Тароскоп з 3 по 9 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Цього тижня інколи почуватиметеся як на іспиті – хтось поважний випробовуватиме ваші знання та вміння, а також тестуватиме ваші міцність і витривалість. Ви гідно пройдете усі випробування і отримаєте найвищі оцінки.

Тілець (21.04 – 20.05)

Вам уже дещо набридло все те, що вас оточує і все, чим ви займаєтеся, тому саме час подумати, як можна змінити ваше життя так, щоб кожен день приносив радість і втіху. Які нові ідеї і заняття можуть додати вам сили і наснаги?

Близнюки (21.05 – 21.06)

Приємна атмосфера, в яку ви потрапите, сприятиме розслабленню і відпочинку, який перемежовуватиметься незначними сплесками активності. І це тихе, спокійне заглиблення в себе відновить ваші сили і ви зробите певні важливі усвідомлення, які вам зараз дуже потрібні.

Рак (22.06 – 22.07)

Хоч ви і не надто схильні змінювати щось у вашому житті, але нова прекрасна ідея може покликати вас у дорогу, назустріч неймовірним пригодам і враженням. І у вас буде змога насолодитися не лише результатом, а навіть самим процесом підготовки до втілення ідеї в життя.

Лев (23.07 – 23.08)

Схоже, що ви запустили якийсь цікавий механізм, який приноситиме вам пасивний фінансовий дохід. І гроші до вас приходитимуть чималі, а ви не будете напружуватися, а лише їх розподілятимете і будете тішитися їх постійним потоком.

Діва (24.08 – 22.09)

Виробничі моменти вимагатимуть вашої постійної уваги. Хтось у колективі може зчинити бучу, а ваше завдання – скористатися цим для того, щоб всі були у виграші, впорядкувати робочі процеси, зробити їх більш простими, зрозумілими і людськими.

Терези (23.09 – 23.10)

Перед вами відкриваються широкі двері, а за ними – безліч заманливих шляхів. І ваше завдання – обрати собі найоптимальніший. І ваш вибір може бути пов’язаний із якимись закордонними проектами, які раніше були закриті, а тепер для вас горить зелене світло.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Почуватиметеся захищеними, як у мамки під крилом. А може і справді, відвідаєте рідних із тим, щоб повернутися у дитинство, згадати минуле і набратися сил. Вам зараз дуже потрібні ресурси для майбутнього злету, тож беріть їх там, де вам колись було затишно і комфортно.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Прийшов час разом із друзями і родиною запланувати відпочинок і родинні свята. Це можуть бути якісь окремі проекти, а можна їх і об’єднати  – приміром, вирушити у мандрівку, щоби там щось відсвяткувати. Беріть із собою більше народу – веселіше святкуватиметься

Козеріг (22.12 – 20.01)

Всі ваші стосунки можуть перерости на більш серйозний рівень. Якщо це було звичайним приятелюванням, то є всі шанси започаткувати спільний бізнес. А якщо відносини мали романтичний характер, то це цілком може принести вам родинне щастя.

Водолій (21.01 – 19.02)

Справи родинні займатимуть усі ваші думки. Близькі потребуватимуть вашої і моральної, і матеріальної допомоги, тож доведеться розвезти калитку і витратити гроші на важливі сімейні покупки. Проте, витрати будуть приємними і працюватимуть на перспективу.

Риби (20.02 – 20. 03)

Ви стоїте на самому початку нового і надзвичайно активного робочого періоду. І зараз саме час ретельно все спланувати, тому що зовсім скоро у вас зовсім не буде на це часу – на вас з усіх боків навалиться безліч справ, які терміново потрібно буде зробити.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.