Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп з 30 березня по 5 квітня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви сподіваєтесь на те, що тяжка і наполеглива праця вас рятує і ви будете більш впевнені і захищені від різних викликів сьогодення. Тому і вирушаєте на пошуки нової роботи, шукаєте додаткові навантаження і взагалі докладає чимало своїх сил та вмінь.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Ніщо не зіпсує ваш сонячний і весняний настрій, адже ви налаштовані настільки оптимістично, що не лише самі кайфуєте від життя в усіх його проявах, але й інших надихаєте на шалені звершення. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви завойовуєте нові території і піднімаєтесь на новий рівень, опановуючи нові знання та навички, об’єднуючи навколо себе людей. Словом, вам ніколи розкачуватись та роздумувати, бо попереду повно можливостей і купа роботи.

Рак (22.06 – 22.07)

Пануватиме дещо сонний настрій. Але у вас є сили і досвід для того, щоб все ретельно розпланувати, вибудувати  і дотримуватись власного розкладу, куди додати найголовніші пункти щоденного життя, включаючи навіть особисте життя. 

Лев (23.07 — 23.08)

Схоже, що тільки ви нині знаєте, яким чином заробляти гроші. У вас і вашого оточення зараз спостерігається якесь піднесення – ви радієте світлій нагоді заробити як слід, і може навіть святкуєте якесь родинне свято.

Діва (24.08 – 22.09)

Поки що ви дієте у себе в голові, але особливо нікуди не вирушаючи. Втім, це досить корисний досвід, оскільки ви таким чином отримуєте досвід із стратегічного планування, який потім можете сміливо переносити у свою діяльність.

Терези (23.09 – 23.10). 

Зараз у вас гарний час, щоб взяти паузу і заходитися аналізувати: згадати про свої перемоги і втрати, зважити свої ресурси і компетенції, запланувати подальші дії з огляду на те, що ви можете, що ви хочете, що у вас добре виходить і що потрібно людям.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

У вас є привід для радості і гордості, оскільки ви досягли того, що хотіли і вже переходите на нову сходинку, відкриваєте нові напрямки у діяльності. Втім, швидко рухатись поки не вдасться, тому плани із завоювання світу доведеться поки обдумувати.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Таке враження, що настає ваш зоряний час і у всьому, чим би ви не займалися нині, вам щастить – і у матеріальних справах, і у особистих, і ще й до того, з’являються якісь перспективні справи, які дарують вам надію на майбутнє.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Прийшов час для того, щоб приділити увагу родині, особливо, якщо до того, ви весь час були дуже зайняті. Та й зараз ви концентруєтесь на важливих справах, але вони все більше спрямовані на вашу сім’ю, та її потреби. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Ви рветеся вперед, вам хочеться встигнути зробити якомога більше за цей тиждень, але другу його половину доведеться збавити оберти і навіть трохи побути на самоті, розбираючись із власними думками і тарганами.

Риби (20.02 – 20. 03)

Боротьба триває – ви зараз налаштовані рішуче, захищаєтесь і захищаєте, навіть дієте на випередження, долаєте перешкоди і підступи ворогів і супротивників. Словом, ви перемагаєте і отримаєте усі нагороди, як у соціальному, так і в особистому житті.

Тароскоп з 23 по 29 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви маєте впевненість і стабільність, чітко слідуєте за наміченими цілями, вчасно передбачаєте складнощі і долаєте їх, і навіть вкладаєтесь у терміни і обсяги, чим би не займалися. І вже маєте від цього матеріальні та фінансові дивіденди.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Невелика пауза у житті допоможе краще розібратися у собі, у власних досягненнях та планах на майбутнє, осягнути зроблене, зрозуміти, у чому ваші переваги і хиби, чого хочеться і як можна того досягти. Не забувайте радіти життю – зараз це дуже важливо. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Надзвичайно піднесений тиждень, коли ви маєте нагоду і грошей чимало отримати, і попрацювати творчо і з натхненням, і весело провести час, надихнувши себе та оточуючих на позитивні зрушення у житті.

Read more… →

Тароскоп з 16 по 23 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви зараз почуваєтеся дуже сильними і можете впоратися з будь-якими викликами, тож можете здійснити чимало змін. Приміром, посісти якусь високу посаду, чи просто піднятися на вищий щабель у карєрному зростанні.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Щось у вас суцільні дороги – не встигли відпочити після одних мандрів, як уже готуєтеся до інших, причому, примудряєтеся мандрувати, не витрачаючи на це чималі кошти, але отримуєте дуже цінні враження.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зростає впевненість та активність, хочеться переробити чимало роботи, все встигнути: і про роботу подбати, і з друзями зависнути, і родину потішити, і домашніми справами зайнятися. Словом, нині ви – електровіник, що все встигає.

Read more… →

Тароскоп з 9 по 15 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень буде надзвичайно спокійним і навіть повільним, тож не плануйте грандіозних звершень і щільного графіка – все одно нічого не встигнете. А краще заплануйте відпочинок, роздуми, мрії, аналіз, планування.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Трохи удачі та грошей вам не завадить, правда? І цей тиждень буде надзвичайно насичений усім цим, а ще активною діяльністю, зустрічами, роботою, зливою осяяннь та відкриттів, якими всесвіт щедро з вами ділитиметься.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Роботи буде багато, тож намагайтеся правильно розподілити навантаження, щоб не падати з ніг. Щоправда, гроші за все це напруження поки ще десь у дорозі. Втім, ви зараз більше кайфуєте від своїх придумок та процесу, ніж від фінансового результату.

