Category Archives: Прогноз на тиждень

Тароскоп з 8 по 14 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Будете нагода потренувати командирський голос та управлінські навички, бо ніхто, окрім вас, не зможе так добре організовувати та мотивувати людей на звершення. І в результаті всі будуть у виграші – люди залишаться задоволені, а ви – при грошах. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Хоч і буде якийсь певний період невизначеності, що вас лякатиме, в цілому ви впораєтесь зі своїми страхами та тривогами. І здолаєте всі ці негативні емоції завдяки надійній підтримці близьких та відчуттю неймовірної сили всередині вас. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вам можуть запропонувати цікаву роботу чи з’являться якісь нові вершини, які вам захочеться здолати. І ви, взявши себе “на слабо”, намалюєте нові грандіозні плани та виклики, які із та задоволенням приймете. 

Read more… →

Тароскоп з 1 по 7 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень обіцяє чималі паузи та очікування,  вам буде складно йти вперед, бо хтось весь час вас намагатиметься притримати. То вдома щось відбувається, то колеги гальмують, то електрику вимикають, то техніка ламається.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Приємні відчуття гарантовані – ви рахуєте і перераховуєте гроші, що отримуєте, і не поспішаєте їх тут же витрачати чи кудись вкладати, насолоджуєтесь усвідомленням того, що вони у вас є і що ви можете багато чого купити.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви досягаєте просто шалених успіхів і семимильними кроками просуваєтесь вперед, принагідно досягаючи слави і відповідної винагороди. До вашої думки прислухаються, вас наслідують, цитують, вами захоплюються.

Read more… →

Тароскоп з 22 по 28 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви і раді б бігти попереду паротяга, але певні обставини та люди не пускать вас. І доведеться змиритися і дещо уповільнити рух, підлаштувавшись під інших. Втім, це не надовго, далі вже буде вільніше і веселіше. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Незрозуміло звідки у вас беруться сили. Чи то з першими теплими сонячними променями, чи то з появою якоїсь перепони, яку вам конче потрібно подолати і ви, зібравши всю свою мужність та лють, кидаєтесь на амбразуру. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Життя набуває нових яскравих фарб, вам вдається усе, за що б ви не бралися, а особливо тішитимуть свіжі грошові надходження, які будуть набагато більшим, ніж ви очікували. І це для вас буде справжнім проривом

Read more… →

Тароскоп з 15 по 21 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Життя нагадуватиме прискорене кіно, коли кожен день за різними справами пролітає просто миттєво, і ви нечуєтеся, як понеділок перейде у п’ятницю. Ваш надзвичайно насичений графік змушує вас просто літати. Тільки низенько так.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Триватиме невпинна боротьба на конкурентному фронті. І замість того, щоб дещо відсторонитися і постояти тихенько збоку, вам чомусь потрібно лізти у саму гущавину бойових дій і щось там відстоювати.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Нині ви маєте показати високий професійний рівень і переконати усіх, а, передовсім, себе, у тому, що таки маєте право займатися вашою улюбленою справою і називатися фахівцем. Тому, зосередьтеся на роботі і відкладіть все інше подалі. 

Read more… →

Тароскоп з 8 по 14 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень для рішучих дій, для розумних, але швидких рішень. Життєві обставини та виробнича необхідність вимагають від вас дуже швидкої реакції на все, що відбувається навколо та миттєвої зміни планів. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Несподівано може нагадати про себе людина з минулого, можливо, ваша давня любов чи симпатія з юності чи навіть дитинства. І це буде так мило, коли ви разом пригадаєте ці давні емоції чи події минулих днів.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви отримуєте певні знаки, певні новини про те, що попереду – кращі часи, все розвидняється і вже видніється світло у кінці тунелю. І у вас настрій покращується, і ви готові вже рухатись вперед для того, щоб змінити і своє життя, і покращити життя своїх близьких.

