Category Archives: Прогноз на місяць

Прогноз на лютий 2022 року

Кар’єрний прогноз

Овен (21.03 – 20.04)

Виробничі стосунки нині будуть непростими, на вас нападають – ви обороняєтесь. Зрештою, доводиться відстоювати свої думки та переконання, навіть якщо і не зовсім праві у ситуації.

Телець (21.04 – 20.05)

Можете несподівано для себе відкрити нову сферу діяльності, змінити місце роботи чи додати до основної, ще й додаткову роботу, словом, піти новими незвіданими шляхами. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Буде доволі непросто впоратися з усією тією кількістю навантажень, що впаде на вас цього місяця. Тож забудьте навіть про вихідні, а інколи – і про сон, і про їжу.

Read more… →

Прогнози на січень 2022: кар’єрний, грошовий та любовний

Кар’єрний прогноз

Овен

Ви схильні зараз брати на себе більше зобов’язань та відповідальності, ви прагнете організовувати, мотивувати, керувати людьми та проектами.

Телець

Міжнародне співробітництво зараз може бути досить успішним. на вас виходять серйозні структури, які зацікавлені у співпраці. Тож у ваших інтересах завоювати їх увагу і прихильність.

Близнюки

Нічого активного не відбувається, ви максимально зменшуєте обсяг роботи, чи то самостійно чи то вимушено, зрештою, матимете більше часу на відпочинок, роздуми та хобі.

Read more… →

Прогноз на грудень 2021

Прогноз для України.

Суспільство. Місяць. Панує стан тривожності та невизначеності, багатьом незрозуміло, що відбувається насправді, ніхто нічого не пояснює, тільки залякують, і в такому стані людям дуже складно залишатися у здоровому тілі та здоровому глузді.

Політика Паж ч П. Жодних розумних рішень та гідних пропозицій, як виправити ситуацію не спостерігається, всі дії влади дуже спонтанні та емоційні, з логікою ніяк не пов’язані.

Економіка. 10 п П. Система не працює належним чином, усі зазнають великих збитків, можемо зіткнутися з величезними проблемами через дефіцит бюджету, оскільки витрачається грошей набагато більше, ніж заробляється.

Міжнародні відносини. 3 п П. Наші міжнародні партнери вимагатимуть від України дотримання домовленостей, а до цього моменту будуть схильні не довіряти та перевіряти ще раз. Загалом, не буде розуміння та співпраці.

Загальний прогноз

Овен

Місяць обіцяє стати дуже динамічним, і хоча ви перебуваєте у своєму звичному продуктивному стані, доводиться все ж пришвидшуватися, щоб виконати усю ту навалу справ, що ви запланували.

Телець

Можете зіткнутися з проявами хитрощів чи навіть підступності, коли комусь не спатиметься через те, наскільки у вас все добре. І щодо вас можуть застосовувати якісь заборонені методи впливу.

Близнюки 

Очікують звичайні турботи останнього місяця року, коли багато біганини, потрібно завершити усі робочі моменти, проекти, подбати про свято, потурбуватися про рідних, привести себе до ладу, ще й про майбутнє подумати.

Read more… →

Прогноз на листопад

Овен

Робота. У вас з’явиться можливість проявити свої навички та таланти організатора, створюватимете якісь структури, організації, проекти, керуватимемо людьми, командуватимете парадами та процесами.

Гроші. Може значно змінитись ваш матеріальний статус, наприклад, ви станете власником нерухомості або буде можливість отримати достатню суму на її придбання.

Відносини. Вам належить зробити непростий вибір, який вирішить вашу подальшу долю: чи бути вам разом чи жити окремо, залишатися в колишніх відносинах або все ж таки пошукати нові можливості для щастя.

Телець

Read more… →

Прогноз на жовтень

Загальні тенденції на жовтень

Овен

Головна тема цього місяця – створення нових ідей і нових смислів в житті, нових концепцій і підходів. Ви можете одним махом переглянути всі свої колишні переконання і створити собі нове життя, повне нових смислів.

Телець

Цей місяць ви, як ніколи, відчуваєте дружнє плече поруч, навколо вас буде багато людей, які близькі вам по духу. А тих, хто далекі, ви до себе близько не підпускаєте. Може в цьому і криється ваш нинішній успіх?

Близнюки

Місяць обіцяє вам спокій і навіть відпочинок, ви ще не дуже навантнажуєте себе, хоча є вже перші ознаки того, що ось-ось настане досить напружений час, коли турбот буде сила-силенна.

Read more… →

Прогноз на вересень 2021 року від Ольги Соломки

Прогноз для України на вересень 

Суспільство. Поки що настрій у людей здебільшого поблажливий та спокійний, може навіть дещо сонний, бо триває ще літнє тепло, хочеться продовжити цей спокійний і врівноважений стан, тому всі займаються власними справами і готуються до зими. 

Політика. Виникають питання фінансування, у тому числі проблеми наповнення та формування бюджету, то політики якраз будуть цим опікуватися. Можуть виникнути якісь нові податки, правила, закони, які покликані збільшити потік грошей.

Економіка. Головні процеси життєдіяльності країни можуть уповільнюватися, грошей стає менше, все частіше вмикається друкарський верстат. Тим більше, що фінансова допомога міжнародних організацій теж призупиняється.

Read more… →

Тароскоп від Ольги Соломки на серпень

Овен

Ваше життя значним чином уповільнюється, вже не треба кудись бігти і все встигати і ви насолджуєтесь кожним днем. Втім, це і не дивно, вочевидь ви вирішуєте таки відпочити і взяти відпустку.

Відчувається якийсь перехідний період у роботы, коли старі справи та проекти ви вже завершили, а нові ще не розпочали. Просто вам потрібно ще зібратися з думками, з силами і зрозуміти для себе куди далі рухатися.

