Прогноз на тиждень з 20 по 26 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Нові життєві обставини змусять вас бути обережними, багато думати, зважувати, підключати інтуїцію і намагатися не лізти зайвий раз куди не треба.  Словом, уважність, виваженість і обережність вам зараз не завадять.

Тілець (21.04 – 20.05)

На роботі будете, як на гойдалці – то ви дружньо святкуєте якісь урочистості і обіймаєтесь з колегами, то впрягаєтесь у конкурентну боротьбу із ними ж, доводячи усьому світу, що ви – справжній боєць, який здатний майстерно воювати.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зміни відбуваються досить швидкими темпами – ви незчуєтеся к опинитеся  якомусь новому місці, у оточенні людей, що вас захоплено вітають. Доведеться чимало виступати перед людьми і надихати їх на звершення і словами, і власним прикладом.

Рак (22.06 – 22.07)

Нині ви собі забрали мало не всі гроші світу, які приходять до вас широким потоком, починаючи від родини. Немов усі змовилися і вирішили вас здивувати – усі віддають борги і зарані повертають зароблені гроші, причому, набагато більше, ніж домовлялися.

Лев (23.07 – 23.08)

Звичайне відрядження у сусіднє місто може перерости у закордонну поїздку. І у цих мандрах вам щаститиме – транспорт подаватимуть вчасно, вам пропонуватимуть найкращі місця і найкращі умови для проживання.

Діва (24.08 – 22.09)

Виробнича необхідність вимагає від вас рішучих дій. І замість того, щоб долежувати залишок літа на сонечку, ви прийматимете рішення, братимете відповідальність, керуватимете процесами і сміливо підете напролом.

Терези (23.09 – 23.10)

У ваше спокійне і розмірене життя вриваються люди, які своїми ідеями і вчинками здатні перевернути його шкереберть, зруйнувавши вашу звичну ідилію і заманивши чудовими планами і прожектами, заохотивши чудовими перспективами.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Тихе і спокійне життя у колі рідних людей вам дуже сподобається. У вас є все, що вам необхідно для щастя і нині ви , як ніколи, цінуєте ці тихі радощі. Потроху починають приходити якісь невеликі гроші від нової діяльності.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Справу, яку ви починаєте з кількома однодумцями, вже починає потроху реалізовуватись. І на самому початку варто розподілити обов’язки і майбутні прибутки, щоб потім не було непорозумінь і взаємних образ через несправедливість.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Вам нині знадобиться чимало сил для того, щоб виконувати діже відповідальні і фізично складні завдання. Може переслідувати втома, але це буде приємне ниття мязів і задоволення від того, що ви змогли подолати себе і виконати усе заплановане.

Водолій (21.01 – 19.02)

Оточення, у яке ви потрапите, сприятиме вашому зростанню, підійме ваш матеріальний і соціальний рівень трохи вище. Люди, які вам трапляться, зарядять радістю, оптимізмом, надихнуть вас на якісь прекрасні вчинки.

Риби (20.02 – 20. 03)

Час для відпочинку і передислокації, особливо для тих, у кого є діти і їх треба кудись везти, мабуть вже додому. Втім, активізовуватися вам самим ще зарано – ви не надто розслаблялися цього літа, тож присвятіть цей шматочок серпня собі.