Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп на 27 червня – 3 липня від Ольги Соломки

Овен

Чимало часу ви проводите серед позитивних людей, таких, яких ставити іншим за приклад, та й самі залюбки наслідуєте. І тут справді є чому дивуватися і з чого брати приклад, адже люди, які вам трапляються, подекуди просто фантастичні.

Телець

Спілкування зі світом цього тижня буде дуже активним, особливо продуктивними будуть контакти із закордоном, віртуальні чи реальні. І у вас зараз є реальна можливість дуже тісно співпрацювати з усім світом.

Близнюки 

Цей тиждень не буде бурхливим, ви більше зосереджені на вирішенні внутрішніх питань, постійно аналізуєте все, що з вами відбувається, намагаючись прислухатися до внутрішнього голосу і усвідомити важливі процеси трансформації.

Read more… →

Тароскоп на 20-26 червня від Ольги Соломки

Овен

Тиждень буде сповнений різних спокус, яким досить складно опиратися. І ви можете собі дозволити різні розваги та залежності. Зрештою, ви заслужили своє право дещо пуститися берега.

Телець

Приходить усвідомлення, що варто бути трохи ощадливішими, не розкидатися грошима та іншими ресурсами, що ви володієте, бо така ситуація може бути не завжди, і рано чи пізно кошти закінчуються, а ресурси виснажуються

Близнюки 

Це буде досить філософський тиждень, коли немає яскравих подій чи вікопомних зустрічей, зате з’являється потреба в у роздумах, аналізі та усвідомленні важливих речей, коли варто послухати інтуїцію.

Read more… →

Тароскоп на 13-19 червня від Ольги Соломки

Овен

Вам не сидітиметься на місці, ви постійно перебуваєте у русі, ще й примудряєтесь постійно змінювати місце дислокації, зустрічатися з неймовірною кількістю людей і переконувати їх, перетягуючи на ваш бік.

Телець

Тиждень буде досить багатим на різного роду спілкування. Тут можуть бути як дружні зустрічі так і приємні побачення, а ще засідання, конференції чи ділові обіди, за якими ви будете обговорювати перспективи співробітництва. 

Близнюки 

Прийшов час щось бурхливо відсвяткувати, приміром, день народження, а також заодно і підвести підсумки попереднього періоду, усвідомити, наскільки вдалий вам вдалося здійснити прорив і що потрібно зробити, щоб таки досягти поставлених цілей. 

Read more… →

Тароскоп на 6-12 червня від Ольги Соломки

Овен

Цей тиждень може стати водоразділом між старим та новим життям, коли ви прощаєтеся зі своїми давніми уявленнями, роботою, навіть вподобаннями, і вже робите свої перші кроки у новому напрямку.

Телець

Це буде досить світлий та місцями радісний тиждень, коли ви матимете причини для того, щоб радіти цьому життю. Приміром, зустрічі з друзями, щасливі сімейні моменти, та навіть сам факт прокидатися вранці для вас буде приводом для щастя.

Близнюки 

Цілий тиждень ви будете працювати у поті чола, але це не буде робота на виснаження. Просто ви настільки занурилися у діяльність, що світа білого не бачите, і вас надзвичайно подобається бути такими заклопотаними трудяжками.

Read more… →

Тароскоп на 30 травня – 5 червня від Ольги Соломки

Овен

Мало того, що вам потрібно буде впоратися з надзвичайно великим обсягом роботи, так ще й зробити все дуже швидко. Тому забудьте про сон та спокій, доведеться працювати з подвійною силою, вставати рано, лягати пізно.

Телець

Друзі дитинства чи юності цього тижня вам мають допомогти заробляти гроші. Можливо, хтось запропонує спільну справу, чи порадить вам зайнятися певним бізнесом, а може і словечко за вас замовить чи влаштує на хорошу роботу. 

Близнюки 

Дайте простір своїм фантазіям, адже у вас починається новий період, і ви зараз можете намріяти щось хороше, приміряти на себе якісь нові обставини, уявити, що ви хочете, словом, запланувати для себе нове життя.