Нових стосунків щось не видно, а давні вам уже трохи набридли, тож ви і поводите себе якось непевно, бо і самі ще не вирішили, чи вам варто розлучитися, чи ще трохи побудите разом із партнером чи партнеркою.

Телець

Немов стоїте на роздоріжжі і не розумієте, куди вам краще йти і що робити. І ці муки вибору можуть тривати весь місяць, бо це справді надзвичайно важливо – визначитися із подальшим життєвим напрямком.

Робота робиться, гроші заробляються, але ви поглядаєте на більш перспективні види діяльності, оскільки відчули смак додаткових фінансів і тепер прагнете щось змінити у роботі, щоб отримувати ще більше коштів.

Ви зараз пристрасні та надзвичайно активні, схильні наговорити своїм коханим чимало різних приємних слів, освідчуватися, завойовувати, здійснювати подвиги заради кохання. І ці ваші зусилля не будуть марними – вам відповідатимуть взаємністю. 

Близнюки 

Серпень не буде якимось визначним чи яскравим. Сил у вас зараз не дуже багато, але для життя вистачає, і ви схильні будете економити всі свої зусилля із тим, щоб вам вистачило на ваші основні заняття. 

Робота зараз приносить більше грошей, навіть попри літо і, здавалось би, мертвий сезон у серпні. Але прибутки у вас збільшуються, клієнтів більшеє, винагорода зростає. І це вас дуже тішить і навіть вражає. 

Накриває романтична хвиля, бо в полі зору з’являється людина, що викликає у вас симпатію, і яка виявлятиме до вас неабиякий інтерес. Словом, може розпочатися дуже цікава любовна історія.

Read more… →

Прогноз на липень від Ольги Соломки

Овен

Загальний. Відбувається стрімке поліпшення по багатьом вашим життєвим напрямкам. Настрій покращується, зростає впевненість у собі та авторитет серед колег та керівництва, а ще збільшуються доходи та ймовірність кар’єрного зростання. 

Робота. Маєте усі шанси отримати підвищення і мати вже і більше відповідальності, і більше грошей за свою працю. Втім, зараз у вас можуть бути ще й деякі ідеї, що спрямовані на додатковий заробіток.

Любов. Місяць буде настільки вдалим, що ви навіть встигнете відпочити з вашими коханими, чи з родиною, насолодитися усіма перевагами літа та романтичними вечорами та ночами. І все це буде надзвичайно захопливо та збуджуюче. 

Телець

Загальний. В усіх значеннях це буде щасливий сонячний місяць, коли і діяльність буде ненапружена, і родина – в повному порядку, і любов цього всесвіту на собі відчуваєте – і від певної людини, і від того, що все відбувається найкращим для вас чином.

Робота. Ваша трудова діяльність нині більше схожа на свято – веселе, дружнє, з цікавими конкурсами та вільним графіком. Буде багато спілкування, приємних контактів, колективних заходів та корпоративних тусівок.

Любов. Ви немов притягуєте до себе любов і у липні можете розраховувати на підвищену увагу своїх прихильників, як давніх знайомців, так і нових. Більше того – ви матимете освідчення і цілком конкретні пропозиції.

Близнюки 

Загальний. Напруги і роботи вам вистачатиме – доведеться цілий місяць трудитися, причому, майже без вихідних, бо ви склали собі такий щільний графік, навантаживши себе досхочу, щоб зайвий раз не розслаблятися. 

Робота. Ви берете на себе додаткові навантаження,  відповідальність і будуєте своє трудове життя у відповідності із новими обов’язками. Тут дуже знадобляться навички з менеджменту, таймінгу та делегування повноважень.

Любов. Може початися романтична історія, навіть якщо ви вже на собі поставили хрест. А тут раптом з’являються інтерес, почуття, переживання, зітхання, словом самий-самий початок почуттів, на які ви зовсім не не очікували. 

Read more… →

Прогноз на літо 2021 року

Прогноз для Украины. 

Общество. Обостряются отношения между людьми, многие становятся какими-то колючими, обозленными, склонными больше не к компромиссам, а к эскалации вплоть до разрыва отношений.

Политика. Власть пытается сохранить свое реноме и выглядеть достойно и консервативно. Но несмотря на эти попытки будет хватать и обмана, который все же выходит наружу, а от этого – и репутационных потерь. 

Экономика. Приходит новое руководство экономического блока и начинает наводить мосты, порядки, договариваться и устанавливать новые правила. Пока все выглядит достаточно разумно и прогрессивно. 

Международные отношения. Переговоры, на которые очень многие рассчитывали, хоть и произойдут, но нельзя сказать, что они будут удачными, скорее всего это будет некая отсрочка, нужная для перегруппировки.

Прогноз для представителей знаков зодиака

Read more… →

Прогноз на травень 2021 року

Прогноз для України.

Суспільство. Виходу з кризи поки не передбачається, зате всі процеси йдуть углиб і – грошей стає все менше, а розчарування – все більше. Кожен вирішує свої проблеми сам.

Політика. Рішення можуть бути досить парадоксальним, замість спокійної і продуктивної роботи з елементами консерватизму, нас чекають революційні зміни, коли ініціатива змести все буде надходити зверху, від влади.

Економіка. Зупинка всіх виробничих і економічних процесів. Стан сумний, оскільки нічого не працює, все стоїть, кисень перекрито і ніхто гадки не має, як з цього всього вибиратися.

Міжнародні відносини. Руйнується робота попередників. Відбувається відкат назад навіть в тих сферах міжнародних відносин, де був стійкий прогрес і давні домовленості.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Read more… →