Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп з 21 по 27 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Перша половина тижня у вас може бути досить розслабленою, ви чимало відпочиваєте, нікуди не поспішаєте, маєте час на себе та роздуми. А от після середи з’являється драйв, напруга, вам хочеться відчути свою силу і навіть когось чи щось побороти.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Перемога вам дається не дуже просто – ви сміливо заявляєте про власні амбіції, але не отримуєте миттєвого результату. Доведеться трохи почекати, щоб підтяглися певні люди та сформувалися певні обставини, що сприяють вашій перемозі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Поліпшення очікується по всім фронтам, бо ви піднімаєтесь на вищу сходинку і опиняєтесь там, де і не очікували бути. Більше того – приходять гроші та нові можливості їх отримувати. І це можуть бути як разові виплати, так і постійний потік.

Read more… →

Тароскоп з 14 по 20 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Весь тиждень ви перебуватимете ніби у підвішеному стані і у якомусь очікуванні. Але вам не варто хвилюватися – всі питання вирішуються на вашу користь, просто справді потрібно трохи почекати, а вже потім святкувати завершення справ. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Незважаючи на те, що весь час у роботі, цього тижня у вас нарешті здійснюються давні бажання, на які ви вже і не розраховували. Приміром, це може бути запрошення у далеку цікаву подорож чи співробітництво з міжнародними партнерами. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

У вас зараз чимало нових планів і напрямків, і ви просто розгубилися у світлі їх заманливого блиску і не можете зосередитись на чомусь конкретному. І тут потрібно включити розум і чітко сформулювати чого ви насправді хочете і що вам це дасть.

Read more… →

Тароскоп з 7 по 13 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Пошуки істини та свого призначення можуть вас привести до того, що ви вирішите розпочати все спочатку і піти зовсім в іншому напрямку. Втім, цей шлях обіцяє вам досить швидке просування, зростання і взагалі шалений успіх.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Тиждень обіцяє багато радості та любові, причому як у стосунках з друзями, так і у особистому житті. Ваші зустрічі будуть наповненими, змістовними і приємними, а ваші справи легко вирішуються завдяки допомозі ваших приятелів та рідних.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Здається, ви навчилися вже розпоряджатися часом та силами для ефективного функціонування, тож на вас очікує спокійний тиждень з рівномірним розподілом навантаження та відпочинку. А ще неймовірно щаститиме навіть у найменших справах.

Read more… →

Тароскоп з 31 серпня по 6 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень принесе великі зміни. І ви можете вирушити туди, куди і не думали йти, приміром, вас занесе у якусь закордонну поїздку чи зв’яже із міжнародними партнерами, і ця співпраця обіцяє стати дуже перспективною.

Тілець (21.04 – 20.05) 

От начебто і спокійний тиждень, але всього вдосталь – і роботи, і спілкування, і гроші тут до вас приходять, причому, у дуже значній кількості. А ви не напружуєтесь, зберігаєте звичний графік, де всьому є місце – і роботі, і задоволенням.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Матимете чимало клопоту і роботи – графік дуже напружений, але варто постаратись, бо зараз ви закладаєте підвалини на майбутнє, створюєте собі і репутацію потрібну, і так звану фінансову подушку. Словом, роботи і грошей буд вдосталь.

Read more… →

Тароскоп з 24 по 30 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Піднесений настрій та чудове самопочуття не покидатимуть вас увесь тиждень. Адже і справді є чому порадіти – голова працює чітко і злагоджено, породжуючи нові ідеї, організм здоровий і бадьорий, ще й особисте життя налагоджується.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Професійні справи вимагатимуть вашої пильної уваги, ретельності, дотримання дедлайнів. Можливо, доведеться працювати трохи більше, взяти на себе додаткові зобов’язання, але це вам принесе не тільки навантаження, а гроші та задоволення.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Успішний період триває. І нині фортуна до вас дуже схильна: ось ви уже з’являєтеся на публіці, вас слухають, вам аплодують, можливо навіть ви виступаєте із промовами чи навіть навчальними програмами. Втім, і самим нині варто чомусь повчитися.

Read more… →

Тароскоп з 28 жовтня по 3 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Досить спокійний початок тижня може вас ввести в оману, що все так і триватиме – виважено і розмірено. Але друга половина тижня виявиться напруженою – ви будете втягнуті у якісь змагання, де покажете високий професійний рівень та конкурентоспроможність.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Не вагайтесь надто довго, цього тижня приймайте рішення дуже швидко, бо відтягування вам загрожує втратою часу та ресурсів. А вам потрібні швидкі рішення, які призводять до швидких перемоги- так ви і цілі досягнете, і час збережете, і гроші заощадите.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вирішуються ваші майнові справи, додається чи то грошей, чи то впевненості у тому, що вони ось-ось з’являться. А ще вкотре перед вами повстане вибір шляху, знову ви стоятимете на роздоріжжі, вирішуючи що ж насправді вам зробити і куди спрямувати свою увагу.

