Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп з 17 по 23 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Люди та обставини з минулого нагадають про себе. І це будуть дуже приємні спогади, пов’язані із почуттями, творчістю, часом, коли ви були щасливі, наповнені і почувалися сильними і вправними. Запам’ятайте ці відчуття і перенесіть їх у сьогодення.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Першу половину тижня доведеться дуже напружено працювати, буквально трудитися не розгинаючи спини, аби лише показати свою силу та міць і  випередити конкурентів. А на вихідні вже і розслабитися можна – десь завіятися подалі. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Незважаючи на досить спокійний темп життя, вам вдається поступово просуватися вгору, чи то карєрними сходами, чи в очах оточуючих, чи підвищувати свої заробітки. А цього тижня вам може особливо пощастити і піднятися досить суттєво.

Read more… →

Тароскоп з 10 по 16 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Буде чимало причин порадіти, і головна з них – ви досягнете якоїсь своєї мети у особистому житті. Чи то нарешті гідну пару знайдете, чи зважитесь на освідчення, стосунки, шлюб, переїзд, а може і розлучитесь – у кожного свої цілі…

Тілець (21.04 – 20.05) 

Як би ви не старалися все прискорити, але наче у сироп потрапляєте – і все тягнеться, і якісь перепони не дають відбуватися швидким змінам. Втім, затягування початку важливих справ може бути вам на користь – ви отримаєте від цього більше грошей.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Починається якась пауза, потрібна вам для усвідомлення, коли вам треба завмерти і добре щось зважити, подумати і прийняти рішення. Тому краще на цей тиждень не планувати нічого активного, а навіть свідомо обмежити спілкування.

Read more… →

Тароскоп з 3 по 9 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Час немов прискорюється і ви можете вмістити в один тиждень стільки подій і вражень, скільки і в місяць інколи не вміщаються. Так, напруженої роботи буде чимало, але  приємного спілкування буде вдосталь, особливо з людьми з вашого минулого.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Вам не звикати стояти на роздоріжжі і думати, куди його вирушити. От і зараз ви знову обиратимете певний напрямок руху і починатимете з чистого аркуша. Тож не переймайтесь про те, щоб одразу у вас все вийшло бездоганно, просто насолодіться процесом.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Переживаєте черговий етап сходження до Олімпу у вашій професійній сфері – ви впевнено підніматиметесь кар’єрними сходами і заявлятимете про свій високий фах на весь голос. Тобто стаєте у роботі ще більш відомими і вправними.

Read more… →

Тароскоп з 27 січня по 2 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Першу половину тижня перебуватимете немов би у засаді, зважуючи усі наявні перспективи і не наважуючись на будь-які серйозні кроки. Втім, з четверга у вас значно додасться сил та впевненості і ви вже сміливо вирушаєте здобувати перемоги.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Попереду у вас дорога, у яку ви вирушаєте за своєю давньою мрією. Треба все добре спланувати, передбачивши щонайменші дрібниці та застороги. І тоді вона стане надзвичайно продуктивною та результативною.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Відкривається нова сторінка життя, за якою чимало таємниць і несподіванок, але вам потрібно все добре зважити, врахувати і передбачити, щоб несподіванки були приємними. А ще вам допоможе колективний розум із друзів та родичів.

Read more… →

Тароскоп з 20 по 26 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

У вас є всі шанси перемогти у конкурентній боротьбі і стати найкращими фахівцями у своїй сфері. І нині ви подолаєте усіх суперників, зберете усі призові місця та нагороди, але саме тієї потрібної вам пропозиції доведеться ще трохи почекати.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Нині вам буде що відсвяткувати у дружньому та родинному колі: чи то ви отримаєте підвищення на роботі, чи якусь перемогу у конкурсі, чи то просто гарні новини, які неодмінно захочете розділити з близькими людьми.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Цей тиждень може стати одним із найуспішніших тижнів місяця, коли ви відчуваєте піднесення, у вас повно сил та наснаги, та ще й навколо трапляються якісь дива і все відбувається саме так, як ви того хочете. 

