Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп з 16 по 22 вересня від Ольги Соломки


Овен (21.03 – 20.04)

Досить спокійний тиждень, але із вкрапленнями радісних подій, приміром, можуть раптово запросити у гості і ви потрапите на якесь родинне святкування. А загалом, ви цілком задоволені собою і тим способом життя, яким нині живете.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Робота вам нині до снаги, хоч вона і схожа на конвеєр – мізки працюють, руки зайняті, час розписаний так щільно, що немає коли вгору глянути. Але ви все ж знаходите час для того, щоб задумувати все нові та нові ідеї і створювати якісь нові проекти.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Не перевантажуйте себе нині обов’язками та роботою, краще присвятіть тиждень спокійному спогляданню цього світу, і ви раптом побачите, скільки нових можливостей перед вами розкриваються. А ще ви отримаєте якусь дуже значиму для вас перемогу.

Read more… →

Тароскоп з 9 по 15 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Відчуття щастя і повноти життя триває. У вас чимало сил та планів. куди ці всі сили застосувати, ви готові звернути гори і подолати усі перепони, аби тільки досягти свого. Щоправда, поки за це не дуже добре платять, але це – лише питання часу.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Цього тижня ваше емоційне життя вас захоплюватиме більше, ніж виробниче. Якось ви нині не надто цікавитесь роботою, відклали її у довгу шухляду, натомість насолоджуєтесь почуттями і віддаєте увесь час та сили своїм коханим.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Початок тижня буде якийсь розслаблений, так наче ви все ще десь відпочиваєте на морях, хоч голова ваша працює досить продуктивно і народжує нові ідеї. А гроші до вас нині надходять самі собою і це буде досить потужне фінансове джерело.

Read more… →

Тароскоп з 2 по 8 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вже потроху звикаєте до напруженого робочого графіку і забуваєте про літнє розслаблення, хоча інколи і дозволяєте собі трохи волі і тікаєте у нірвану спокою. Цього тижня на вас сипляться гроші – і від нових, і від попередніх проектів.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Навколо вас – купа народу, свято, якийсь движ. Але це вас не напружує, бо ви навіть мріяли про те, щоб знову опинитися посеред усього цього гармидеру. А ще вам доведеться робити вибір між кращим і найкращим, причому швидко і рішуче. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви отримуєте перемогу за перемогою, ваша популярність зростає, збільшується кількість прихильників чи прихильниць, які приносять не лише позитивні емоції, а ще й корисні контакти та цілком реальні гроші. Фінанси також отримаєте від родини.

Read more… →

Тароскоп з 26 серпня по 1 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Нині вам не буде коли і вгору глянути – подорожі, зустрічі, переговори, яскраві враження. А ще обиратимете для себе подальший шлях, бо з’явиться кілька цікавих пропозицій по роботі і вам доведеться ретельно зважувати всі за і проти.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Родинні справи цього тижня виходять на перший план. Ви багато зустрічаєтесь з близькими, можливо, відвідуєте далеких родичів і святкуєте якісь свята і проводите з ними чимало часу. Словом, дотримання традицій нині для вас дуже важливе.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви можете потрапити на якесь невелике святкування, дружню вечірку у колі близьких друзів. А ще раптово для всіх і себе розпочати новий відлік часу і зайнятися новими справами, захопитися новими напрямками. І досягти в цьому неабияких успіхів.

Read more… →

Тароскоп з 19 по 25 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Початок тижня може вас поставити у безвихідь, ви відчуватимете, що у вас зв’язані руки, але ці обставини стануть добрим приводом замислитися над тим, що вам варто доручити іншим, а з чим ви успішно і самі впораєтесь. Родина нині вам дуже допоможе.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Ви гарно відпочили, набралися сил і відчуваєте бажання працювати і реалізувати всі ті неймовірні ідеї, що прийшли в голову під час перезавантаження. І ви із шаленим запалом, новими силами розпочинаєте новий етап у своїй діяльності

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете розраховувати на нові зв’язки і контакти, та нові неймовірні перспективи. У вас буде дуже хороший вибір подальшого шляху, можливо навіть пов’язаний із зарубіжними проектами та контрактами. Також активізується особисте життя.

Read more… →

Прогноз на липень 2018

Таролог Ольга Соломка для журнала “Офисьель”

Овен (21 МАРТА – 20 АПРЕЛЯ)

Общее состояние: расслабляться некогда – впереди очень активный период, когда нужно все успеть сделать, улучшить взаимодействие, углубить понимание, расширить контакты. В общем, вся в работе настолько, что присесть некогда. Любовь: не спешите самой проявлять эмоции и раскрывать свои чувства, дайте партнеру, в некоторых случаях, потенциальному, сделать первый шаг. Мой совет: найдите себе время для того, чтобы остановить вечный бег и прислушаться к интуиции.

