Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп з 20 по 26 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Новий напрям у житті вас надихає, ви з усіх боків роздивляєтеся своє життя і не бачите поки жодних складнощів і перепон – одні плюси і переваги. Словом, ви переповнені оптимізмом і готові рухатися вперед з крейсерською швидкістю.

Тілець (21.04 – 20.05)

Яким би не був насиченим цей тиждень, дозвольте собі трохи відпочити і помріяти, відведіть час на сон, лінь, розслаблення, прогулянки і фантазії. І будьте певні – ви все встигнете і надолужите, впораєтесь згодом з робтою в рекордні терміни.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Цього тижня доведеться трохи інтенсивніше попрацювати, докласти більше зусиль, ніж зазвичай. Але результат вам сподобається, адже це дозволить вам піднятися на сходинку вище, стати більш популярними і успішними.

Read more… →

Тароскоп з 13 по 19 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Доведеться дещо поштовхатися – ви будете активно доносити оточуючим свою думку і переконувати  тому, що вона має право на існування. А загалом тиждень буде досить щедрим – ви отримуєте винагороду за попередні досягнення.

Тілець (21.04 – 20.05)

Перед вами досить гостро може постати питання вибору подальшого шляху. І це буде вибір між доволі класичним напрямком, може навіть дещо бюрократизованим і чимось дуже нетрадиційним, де чимало свободи, але й відповідальності – через край.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Основна тема цього тижня – це отримання чималої суми грошей, а крім того – ще й активна підтримка ваших починань десь згори. Вам слід добре все продумати і раціонально використати і ці кошти, і цю підтримку щоб і в подальшому таланило.

Read more… →

Тароскоп з 6 по 12 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Несподівано для себе можете швидко зібратися в дорогу і гайнути кудись в приємні місця. І ця подорож буде справді незабутньою, оскільки ви перебуватиметеу приємному тумані, у чуттєвому мареві.

Тілець (21.04 – 20.05)

Зустрічі з цікавими людьми зроблять цей тиждень дуже насиченим і приємним. У вас зявляється більше сил фізичних, мозок починає активніше працювати і продукувати дуже оригінальні і перспективні ідеї.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настав час напруженої роботи – ви повністю зануритеся у виробничі процеси, які вимагатимуть від вас уваги, ретельності і зосередженості, які вам не зовсім притаманні. Але в результаті вас очікує слава і перемога.

Read more… →

Тароскоп з 29 квітня по 5 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Першу частину тижня перебуватимете в стані очікування, все відбуватиметься не так швидко, як би ви хотіли і всі ці вихідні тільки уповільнюють ваш шалений лет і бажання працювати і досягати вершин.

Тілець (21.04 – 20.05)

Ви відпочиваєте і набираєтесь сил, занурилися десь дуже глибоко для того, щоб переосмислити своє життя і визначити, куди далі рухатись. Втім, уже з’являються якісь плани і бажання і ви відчуваєте як додається енергії.

Read more… →

Тароскоп з 8 по 14 квітня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень буде сприятливим для творчості та спілкування – у вас буде чимало зустрічей, вечірок, та різних контактів, які вам приносять задоволення. Самі можете не усвідомити, як раптом почнеться якийсь новий цікавий етап у житті.

Тілець (21.04 – 20.05)

Доведеться дуже швидко реагувати на все, що відбувається і довго не думати. Тим більше, що життя поставить вас перед вибором – чи продовжувати старий напрям, який надійний, але вже набрид, чи йти у невідомість. І у вас не буде багато часу на розмірковування.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ваша діяльність приносить вам гарні гроші, хоч може здаватися досить монотонною і вже не містить якихось відкриттів. Втім, ви знаєте, як отримати задоволення і від роботи, і від тих грошей, які ви отримуєте. Нині маєте можливість потрапити на якесь свято.

Read more… →

Тароскоп з 1 по 6 квітня від Ольги Соломки


Овен (21.03 – 20.04)

Зараз вас уже ніхто не зупинить – ви розвинули шалену швидкість, і, озброївшись рішучістю, долаєте одну перешкоду за іншою. На додачу ще й свій гострий розум застосовуєте для того, щоб обійти суперників і гострі кути спротиву.