Read more… →

Тароскоп з 2 по 8 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Новий етап в житті обіцяє бути насиченим і цікавим. Втім, ви ще обираєте собі напрям, оскільки ще остаточно не визначилися, до чого ж докласти більше зусиль. У будь-якому разі, орієнтуйтеся на той варіант, де матимете більш розмірене життя. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Робочий тиждень обіцяє гарну творчу роботу разом із цікавими людьми, що призведе до дуже значущих результатів, можливо, аж до виходу на міжнародний рівень. Головне – добре все розпланувати і вірно розподітили усі обов’язки.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Грошовий дощ ще триватиме, але вже і ви перерозподілите грошові потоки і комусь відсиплете від своїх щедрот, тим більше, що вам нині щастить – і вам радісно і натхненно. А в такому стані до вас наче притягують щасливі випадки і сприятливі обставини.

Read more… →

Тароскоп з 24 лютого по 1 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вам зараз вкрай потрібно навчитися комунікувати з людьми, вміти до них прислухатися і спонукати до зростання. Таким чином ви покажете свої найкращі професійні якості і зможете досягти подальшого кар’єрного зростання.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Тиждень можете провести у дорозі, розїздах, відрядженнях чи просто мандрах. І там велика вірогідність певним чином повернутися у минуле – чи то давні знайомі зустрінуться, чи друзі дитинства нагадають про себе, чи відвідаєте свої старі пенати.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Трохи грошового дощу вам не завадить, правда? Тож цього тижня обов’язково знайдеться той, хто обдарує вас чимось, чи віддасть несподівано борги, чи дасть роботу і заплатить аванс. Словом, варіантів поповнити бюджет буде безліч.

Read more… →

Тароскоп з 28 жовтня по 3 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Досить спокійний початок тижня може вас ввести в оману, що все так і триватиме – виважено і розмірено. Але друга половина тижня виявиться напруженою – ви будете втягнуті у якісь змагання, де покажете високий професійний рівень та конкурентоспроможність.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Не вагайтесь надто довго, цього тижня приймайте рішення дуже швидко, бо відтягування вам загрожує втратою часу та ресурсів. А вам потрібні швидкі рішення, які призводять до швидких перемоги- так ви і цілі досягнете, і час збережете, і гроші заощадите.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вирішуються ваші майнові справи, додається чи то грошей, чи то впевненості у тому, що вони ось-ось з’являться. А ще вкотре перед вами повстане вибір шляху, знову ви стоятимете на роздоріжжі, вирішуючи що ж насправді вам зробити і куди спрямувати свою увагу.

Read more… →

Прогноз на липень 2018

Таролог Ольга Соломка для журнала “Офисьель”

Овен (21 МАРТА – 20 АПРЕЛЯ)

Общее состояние: расслабляться некогда – впереди очень активный период, когда нужно все успеть сделать, улучшить взаимодействие, углубить понимание, расширить контакты. В общем, вся в работе настолько, что присесть некогда. Любовь: не спешите самой проявлять эмоции и раскрывать свои чувства, дайте партнеру, в некоторых случаях, потенциальному, сделать первый шаг. Мой совет: найдите себе время для того, чтобы остановить вечный бег и прислушаться к интуиции.

Телец (21 АПРЕЛЯ – 21 МАЯ)

Общее состояние: складываются замечательные обстоятельства, которые обещают весьма неплохие дивиденды в будущем. Вы несете в мир постепенные гармоничные изменения, которые начинаете прямо с себя. Любовь: попытка самоограничений и самопожертвований не принесет вам желаемого результата, от вас любимым не жертвы нужны, а легкость и принятие. Мой совет: всю работу не переделаешь, поэтому чаще отдыхайте и поручайте другим часть своих обязанностей.

Близнецы (22 МАЯ – 21 ИЮНЯ)

Общее состояние:  месяц обещает стать переломным – вы можете изменить вид деятельности, сменить работу, увлечения и вообще полностью перестроить свою жизнь вплоть до внезапного переезда в другую страну. Любовь: отношениям нужна подпитка, постоянное подтверждение действиями, поэтому делайте что-то для любимых и с благодарностью принимайте любые знаки внимания.  Мой совет: чем бы вы не увлекались, стремитесь к совершенству, оттачивайте мастерство каждую свободную минуту.

Read more… →

Тароскоп з 21  по 27 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Світ до вас буде схильним і дуже щедрим, і на вас посипляться раптом усі блага, які тільки можливі. І зараз ваше завдання не протринькати свій щасливий шанс, а зберегти цю здатність і використати всі можливості повною мірою.

Тілець (21.04 – 20.05)

Незважаючи на  величезну кількість усіляких спокус навколо, вашої уваги потребуватимуть родинні справи. Доведеться серйозно розраховувати час, можливості і гроші для того, щоб близькі люди були задоволені.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настають важливі перетрубації. Віднині ваша дорога може різко змінитися і ви підете іншим шляхом. Це може бути переїзд на інше місце проживання, тривалі мандри, зміна роботи, напрямку діяльності чи партнера.

Read more… →

Тароскоп з 14  по 20 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Суд, 10 ж, 2 м. Чи можна вас уже вітати із підвищенням? Схоже, що кар’єра просувається вперед, і хоч це досить тяжка і невдячна праця, але ви звалили на себе цю ношу, хоч і довго сумнівалися і вагалися.

Тілець (21.04 – 20.05)

4 п, 4 м, 10 ч. Відпочиньте трохи від суєти і справ, ви і так останнім часом забагато працюватли. Адже усіх грошей не заробиш, вам нині досить і тих коштів, що вже є. Краще зараз присвятити час розслабленню і родинним справам.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Імператор, туз ж, Повішений. У вашому житті з’явиться більше структурованості і відповідальності, а ще більше креативу.  Вам дадуть шанс проявити себе, створити щось нове і цікаве, те, що буде відрізнятися від усього, що вже колись було створене.

Read more… →