Read more… →

Тароскоп на 23-29 травня від Ольги Соломки

Овен

Тиждень буде переповнений спілкуванням, ви весь час перебуваєте серед людей, призначаєте зустрічі, спілкуєтесь із незліченною кількістю співробітників, а тут ще й друзі, як змовились, постійно вас кудись смикають. 

Телець

Ці дні призначені для того, щоб ви заробили гроші, причому, не якісь там скромні суми для підтримки штанів, а цілком значні, хоч на початку шляху буде зовсім непомітно, що у перспективі ви отримаєте дуже хороші кошти.

Близнюки 

Ваше особисте життя нині переживає трансформацію, навіть ті, хто вже нічого нового не очікував у цій сфері, зараз почуваються закоханими. І здається, це взаємні почуття, вами захоплюються, у вас закохуються.

Read more… →

Тароскоп на 16-22 травня від Ольги Соломки

Овен

Якщо ви займаєтесь якимось бізнесом, то цього тижня можете спостерігати за активізацією цього напрямку, вам пропонуватимуть співучасть у різних проектах, співпрацю, у тому числі з державними структурами.

Телець

Це буде досить повільний тиждень, все більш-менш заспокоюється, принаймні, навколо вас, і у вашій реальності настає час для переосмислення. І скориставшись такою можливістю, ви можете глибоко зануритися у роздуми.

Близнюки 

Тиждень проходить у романтичному настрої. Закладено початок нових стосунків, які обіцяють перерости у щось більше, ніж просто приємне проведення часу чи новий яскравий роман.

Read more… →

Тароскоп на 9-15 травня

Овен

Вибір, який ви робите цього тижня, буде дуже важливим, і на нього потрібно буде відвести певний час. Тому не плануйте нічого грандіозного, краще проаналізуйте як слід свої вихідні дані та прагнення.

Телець

Збільшується вірогідність потрапити у тенета шахраїв чи стати жертвою крадіжки чи пограбування. Ви зараз дуже незахищені і вразливі, тому з подвійною увагою ставтеся до різних дивних пропозицій.

Близнюки 

Широким потоком зараз до вас надходять гроші, але ви не аккумулюєте їх тільки на собі, а залюбки ділитесь і перерозподіляєте серед тих, хто цього потребує. Словом, перетворюєтесь на такий собі благодійний фонд.

Read more… →

Тароскоп на 2-8 травня

Овен

Найважливіше зараз для вас – чітко розподіляти свої зусилля і спрямовувати їх здебільшого на вирішення питань організаційних та фінансових. Сконцентруйте всю свою увагу на кількох найважливіших проблемах і вирішуйте саме їх. 

Телець

Це тиждень може видатися дуже непростим і забере у вас чимало сил, адже у вас розпочинається новий етап, і перші кроки у новому напрямку можуть бути доволі складними, оскільки ви витрачаєте чимало енергії на різні переживання. 

Близнюки 

Вам  зараз пощастить трохи перепочити і навіть розслабитися, і це буде надзвичайно вчасно. Можливо, ви пройдете якийсь курс профілактики чи реабілітації, лікування, масажі, словом, вийде невелика відпустка для душі та тіла. 

Read more… →

Тароскоп на 21-27 лютого від Ольги Соломки

Овен

Інтелектуальна діяльність обіцяє бути досить активною. Ви проводите якісь дослідження, аналіз, опрацьовуєте дані, вигадуєте якісь нові смисли та ідеї, словом, працюєте більше головою.

Телець

У цьому тижні можуть зосередитися одночасно дві тенденції – ви завершуєте якийсь проект чи напрям, і тут же, не витрачаючи часу, розпочинаєте рухатися у новому та ще незвіданому напрямку.

Близнюки 

Фінансовий результат цього тижня буде доволі успішним та обнадійливим. Ви радієте грошам, що приходять на ваші рахунки, адже їх буде набагато більше очікуваних показників, що дозволяє вам ще й якось додатково заохотити себе і всіх причетних. 

Read more… →