Тілець (21.04 – 20.05)

Цього тижня на вас очікує спокійна і виважена робота, розрахована на майбутнє. Ви із задоволенням і навіть певною розслабленістю будете планувати свої звершення і робити певні кроки, які б додали вашому життю наповненості і задоволення.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настає дуже сонячний і щасливий час, особливо для тих, хто задумався про створення власної родини. Можете отримати пропозиції руки і серця, впустити в своє серце любов і зрозуміти, що це таке – спільне життя у злагоді і взаєморозумінні.

Read more… →

Тароскоп з 25 по 31 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Цього тижня можете отримаити від родини матеріальну підтримку і можете навіть зробити перші кроки у створенні додаткового джерела прибутку. Інвестуєте, скажімо, певні кошти в якесь обладнання чи приміщення, яке вам потрібне для бізнесу.

Тілець (21.04 – 20.05)

Довго розкачуватиметесь на початку тижня, час тягтиметься дуже довго і всі процеси зависатимуть, але десь із четверга все шалено прискорюється і вам здаватиметься, що ви переробили всю роботу, з якою раніше за місяць вправлялися. Можлива раптова поїздка.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете потрапити на якесь святкування чи велике збіговисько людей, охоплених однією ідеєю. І є вірогідність і самим захопитися, і стати частиною якої великої справи. Також матимете нагоду долучитися до обговорення і створення цікавих концепцій.

Read more… →

Тароскоп з 18 по 24 березня від Ольги Соломки


Овен (21.03 – 20.04)

Можливо, доведеться докласти деяких зусиль для того, щоб досягти певних матеріальних здобутків, скажімо, позмагатися із колегами-конкурентами за вигідні замовлення чи нагадати давнім боржникам про їх зобов’язання.

Тілець (21.04 – 20.05)

Спокійний тиждень, який наверне вас до вас самих. Ви немов би зазирнете в себе у пошуках мудрості і рівноваги. І вам вдасться піднятися на зовсім інший рівень розуміння і мудрості. Віднині почнеться відродження і відновлення сил.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Нині ви рішучі і веселі, активна життєва позиція не дає вам погрузнути в життєвій рутині. Відбуваються якісь колективні збори, творчі суперечки, спільні мозкові штурми, де ви показуєте свій високий професіоналізм і створюєте щось нове і цікаве.

Read more… →

Тароскоп з 11 по 17 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Завзяття, з яким ви візьметесь за нову справу, дивуватиме і ваше оточення, і вас самих. Але ви вже, схоже, зробили свій вибір, перейшли, так би мовити, на бік світла і тепер рветесь у бій, зносячи на своєму шляху усі перепони. Вмикайте інколи логіку, так, для профілактики.

Тілець (21.04 – 20.05)

Розумний підхід до справи допоможе вам і вашій родині у бізнес-справах. Ви станете джерелом блискучих ідей, які вас збагатять. Щоправда, для їх реалізації, можливо, доведеться вирушити десь за кордон. Але ця подорож буде варта того.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Удача усміхатиметься на всі 32 – щедрий всесвіт ділиться з вами грошима і гарними можливостями їх здобути, примножуючи ваші статки. Якийсь щасливий випадок призведе до того, що ви станете ще більш впевненішими у матеріальному і фінансовому плані.

Read more… →

Тароскоп з 4 по 10 березня від Ольги Соломки


Овен (21.03 – 20.04)

На початку тижня уповільніть своє життя і прислухайтесь до інтуїції,вона цього тижня підкаже вам чимало гарних способів поповнити свій бюджет. Найкращі плани на вихідні – влаштувати невелику вечірку із веселими людьми, яка підійме вам життєвий тонус.

Тілець (21.04 – 20.05)

Вам зараз дуже потрібна підтримка близьких людей. Тож знайдіть час і можливості для того, щоб відвідати якесь родинне свято, чи й самим його організувати. І вам стане веселіше, і родичів розважите і потішите.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ваше життя змінюється швидко і кардинально. Приміром, можете вирушити в подорож, про яку давно мріяли, але не сподівались, що це можливо. Або започаткуєте нову грандіозну справу, яка зробить вас відомими на весь світ.

Read more… →