Телец (21 АПРЕЛЯ – 21 МАЯ)

Общее состояние: складываются замечательные обстоятельства, которые обещают весьма неплохие дивиденды в будущем. Вы несете в мир постепенные гармоничные изменения, которые начинаете прямо с себя. Любовь: попытка самоограничений и самопожертвований не принесет вам желаемого результата, от вас любимым не жертвы нужны, а легкость и принятие. Мой совет: всю работу не переделаешь, поэтому чаще отдыхайте и поручайте другим часть своих обязанностей.

Близнецы (22 МАЯ – 21 ИЮНЯ)

Общее состояние:  месяц обещает стать переломным – вы можете изменить вид деятельности, сменить работу, увлечения и вообще полностью перестроить свою жизнь вплоть до внезапного переезда в другую страну. Любовь: отношениям нужна подпитка, постоянное подтверждение действиями, поэтому делайте что-то для любимых и с благодарностью принимайте любые знаки внимания.  Мой совет: чем бы вы не увлекались, стремитесь к совершенству, оттачивайте мастерство каждую свободную минуту.

Read more… →

Тароскоп з 21  по 27 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Світ до вас буде схильним і дуже щедрим, і на вас посипляться раптом усі блага, які тільки можливі. І зараз ваше завдання не протринькати свій щасливий шанс, а зберегти цю здатність і використати всі можливості повною мірою.

Тілець (21.04 – 20.05)

Незважаючи на  величезну кількість усіляких спокус навколо, вашої уваги потребуватимуть родинні справи. Доведеться серйозно розраховувати час, можливості і гроші для того, щоб близькі люди були задоволені.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настають важливі перетрубації. Віднині ваша дорога може різко змінитися і ви підете іншим шляхом. Це може бути переїзд на інше місце проживання, тривалі мандри, зміна роботи, напрямку діяльності чи партнера.

Read more… →

Тароскоп з 14  по 20 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Суд, 10 ж, 2 м. Чи можна вас уже вітати із підвищенням? Схоже, що кар’єра просувається вперед, і хоч це досить тяжка і невдячна праця, але ви звалили на себе цю ношу, хоч і довго сумнівалися і вагалися.

Тілець (21.04 – 20.05)

4 п, 4 м, 10 ч. Відпочиньте трохи від суєти і справ, ви і так останнім часом забагато працюватли. Адже усіх грошей не заробиш, вам нині досить і тих коштів, що вже є. Краще зараз присвятити час розслабленню і родинним справам.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Імператор, туз ж, Повішений. У вашому житті з’явиться більше структурованості і відповідальності, а ще більше креативу.  Вам дадуть шанс проявити себе, створити щось нове і цікаве, те, що буде відрізнятися від усього, що вже колись було створене.

Read more… →

Тароскоп з 7 по 13 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

2 ж, 7 ч, Колісниця. У першій половині тижня час може тягтися дуже довго, оскільки доведеться сховати подалі свій шал і багато чекати, а вас все годуватимуть обіцянками. Проте, з середи час пришвидшиться і ви досягнете того, що запланували.

Тілець (21.04 – 20.05)

Лицар ч, Справедливість, Повішений. Настає сприятливий час для того, щоб владнати усі справи, що вимагають юридичного вирішення, досягти згоди і гармонії. Подивіться на ситуацію з точки зору іншого, скористайтесь інтуїцією.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Туз п, королева п, король ч. Подарунки долі так і йдуть вам до рук – це можуть бути вигідні контракти, раптові додаткові гроші, перспективні знайомства, у тому числі і емоційно заряджені, які призведуть до приємних стосунків.

Read more… →

Тароскоп з 30 квітня по 6 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вас дожене розуміння, чому із вами нині відбуваються певні ситуації, за які минулі вчинки ви маєте певну відповідь від людей. Тому швидше зніміть з очей шори і оберіть правильну стратегію поведінки.

Тілець (21.04 – 20.05)

Тиждень принесе гармонію і любов. Маєте всі шанси зміцнити родинні стосунки, відкрити серце для близьких людей, проявити усю свою любов. Побудьте з рідними і близькими, відпочиньте від життєвих складнощів у рідному колі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Незважаючи на спокій і врівноваженість навколо, цей тиждень може стати переломним і призведе до початку нового відліку часу. Проте, відбудеться це у досить приємний для вас спосіб.

Read more… →