Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп на 2-8 серпня від Ольги Соломки

Овен

Щось піде не так і тиждень може бути не зовсім фінансово вдалим, приміром, можуть з’явитися якісь незаплановані витрати. Не все ж залежить від вас, але ви з цього приводу можету дуже перейматися. 

Телець

Не тиждень – а квінтесенція щастя! Настрій – піднесений, компанія навколо – бомбічна, ще й купа задоволень передбачається, і найголовніше – у вас на все це будуть гроші та бажання пізнати щось нове.

Близнюки 

Це буде досить спокійний тиждень, який краще присвятити відпочинку. Ви ніби перебуваєте у стані очікування, але замість того, щоб нервувати, краще розслабтеся і подбайте про себе – більше приділяйте уваги здоров’ю.

Read more… →

Тароскоп на 26 липня – 1 серпня від Ольги Соломки

Овен

Нарешті у вас іде все так, як вам того хочеться, ніби ви витягнули щасливий квиток – ви генеруєте нові ідеї, ще неймовірним чином можете одразу знайти і способи втілення ваших ідей і ваших мрій.

Телець

У досить спокійному темпі минають ваші дні. Зараз ви не хапаєте зірок з неба, але й не пасете задніх, ви уже виробили свій графік, розподілили навантаження і не очікуєте жодних несподіванок та авралів. 

Близнюки 

Надзвичайно позитивний тиждень, хоч і роботи у вас буде чимало, але ви піднімаєтесь на новий і небачений до того рівень, починаєте займатися дуже відповідальними справами, може навіть серед дуже відомих людей.

Read more… →

Тароскоп на 19-25 липня від Ольги Соломки

Овен

Це дуже активний тиждень, у вас ніби з’являється нове дихання, виростають крила і ви ладні підкорювати нові вершини і ставити нові рекорди. Це ідеальний період для започаткування нових проектів. 

Телець

Весь тиждень вас діставатиме якась колотнеча, потрібно буде весь час бути напоготові, відбивати атаки, словом і ділом доводити свою силу та вправність, змагатися з іншими, і це тоді, коли хочеться просто відпочити. 

Близнюки 

Фінансові та майнові ваші справи йдуть вгору, ви нарешті вирішуєте свої старі проблеми у цьому напрямку, і отримаєте небувалий прилив сил та притік грошей. Зрештою, почуваєтесь заможно і щасливо.

Read more… →

Тароскоп на 12-18 липня від Ольги Соломки

Овен

Тиждень буде багатим на відкриття, бо ваш гострий розум нині прагне якихось нових вражень і роботи. Тож ви перебуватимете в постійному пошуку відповідей на запитання і, зрештою, знайдете їх, а на додачу – ще й важливі усвідомлення зробите.

Телець

Дуже сприятливий тиждень для відпочинку, коли можна завіятися кудись світ за очі в тиху місцинку, де можна спокійно насолодитися мудрістю віків. Можливо, вас потягне в якісь історичні місця, а можливо, вони будуть пам’ятні саме для вас.

Близнюки 

Можливо, це не буде найяскравіший за враженнями тиждень, проте, ви почуваєтесь просто везунчиками долі, оскільки нарешті отримали бажане, досягли омріяної цілі і тепер можете почивати на лаврах.

Read more… →

Тароскоп на 21-27 червня від Ольги Соломки

Овен

Дуже продуктивний тиждень, коли перед вами розкриваються нові можливості, у тому числі, щодо міжнародного співробітництва чи подорожей за кордон. І ви будете обирати і напрямки, і цілі, і різні способи взаємодії з людьми та організаціями.

Телець

Варто бути особливо уважними у дорозі, на транспорті, плануючи поїздки, мандрівки, відрядження, бо збільшується вірогідність різноманітних небезпек: і ДТП, і шахрайських оборудок, і нещасних випадків.

Близнюки 

Настає невелике затишшя, і ви вже можете собі дозволити трохи відпочити, підвести підсумки і взагалі провести цей час набагато спокійніше, хоч це і не позначиться на вашому достатку – гроші до вас продовжують надходити.

