Тароскоп з 10 по 16 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вирішуватимете питання майна, нерухомості, землі і всіляких інших матеріальних справ. Можливо, доведеться відстоювати свої права на все це добро, доводити, що воно ваше, або просто оформлювати документи, узаконювати якісь будівлі чи спадок.

Тілець (21.04 – 20.05)

Для вас наступає чарівний час, коли до вас посміхається пані Удача і все обертається так, яки ви того хочете – починають збуватися ваші мрії, вас оточують прекрасні і натхненні люди, і взагалі все навколо, разом із вами, цвіте і пахне, як весною.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Активізується особисте життя і ви почуватиметеся досить щасливими через те, що ви любите і вам відповідають взаємністю. Більше того, нині ви зробите досить серйозний вибір у вашому житті і це може бути пов’язане із переїздом, можливо навіть у далекий край.

Рак (22.06 – 22.07)

Тиждень буде спокійним, але насиченим. Ваше життя стає більш наповненим різними приємними подіями і ви починаєте входити в оточення цікавих людей, близьких вам по духу. А ще вам починають повертати кошти, які колись заборгували.

Лев (23.07 – 23.08)

Гроші цього тижня приходитимуть самі собою – ви нічого особливого не робите, але якісь блага до вас самі в руки йдуть – то путівки гарну пропонують, то вкладення, та й бізнес, можливо, якийсь вигідний пропонуватимуть чи нову грошовиту роботу.

Діва (24.08 – 22.09)

Почуватиметесь на початку тижня дещо скуто – якісь давні проблеми обступлять. Тут гарячкувати не треба, важливо все як слід обдумати і трохи збавити обертів – і ці проблеми можуть самі собою відпасти. А якщо ні – то розібратися допоможе більш досвідчений колега.

Терези (23.09 – 23.10)

Плануючи довготривалі справи, не покладайтеся на емоції. Зараз потрібно максимально застосувати увесь ваш мозок і холодний розрахунок для того, щоб передбачити усі підводні течії, які на вас очікують найближчим часом.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Зверніть подвійну увагу на свою родину, на близьких, які потребують вашої любові і вкладення часу та сил. Проведіть із ними час, підніміть усім настрій, покажіть перспективи майбутнього. Можете навіть посваритися через те, хто кого найбільше любить.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цей тиждень додасть вам сил і завзяття на досить тривалий час, він буде настільки сонячним і щедрим на гарні події, що ви його довго згадуватимете. Приміром, ви раптом можете несподівано поїхати на відпочинок чи потрапите в гості до поважних людей.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Плануючи цей тиждень, не задумуйте ніяких різких рухів і активних дій. Зараз все просуватиметься досить повільно, тому краще зосередитися на плануванні, ретельному продумуванні нових ідей і способах збереження своєї інтелектуальної власності, грошей та майна.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ділові перемовини, які ви запланували на цей тиждень, будуть вдалими. Вам вдасться переконати іншу сторону у тому, що з вами можна і потрібно мати справу і зрештою, ваші контакти призведуть до прискорення діяльності і до гарних результатів.

Риби (20.02 – 20. 03)

Виділіть собі трохи часу і грошей на зустріч зі старими друзями, адже вам зараз так потрібні приємні емоції. До того ж, витрачені гроші одразу ж повернуться через якісь вигідні проекти, які на вас нападуть завдяки вашим зустрічам.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.