Read more… →

Прогноз на липень 2018

Таролог Ольга Соломка для журнала “Офисьель”

Овен (21 МАРТА – 20 АПРЕЛЯ)

Общее состояние: расслабляться некогда – впереди очень активный период, когда нужно все успеть сделать, улучшить взаимодействие, углубить понимание, расширить контакты. В общем, вся в работе настолько, что присесть некогда. Любовь: не спешите самой проявлять эмоции и раскрывать свои чувства, дайте партнеру, в некоторых случаях, потенциальному, сделать первый шаг. Мой совет: найдите себе время для того, чтобы остановить вечный бег и прислушаться к интуиции.

Телец (21 АПРЕЛЯ – 21 МАЯ)

Общее состояние: складываются замечательные обстоятельства, которые обещают весьма неплохие дивиденды в будущем. Вы несете в мир постепенные гармоничные изменения, которые начинаете прямо с себя. Любовь: попытка самоограничений и самопожертвований не принесет вам желаемого результата, от вас любимым не жертвы нужны, а легкость и принятие. Мой совет: всю работу не переделаешь, поэтому чаще отдыхайте и поручайте другим часть своих обязанностей.

Близнецы (22 МАЯ – 21 ИЮНЯ)

Общее состояние:  месяц обещает стать переломным – вы можете изменить вид деятельности, сменить работу, увлечения и вообще полностью перестроить свою жизнь вплоть до внезапного переезда в другую страну. Любовь: отношениям нужна подпитка, постоянное подтверждение действиями, поэтому делайте что-то для любимых и с благодарностью принимайте любые знаки внимания.  Мой совет: чем бы вы не увлекались, стремитесь к совершенству, оттачивайте мастерство каждую свободную минуту.

Read more… →

Тароскоп з 21  по 27 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Світ до вас буде схильним і дуже щедрим, і на вас посипляться раптом усі блага, які тільки можливі. І зараз ваше завдання не протринькати свій щасливий шанс, а зберегти цю здатність і використати всі можливості повною мірою.

Тілець (21.04 – 20.05)

Незважаючи на  величезну кількість усіляких спокус навколо, вашої уваги потребуватимуть родинні справи. Доведеться серйозно розраховувати час, можливості і гроші для того, щоб близькі люди були задоволені.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настають важливі перетрубації. Віднині ваша дорога може різко змінитися і ви підете іншим шляхом. Це може бути переїзд на інше місце проживання, тривалі мандри, зміна роботи, напрямку діяльності чи партнера.

Read more… →

Тароскоп з 14  по 20 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Суд, 10 ж, 2 м. Чи можна вас уже вітати із підвищенням? Схоже, що кар’єра просувається вперед, і хоч це досить тяжка і невдячна праця, але ви звалили на себе цю ношу, хоч і довго сумнівалися і вагалися.

Тілець (21.04 – 20.05)

4 п, 4 м, 10 ч. Відпочиньте трохи від суєти і справ, ви і так останнім часом забагато працюватли. Адже усіх грошей не заробиш, вам нині досить і тих коштів, що вже є. Краще зараз присвятити час розслабленню і родинним справам.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Імператор, туз ж, Повішений. У вашому житті з’явиться більше структурованості і відповідальності, а ще більше креативу.  Вам дадуть шанс проявити себе, створити щось нове і цікаве, те, що буде відрізнятися від усього, що вже колись було створене.

Read more… →

Тароскоп з 7 по 13 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

2 ж, 7 ч, Колісниця. У першій половині тижня час може тягтися дуже довго, оскільки доведеться сховати подалі свій шал і багато чекати, а вас все годуватимуть обіцянками. Проте, з середи час пришвидшиться і ви досягнете того, що запланували.

Тілець (21.04 – 20.05)

Лицар ч, Справедливість, Повішений. Настає сприятливий час для того, щоб владнати усі справи, що вимагають юридичного вирішення, досягти згоди і гармонії. Подивіться на ситуацію з точки зору іншого, скористайтесь інтуїцією.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Туз п, королева п, король ч. Подарунки долі так і йдуть вам до рук – це можуть бути вигідні контракти, раптові додаткові гроші, перспективні знайомства, у тому числі і емоційно заряджені, які призведуть до приємних стосунків.

Read more… →