Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп з 15 по 21 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Незважаючи на те, що у вас нині повно різних турбот і вдома, вас знову покличуть мандри, і може навіть побуваєте десь подалі від батьківщини, за кордоном. Це буде поїздка, наповнена приємним спілкуванням та іншими задоволеннями.

Тілець (21.04 – 20.05)

Гарний час для спокійного відпочинку, медитацій, можливо, не дуже далекої подорожі, але у пошуках спокою і сенсу життя. Присвятіть час роздумам і планам, обдумайте те, як ви жили раніше і що варто залишити в минулому, а що взяти в найближче майбутнє.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Годі мріяти і планувати – ви вже народили чимало ідей, які аж просяться на втілення, треба тільки вибрати з них найбільш перспективні і зробити перші кроки в цьому напрямі. І вже цього тижня ви відчуєте підйом і опинитесь на сьомому небі від щастя.

Read more… →

Тароскоп з 8 по 14 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Початок тижня буде досить напруженим, можливо, доведеться відстоювати зароблене, але потім ситуація помякшиться і ви отримаєте навіть більше, ніж очікували. А потім можна буде і розслабитися, зустрітися з приємними людьми, родиною.

Тілець (21.04 – 20.05)

Можете планувати недалекі подорожі, поїздки та короткі відрядження. Але готуйте все уважно і ретельно, бо весь час виникатимуть якісь перепони. Важливо домовлятися з колегами, рідними та близькими людьми про підтримку там, де самим буде важко впоратися.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Розглядайте цей тиждень як початок чогось нового і цікавого, втім, не забудьте віддати борги і поділитися чимось корисним із тими, хто цього потребує. Більшість часу відпочиватимете і насолоджуватиметесь життям в усіх його проявах.

Read more… →

Тароскоп з 1 по 7 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Трудові будні тривають – ви ретельно виконуєте свою роботу, спілкуєтесь із приємними людьми, придумуєте щось нове і тим самим завойовуєте авторитет і визнання. І через вашу працелюбність збільшується ймовірність отримати гарну посаду і піднятися на сходинку вище.

Тілець (21.04 – 20.05)

Знизьте трохи темп життя, знайдіть час і місце для релаксу, бо так і до вигорання вже недалеко. Відпочиньте, переклавши свої турботи і обов’язки на інших, які вам радо допоможуть прийти до тями після виснажливого темпу попередніх періодів. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настає щасливий час, коли починають збуватися ваші плани, зовсім неочікувано і дуже швидко – тільки встигайте задумувати. Не обійдеться без веселощів у колі близьких і друзів, які можуть перерости у якийсь потужний проект у майбутньому.

Read more… →

Тароскоп з 24 по 30 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Напружений початок тижня поставить вас перед важливим вибором. І від того, куди ви спрямуєте свою увагу, залежатиме і подальше життя. Обирайте той варіант, де у вас буде напружений графік і чимало роботи – саме це приведе до успіху.

Тілець (21.04 – 20.05)

Цього тижня вам конче потрібно дотримуватись букви закону і йти праведним шляхом, уникаючи таємних угод і компромісів. Прямувати тільки з відкритим забралом, чесно говорячи про свої цілі. Правда буде на вашому боці і ви тільки виграєте від своєї чесності.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вдалий період для нарощування фінансової могутності – у вас додасться грошей, майна і успішних проектів, які принесуть достаток не колись там згодом, а вже буквально зараз. Можливі якісь бурхливі святкування і взагалі перебування в колі приємних людей.

Read more… →

Тароскоп з 17 по 23 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ненароком можете піднятися службовими сходами і посісти дуже гарну посаду. В принципі, ви до цього не дуже прагнули, тому можете взяти невелику паузу на роздуми для того, щоб уявити, як почуватиметесь у новій ролі. Але довго не роздумуйте.

Тілець (21.04 – 20.05)

Робочі моменти вас тішитимуть своєю структурою і чітким графіком, адже ви можете гарно планувати і роботу і особисте життя, і все встигати при чималій завантаженості. Можливі виплати сум, які вам колись заборгували, а тепер прийшов час їх отримати.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Може намалюватися якась не дуже далека, але приємна дорога у гарному товаристві, сповнена розмов і творчих осяянь. Сил і натхнення у вас додасться, адже ви зараз оберете, яким шляхом вам рухатися у найближчому майбутньому.

Read more… →

Тароскоп з 10 по 16 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Почуватиметесь щасливими, адже ви займаєтесь приємними для себе і корисними для людей справами і це вас надзвичайно окрилює. Цього тижня ви закладете фундамент на майбутні звершення. Доведеться, звичайно, почекати, поки все задумане реалізується.