Read more… →

Тароскоп на 14-20 червня від Ольги Соломки

Овен

Буде привід замислитися над сенсом життя і над тим, чи варто вам і далі рухатися у тому ж напрямі, а чи слід вирушити туди, куди вас кличе серце. Послухайте свою інтуїцію, придивіться до знаків, що вам посилає всесвіт.

Телець

Який би у вас не був сердитий та рішучий настрій, все ж варто дотримуватися правил та законів і не перегинати палицю. Цього тижня слід керуватися встановленими нормами і залишатися консервативними, аби не вскочити у халепу. 

Близнюки 

Навіть якщо ви і не збираєтеся нічого святкувати, все одно можете потрапити на якусь невелику вечірку за участю вашого найближчого оточення, і це буде дуже приємна несподіванка. А подарують вам надію на досягнення однієї омріяної цілі.

Read more… →

Тароскоп на 7-13 червня від Ольги Соломки


Овен

Можливі якісь подорожі і взагалі активний відпочинок, але не вдома, а все ж десь у дорозі, на новому місці, бо вам захочеться і враження нові отримати, і перезавантажитись, і трохи грошей витратити на себе.

Телець

Вам цього тижня варто бути напрочуд рішучими, бо доводиться робити важливі кроки і обирати подальший шлях, і оці всі довгі сумніви і вагання вас можуть просто знесилювати. Тож заплющуйте очі, тягніть жереб і робіть уже щось.

Близнюки 

Роботи буде вдосталь, тож розслаблюватися і відпочивати ніколи. Але всі витрачені зусилля компенсуються – ви отримуєте гарну винагороду, схвальні відгуки, компліменти і просто гроші за свою сумлінну працю.

Read more… →

Тароскоп на 24-30 травня від Ольги Соломки

Овен

Ви залагоджуєте усі справи, що стосуються вашої нерухомості, відвідуєте чимало офіційних закладів та різних бюрократичних інстанцій, вирішуючи паперові та майнові проблеми.

Телець

Дуже приємний і спокійний тиждень, сприятливий для відпочинку, як індивідуального, так і сімейного. Навіть якщо вам доводиться працювати, то це буде дуже помірне навантаження і ви цілком можете встигнути відпочити.

Близнюки 

Покращується комунікація з людьми, ви починаєте більше спілкуватися з оточенням, щось разом вигадувати, творчо працювати у колективі, створювати нові ідеї, розробляти концепції і це буде надзвичайно продуктивно.

Read more… →

Прогноз на октябрь 2020 года

Прогноз для Украины.

Общество. 4 меча. Люди несколько дезориентированы происходящим и набираются сил для того, чтобы хотя бы поддерживать свои самые базовые функции и выживать. Впрочем, сил хватает не всем, вопросы поддержания здоровья важны для многих.

Политика. 10 пентаклей П. Предстоят огромные расходы, которые вообще непонятно, оправдаются ли. Скорее всего, деньги эти идут на выборы и не факт, что все будут довольны результатами. Разочарование неизбежно. 

Экономика. 8 мечей. Ситуация остается сложной, и выходя пока не видно. Затраты большие, а доходов нет, все стоит и не работает, постепенно разрушаются связи и договоренности. Словом, экономическое положение очень шаткое.

Международные отношения. Дурак П. Дороги перекрыты, вопросы сотрудничества и новых начинаний и проектов сейчас не актуальны. Все пытаются просто жить, хватаясь за те старые возможности, которые еще есть.

Прогноз для представителей знаков зодиака

Read more… →

Тароскоп з 28 жовтня по 3 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Досить спокійний початок тижня може вас ввести в оману, що все так і триватиме – виважено і розмірено. Але друга половина тижня виявиться напруженою – ви будете втягнуті у якісь змагання, де покажете високий професійний рівень та конкурентоспроможність.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Не вагайтесь надто довго, цього тижня приймайте рішення дуже швидко, бо відтягування вам загрожує втратою часу та ресурсів. А вам потрібні швидкі рішення, які призводять до швидких перемоги- так ви і цілі досягнете, і час збережете, і гроші заощадите.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вирішуються ваші майнові справи, додається чи то грошей, чи то впевненості у тому, що вони ось-ось з’являться. А ще вкотре перед вами повстане вибір шляху, знову ви стоятимете на роздоріжжі, вирішуючи що ж насправді вам зробити і куди спрямувати свою увагу.

Read more… →