Read more… →

Тароскоп з 13 по 19 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Таке враження, що нова робота почнеться з відрядження, протягом якого вас перевірятимуть на міцність та стресостійксть. Але ви налаштовані дуже позитивно, тому легко впораєтеся  усіма завданнями.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Незважаючи на велику кількість роботи, вас тішитимуть і самі виробничі процеси, і їх фінансові результати, адже зараз ви вже отримуєте і певні кошти від попередньої роботи. А може ще й аванси та пресії перепадуть.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Свята та відпочинок для вас триватимуть, а з ними – родинні застілля, дружні посиденьки, радісні зустрічі з близькими та знайомими. А ще і закордонні гості можуть приєднатися, або у вас буде можливість відвідати якісь країни.

Read more… →

Тароскоп з 6 по 12 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Можливо, доведеться вирушати в дорогу, у відрядження. І тут головне – все як слід прорахувати і все передбачити, бо велика вірогідність, що ви можете забути вдома щось важливе. А найкраще – просто взяти з собою менш речей і більше грошей.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Схоже, що відпочинок в першій половині тижня вам поки не дуже світить, ви весь час у роботі, у турботі, заробляючи гроші для себе та родини, проявляючи свої найвищі професійні якості. Відпочити вдасться тільки ближче до вихідних.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Досить спокійний та врівноважений період, коли ви здебільшого занурені в себе, живете досить замкнено, не ведетесь на яксь святкові провокації та більше цінуєте спокій та самотність, ніж якісь безтурботні загальні веселощі.

Read more… →

Тароскоп з 30 грудня по 5 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Найдіть спосіб відсвяткувати і весело провести час у приємному товаристві, навіть якщо у вас зараз не так уже і багато на це коштів. Зрештою, влаштуєте собі розвантажувальні дні до чи після свят, але відірвіться цього разу на всю губу!

Тілець (21.04 – 20.05) 

Настає не лише час дарувати подарунки, але й отримувати їх, адже ви весь час про всіх турбуєтесь, а цього разу ви маєте всі шанси бути заваленими увагою та презентами. Бо усі раптом вирішать вам зробити приємність за все те, що ви колись зробили.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Відпочивати особливо не буде коли, бо зараз у вас триває досить напружений робочий період, коли важливо так розподілити свої зусилля, час та увагу, щоб і з ніг не впасти, і задоволенням від життя отримати. Бонусом нині може стати романтична історія.

Read more… →

Тароскоп з 23 по 29 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Здається, ваша життєва пауза уже добігає завершення, і ви піднімаєтесь на новий рівень у своїй діяльності. Активізуються контакти, змінюється коло спілкування, ви можете потрапити на якісь світські раути, бали та дипломатичні прийоми.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Побудьте трохи на самоті, бо надто активна діяльність вас дещо вимотала. А з середини тижня можете знову зануритися в цей веселий і насичений святковий вихор, у якому ви берете активну участь, звалюючи на себе ще й додаткові зобов’язання.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вам теж доводиться досить активно крутитись, намагаючись все встигнути – і зустрічі, і корпоративи, і дружні вечірки, де вам обов’язково потрібно бути. А ще маєте гроші заробляти, благо, вони вам нині легко та швидко даються – тільки руки підставляйте.

Read more… →

Тароскоп з 16 по 22 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ваша активність буде шаленою, ви не тільки скрізь встигатимете у справах, але й продукуватимете нові ідеї, і тут же намагатиметесь втілити їх у життя. Звичайно, може не всі спроби закінчаться вдало, але сам факт початку і завзяття потішить.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Приймайте подарунки! Цього тижня їх у вас буде чимало – великих і маленьких, грошових і речових, від простої теплої листівки до неймовірних сюрпризів, у тому числі з-за кордону. Та й ви у боргу не залишитесь і теж ділитимитесь дарунками.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Самозаглиблення у себе може бути досить значним, ви настільки потребуєте спокою та самотності, часу для роздумів, що закопаєтесь в свою нірку на досить тривалий час. Можете поєднати усамітнення із оздоровчими процедурами.

Read more… →