Read more… →

Тароскоп з 1 по 7 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Захочеться припинити цю вічну біганину для того, щоб помріяти, уявити своє майбутнє, запланувати якісь дії, а не просто ганяти весь час по колу. Додайте у своє життя смислу, поставте мету – і сміливо йдіть до неї.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Тиждень буде надзвичайно сонячним на продуктивним, коли запасу вашої енергії вистачає і для щоденних справ, і для роботи, і для того, щоб додати трохи світла та любові у сірі будні вашим рідним, друзям та колегам. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Тиждень обіцяє бути успішним, вам вдається майже все, за що ви беретеся, ви закінчуєте якісь свої попередні великі проекти, починаєте нові, не менш грандіозні, які обіцяють уже на самому початку неабияку славу та матеріальні дивіденди.  

Read more… →

Тароскоп з 25 по 31 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Фінансові успіхи цього тижня не змусять на себе чекати – ви отримуєте не лише зароблені гроші, але й інші приємні бонуси типу премії, нагород, дивідендів, чи й просто хтось вирішить обдарувати вас грошима. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Нові емоційні стосунки, які у вас зараз формуються, потішать своєю справжністю та відкритістю. Виявляється, такі чудові люди бувають, коли не потрібно прикидатися, а можна нормально спілкуватися, заявляти і про себе, і про власні потреби.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви відчуєте, що значить підтримка колективу, друзів, людей близьких і не дуже. І не важливо, чи ви перебуваєте серед людей чи живете десь на самоізоляції. Цього тижня ви можете сформувати справжню команду і досягнення спільних цілей. 

Read more… →

Тароскоп з 18 по 24 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вам зараз хочеться більше відпочивати. Якось не дуже тягне на виробничі подвиги, бо чомусь вони не надто високо цінуються і заохочуються. От ви вже не рвете на грудях сорочку, дещо заспокоїлись, і більше себе бережете. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Буде нагода впасти у сплячку, як той ведмідь, і на деякий час зовсім нічого не робити, нікуди не виходити і мало з ким спілкуватися. Комусь це може видатися цілою проблемою, а ви будете прекрасно почуватися.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Творчі пориви супроводжуватимуть вас цілий тиждень. Вам дуже хочеться творити і витворяти, вигадуючи все нові і нові форми прояву себе як творчої особистості. І це може стосуватися буквально всього – від приготування їжі до створення картин.

Read more… →

Тароскоп з 11 по 17 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Нарешті почалася стабільна та стала робота, бо вам уже набридло смикатися – то ви у поїздках, то трохи роботи, то безпробудний відпочинок… І ви навіть радієте роботі, хоч її кількість може вам не надто сподобатись, бо накопичилось її чимало. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Час тягтиметься якось занадто довго. Ви б і раді його підігнати, але не все залежить від вашого бажання. Тому не залишається нічого кращого, як уповільнюватися і більше розслаблятися, ніж напружуватися. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

На вас очікують нові творчі злети. Ну може і не злети, але те, що тиждень буде творчим і від того дуже приємним – то є факт. Ви занурюєтесь у приємну атмосферу, коли створюєте щось нове і насолоджуєтесь і процесом, і результатом.

Read more… →

Тароскоп з 4 по 10 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Якесь суцільне свято намічається, коли ви зовсім поринаєте у щасливе небуття і кайфуете у товаристві близьких по крові та духу людей цілий тиждень, а може й більше. І вам би хотілось, щоби цей щасливий час тривав цілу вічність. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Нарешті прийшов час наведення ладу: у голові, помешканні, стосунках. І навіть якщо вам ніколи було прибрати до нового року, то зараз у вас якраз обставини складаються так, що у вас є і час, і натхнення для того, щоб викинути зайве.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зовсім несподівано можуть трапитися любовні пригоди. І це буде настільки вражаюче, що ви ладні повірити у дива, адже може виявитися, що таки існують ідеальні партнери, які вас розуміють і готові терпіти усі ваші вибрики.

Read more… →