Тароскоп з 24 по 30 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Прогрес у давніх справах надихне вас на те, щоб поставити перед собою нові цілі і зайнятися їх втіленням. І справді, зараз вам багато що вдається і швидкості, з якою ви все вирішуєте, можна позаздрити. Використайте цей прогресивний час для того, щоб наздогнати згаяне і навіть випередити події.

Тілець (21.04 – 20.05)

Тиждень принесе роздуми і тривале розкачування, згодом ви вже бурхливо відзначатимете якісь важливі для вас дати. Словом, робочі і творчі моменти перемежовуватимуться зі святковим настроєм і чудовими приводами для святкування у колі друзів та рідних.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Як професіонал, ви нині дуже затребувані, вас буквально розривають у різні боки замовники і клієнти, знаючи про вашу майстерність і відчуваючи вашу силу. І якщо ви все ще залежні від одного роботодавця, то саме зараз варто розпочинати рух у бік створення власного бізнесу.

Рак (22.06 – 22.07)

Заглиблення в себе, тривалі розмірковування про сенс буття і своє місце в цьому процесі, приведе вас до посиленої роботи інтуїції, коли ви легко бачитимете усі наслідки того чи іншого кроку, і не лише власного. А ще пощастить у коханні.

Лев (23.07 – 23.08)

Нарешті ви приходите до покращення свого матеріального стану, і це виражатиметься не стільки в кількості грошей, хоча вони цього тижня теж будуть в досить знаних кількостях, скільки у відчутті насиченості і задоволення, яке вам приносить достаток.

Діва (24.08 – 22.09)

Важливий вибір, який ви зробите цього тижня, буде промовистим актом любові до себе. Ви собі дозволите багато чого – спокій, відпочинок, ненавязливі і нетривалі подорожі, якісь приємні процедури, необхідні для вашого доброго здоровя і гарного самопочуття.

Терези (23.09 – 23.10)

Доведеться нині добряче поламати мізки, як вдало розподілити ту суму грошей, що у вас вже є. Щоб і собі вистачило, і рідним, і в справу дещо потрібно вкласти, і на відпочинок, і в запас відкласти. Звичайно, краще заробляти більше, але зараз навчіться гарно розпоряджатися тим, що є.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Подорож за кордон, яка намічалася на цей період, буде досить вдалою, хоч і доведеться потурбуватися зайвий раз про захист себе та грошей. Втім, знайдеться час не лише для справ, заради яких ви вирушили в дорогу, але і для відпочинку і розваг.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Зваживши всі за і проти, ви, можливо, таки вирішите вирушити в подорож, яка може виявитися досить тривалою. І це не буде легка прогулянка із задовленням. Це буде непростий шлях, на якому ви усвідомите дуже важливі для себе речі і здобудете корисний досвід.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Досвід не обдуриш! Ваша підсвідома чуйка допоможе вам розрулити непрості обставини на роботі, передбачити певні неприємності і зробити все, щоб ситуація схилилась на вашу користь. Можливо, доведеться йти новим шляхом і починати все спочатку.

Водолій (21.01 – 19.02)

Зберігайте спокій та перебувайте у врівноваженому стані, що би навколо не відбувалося. Зараз це для вас найоптимальніша поведінка, чим ви добре себе зарекомендуєте на вашому робочому місці і підвищите авторитет.

Риби (20.02 – 20. 03)

Можете розраховувати на якесь значне підвищення на посаді чи у статусі – вас доженуть попередні заслуги і ви отримаєте те, на що давно заслуговуєте. Порадійте цьому прекрасному факту і не забудьте відсвяткувати цю подію у колі друзів.