Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп з 18 по 24 березня від Ольги Соломки


Овен (21.03 – 20.04)

Можливо, доведеться докласти деяких зусиль для того, щоб досягти певних матеріальних здобутків, скажімо, позмагатися із колегами-конкурентами за вигідні замовлення чи нагадати давнім боржникам про їх зобов’язання.

Тілець (21.04 – 20.05)

Спокійний тиждень, який наверне вас до вас самих. Ви немов би зазирнете в себе у пошуках мудрості і рівноваги. І вам вдасться піднятися на зовсім інший рівень розуміння і мудрості. Віднині почнеться відродження і відновлення сил.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Нині ви рішучі і веселі, активна життєва позиція не дає вам погрузнути в життєвій рутині. Відбуваються якісь колективні збори, творчі суперечки, спільні мозкові штурми, де ви показуєте свій високий професіоналізм і створюєте щось нове і цікаве.

Read more… →

Тароскоп з 11 по 17 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Завзяття, з яким ви візьметесь за нову справу, дивуватиме і ваше оточення, і вас самих. Але ви вже, схоже, зробили свій вибір, перейшли, так би мовити, на бік світла і тепер рветесь у бій, зносячи на своєму шляху усі перепони. Вмикайте інколи логіку, так, для профілактики.

Тілець (21.04 – 20.05)

Розумний підхід до справи допоможе вам і вашій родині у бізнес-справах. Ви станете джерелом блискучих ідей, які вас збагатять. Щоправда, для їх реалізації, можливо, доведеться вирушити десь за кордон. Але ця подорож буде варта того.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Удача усміхатиметься на всі 32 – щедрий всесвіт ділиться з вами грошима і гарними можливостями їх здобути, примножуючи ваші статки. Якийсь щасливий випадок призведе до того, що ви станете ще більш впевненішими у матеріальному і фінансовому плані.

Read more… →

Тароскоп з 4 по 10 березня від Ольги Соломки


Овен (21.03 – 20.04)

На початку тижня уповільніть своє життя і прислухайтесь до інтуїції,вона цього тижня підкаже вам чимало гарних способів поповнити свій бюджет. Найкращі плани на вихідні – влаштувати невелику вечірку із веселими людьми, яка підійме вам життєвий тонус.

Тілець (21.04 – 20.05)

Вам зараз дуже потрібна підтримка близьких людей. Тож знайдіть час і можливості для того, щоб відвідати якесь родинне свято, чи й самим його організувати. І вам стане веселіше, і родичів розважите і потішите.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ваше життя змінюється швидко і кардинально. Приміром, можете вирушити в подорож, про яку давно мріяли, але не сподівались, що це можливо. Або започаткуєте нову грандіозну справу, яка зробить вас відомими на весь світ.

Read more… →

Тароскоп з 25 лютого по 3 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Розпочинається новий перспективний етап у вашому житті. Ви вже придумали, чим новим ви будете займатися, відчуваєте у собі чимало сил, щоб взятися за це, вам не бракуватиме сміливості і наснаги для того, щоб розпочати рухатися у заданому напрямку.

Тілець (21.04 – 20.05)

Тиждень може здаватися занадто спокійним і навіть якимось млявим, коли все навколо немов завмерло і нічого не відбувається. Насправді йде дуже ретельна підготовча робота, яку ви не помічаєте. А вам краще зайнятися своїм здоров’ям і плануванням.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете потрапити в ситуацію, коли будете змагатися з іншими і доводити, що ви – найкращі у своїй сфері. Зрештою, перемога буде за вами – вами вистачить впевненості, спокою і вправності для того, щоб заявити про своє лідерство і непересічні таланти.

Read more… →

Тароскоп з 18 по 24 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Прийшов час освоювати нові дороги і напрямки діяльності, бо старі шляхи вже вами всі вивчені і стоптані. Виявіть усю свою рішучість і наполегливість для того, щоб не звернути знову на манівці, а розпочати нове життя впевнено, з мажорної ноти.

Тілець (21.04 – 20.05)

Невелика пауза може дещо уповільнити ваш рух, але вона настає у вашому житті не випадково. Адже саме зараз вам потрібно переосмислити чимало речей і подивитися на себе і своє життя без емоційно, немов трохи збоку, для того, щоб зрозуміти, що ж насправді вам потрібно.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Перед вами відривається досить широке поле можливостей. Надійдуть дуже привабливі пропозиції, які вам розширять горизонти. І головна складність –  вибрати серед цієї кількості все найкраще і перспективне, передбачити, який із запропонованих варіантів принесе вам найкращі результати.