Тілець (21.04 – 20.05)

На початку тижня можете почуватися як у глухому куті. Щоправда, трохи зусиль – і вихід буде знайдено. Більше того – результат буде надзвичайно вражаючим, ви досягнете чудових результатів і втілите в життя одну зі своїх найзаповітніших мрій.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зміни цього тижня сягнуть свого апогею – ви можете піднятися дуже високо, перескочивши одразу на кілька сходинок карєрною драбиною і станете відомою людиною. І це для вас відбуватиметься цілком природно і безболісно.

Read more… →

Тароскоп з 3 по 9 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Цього тижня на вас очікують активізація питань особистого життя і нові спокуси. Зустрічі будуть приємними і надихаючими. Ви із задоволення плануватимете свій графік, вписуючи туди побачення і обираючи оригінальні способи проведення часу.

Тілець (21.04 – 20.05)

Фінансові питання стають для вас дуже важливими і тут ви виявляєте просто чудеса підприємливості і ощадливості. Ви зараз вміло розподіляєте кошти, намагаючись і на відпочинок їх відкласти, і на творчість, і на зустрічі, і на поїздки. І на все вистачатиме.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Цими днями має надійти цікава пропозиція, яка може докорінно змінити ваше життя і все, чим ви займалися до того, вже не матиме значення. Ви переходите на зовсім інший рівень і ступаєте на шлях успіху і звершень, стаєте більш відомими і успішними.

Read more… →

Тароскоп з 26 травня по 2 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Святкування у родинному колі, схоже, розтягнуться на невизначений час, вам настільки сподобається ця атмосфера веселощів, що ви будете ладні її підтримувати і стимулювати. Також активізується любовна тема і ваше особисте життя заграє усіма барвами.

Тілець (21.04 – 20.05)

Хоч у вас нині і не дуже багато фінансів, але ви не переймаєтесь з цього приводу, і почуваєтесь дуже впевнено. Більше того, якийсь виступ чи інший публічний захід стане для вас тріумфальним і на вас подивляться, як на потенційного лідера і переможця.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Тиждень насичений щасливими випадками і наповнений грошима, які приходитимуть звідусіль – і від родичів, і від роботи, і від спілкування, і просто з повітря. Словом, кожен ваш крок, що би ви не робили, приноситиме удачу і гроші.

Read more… →

Прогноз на липень 2018

Таролог Ольга Соломка для журнала “Офисьель”

Овен (21 МАРТА – 20 АПРЕЛЯ)

Общее состояние: расслабляться некогда – впереди очень активный период, когда нужно все успеть сделать, улучшить взаимодействие, углубить понимание, расширить контакты. В общем, вся в работе настолько, что присесть некогда. Любовь: не спешите самой проявлять эмоции и раскрывать свои чувства, дайте партнеру, в некоторых случаях, потенциальному, сделать первый шаг. Мой совет: найдите себе время для того, чтобы остановить вечный бег и прислушаться к интуиции.

Телец (21 АПРЕЛЯ – 21 МАЯ)

Общее состояние: складываются замечательные обстоятельства, которые обещают весьма неплохие дивиденды в будущем. Вы несете в мир постепенные гармоничные изменения, которые начинаете прямо с себя. Любовь: попытка самоограничений и самопожертвований не принесет вам желаемого результата, от вас любимым не жертвы нужны, а легкость и принятие. Мой совет: всю работу не переделаешь, поэтому чаще отдыхайте и поручайте другим часть своих обязанностей.

Близнецы (22 МАЯ – 21 ИЮНЯ)

Общее состояние:  месяц обещает стать переломным – вы можете изменить вид деятельности, сменить работу, увлечения и вообще полностью перестроить свою жизнь вплоть до внезапного переезда в другую страну. Любовь: отношениям нужна подпитка, постоянное подтверждение действиями, поэтому делайте что-то для любимых и с благодарностью принимайте любые знаки внимания.  Мой совет: чем бы вы не увлекались, стремитесь к совершенству, оттачивайте мастерство каждую свободную минуту.

Read more… →

Тароскоп з 21  по 27 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Світ до вас буде схильним і дуже щедрим, і на вас посипляться раптом усі блага, які тільки можливі. І зараз ваше завдання не протринькати свій щасливий шанс, а зберегти цю здатність і використати всі можливості повною мірою.

Тілець (21.04 – 20.05)

Незважаючи на  величезну кількість усіляких спокус навколо, вашої уваги потребуватимуть родинні справи. Доведеться серйозно розраховувати час, можливості і гроші для того, щоб близькі люди були задоволені.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настають важливі перетрубації. Віднині ваша дорога може різко змінитися і ви підете іншим шляхом. Це може бути переїзд на інше місце проживання, тривалі мандри, зміна роботи, напрямку діяльності чи партнера.

Read more… →