Тароскоп з 27 серпня по 2 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Невелике розчарування на початку тижня не стане на заваді вашим грандіозним планам, адже ви стоїте на початку даже відповідального і цікавого періоду.А люди, які вам траплятимуться, ще більше переконуватимуть, що ви на правильному шляху.

Тілець (21.04 – 20.05)

Налаштовуйтесь на тривальні дальні мандри, рішення про які доведеться приймати досить поспішно. Але ви не пошкодуєте – ця подорож, окрім задоволення і знайомства з новими людьми, принесе вам активізацію усіх ваших життєвих сфер.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Все навколо стає більш чітким і впорядкованим, зникає якась невпевненість і розмитість – ви структуруєте розпорядок за чітким графіком і впорядковуєте своє життя на благо собі й людям. Можливий початок романтичних стосунків.

Рак (22.06 – 22.07)

Відині у ваше життя дружніми рядами надходять гроші – поступово, впевнено і щодня все більше і більше. Це не буде щільна злива, але досить стабільний потік, що приноситиме вам задоволення, впевненість і надію на завтрашній день.

Лев (23.07 – 23.08)

Не можете ви без роботи прожити, тож і навантажуєте себе поза всякою мірою. Звичайно, гроші важливо заробити, але чи не надто багато ви працюєте останнім часом? Зберіть краще добрих друзів і весело відпочиньте.

Діва (24.08 – 22.09)

Початок тижня ознаменується початком ваших активних дій, можливо, ви виходите з періоду спокою, завершуєте відпочинок і починаєте рухатися. І одразу доведеться робити якийсь важливий вибір, що вплине досить суттєво на вашу долю.

Терези (23.09 – 23.10)

Вам та вашій родині можуть знадобитися гроші – на навчання: власне та дітей та святкування якихось родинних торжеств. Тому подумайте, де їх можна взяти так, щоб потім не пожалкувати про поспішність і легковажність.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Можлива зустріч із дуже поважною жінкою додасть до вашого життя впевненості, тим більше, що ви знайдете спільну мову і домовитеся про подальшу співпрацю. Родинні справи тішитимуть – вас люблять і поважають.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ви із задоволенням відгуляєте залишок серпня, насолоджуючись мало не кожною миттю прекрасного відпочинку – хоч у якомусь шикарному місці,хоч на траві у сусідньому парку. А потім з головою порините у нову справу, яка на вас очікує з вересня.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Інколи може здаватися, що виходу немає, що ви у глухому куті. Поставте життя на паузу, просто спостерігайте за тим, що навколо відбувається, не оцінюючи і не реагуючи на події. І ви зрозумієте, наскільки все мудро влаштоване.

Водолій (21.01 – 19.02)

Можливо, доведеться вирушити у не дуже дальню дорогу, відвідати місця, де раніше бували, там де живуть близькі і рідні для вас люди. Відведіть час для того, щоб чомусь навчитися, здобути додаткові знання та навички.

Риби (20.02 – 20. 03)

Зустрічаєте новий сезон озброєними рішучістю змінити своє життя на краще. Ви будете боротися за своє місце під сонцем, доводити собі та оточуючим, що гідні не лише займати своє місце, але й варті набагато більшого.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.