Read more… →

Тароскоп з 11 по 17 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Приємні враження від спілкування з коханою людиною гарантовані. Ваше серце відкрите для любов і нових вражень, ви готові вчитися і пізнавати найпотаємніші аспекти цього життя. Можете отримати добрий знак про те, яким світлим і прекрасним буде ваше майбутнє.

Тілець (21.04 – 20.05)

Раптово на вас накинеться слава, успіх і неймовірне відчуття внутрішньої сили, завдяки яким ви можете і гори звернути. Здійснюються ваші найсміливіша бажання, збільшується ймовірність зарубіжних подорожей на дуже вигідних для вас умовах.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Спокій та врівноваженість принесуть вам задоволення та достаток. Чим спокійнішими і поважнішими ви будете цього тижня, тим ви отримаєте більше дивідендів  у вигляді грошей, подарунків, майна та усіляких інших гараздів. Можете вже планувати роботи на землі – будівництво, ремонти чи посадки.

Read more… →

Тароскоп  з 4 по 10 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Через ваш гострий язик доведеться більше працювати. У той час коли інші пристосовуються до обставин, ви прете напролом. Застосуйте нині ну хоч трохи дипломатії, не будьте такими критичними і категоричними.

Тілець (21.04 – 20.05)

Усі юридичні та паперові справи вирішаться для вас позитивно, більше того – можуть принести гроші та перспективи на майбутнє. Тож заплануйте собі на цей  тиждень усе, що стосується права та різних бюрократичних справ.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Завершуйте усе своє колишнє життя, і виходьте на нові обрії. Ваш високий професіоналізм стане приводом до початку нової кар’єри, можливо, дуже незвичної для вас та оточення, а нові ідеї покажуть вам шлях до успішного просування.

Read more… →

Тароскоп  з 28 січня по 3 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Невелике непорозуміння з коханою людиною може дещо затьмарити  позитивний настрій цього тижня. Втім, вихід із ситуації знайдете швидко, підете на взаємні поступки, і, зрештою, знову у стосунках запанує лад і спокій.

Тілець (21.04 – 20.05)

Всі ті мрії, що колись вам здавалися нереальними, цього тижня можуть здійснитися. Якимось чином ваші кишені поповняться дзвінкою монетою і ви зможете собі дозволити все чи майже все із давнього списку бажань.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Приємні люди з вашого оточення потурбуються про те, щоб ви почувалися добре: потрібними, наповненими, коханими і забезпеченими усіма благами цього світу. Та й бізнес йде вгору, наповнюючи вас впевненістю і грошима.

Read more… →

Тароскоп з 21 по 27 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Хоч тиждень, на перший погляд, може здатися звичайним робочим, проте, ви від нього отримаєте неабияке задоволення, оскільки він буде наповнений творчістю, спілкуванням з приємними людьми і впевненістю у завтрашньому дні.

Тілець (21.04 – 20.05)

Настає невелика пауза, коли потрібно багато чого осмислити. Вас життя підштовхує до того, щоб десь усамітнитися, привести до ладу ваші думки, вибрати правильні кроки і напрямки. Тож нікуди не спішіть цього тижня, будьте повільними і розважливими.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Перед вами нині розкриються шикарні фінансові перспективи. Хоч вони і будуть пов’язані із великою кількістю напруженої роботи, проте, та кількість грошей, яку ви заробите, з лишком компенсує усю напругу і втому.

Read more… →

Тароскоп  з 14 по 20 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Передвами розкриваються чудові перспективи – нове життя вже стукає у двері. І хай вам здаватиметься, що попереду ще досить багато перепон, проте, зміна способу життя і ставлення до себе і обставин дасть вам сили все подолати.

Тілець (21.04 – 20.05)

На роботі вас очікує тріумф – ви не лише успішно впораєтеся із усіма виробничими завданнями, а ще й станете центром уваги і створите прекрасний настрій усім оточуючим. Якщо лідерство вам по душі, то вже час очолювати людей.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Веселий колектив, у якому ви опинитеся, стане для вас не лише джерелом натхнення, але й надійною опорою на майбутнє, класичним надійним тилом. А ви додасте цим людям впевненість і власну силу.

Read more… →