Тароскоп з 1 по 7 жовтня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вибір, який ви вже зробили, додає вашому життю більше задоволення, а вам – спокою і тихої сімейної радості. Ви відчуватимете себе затишно і захищено, як вдома, де би ви не опинилися. Також можлива невелика вечірка, що додатково підійме настрій вам та вашим друзям.

Тілець (21.04 – 20.05)

Боротьба за свої права і відстоювання кордонів може змінити ваше життя. Ви нині не згідні миритися з несправедливістю і на весь голос говоритимете про це. І ваша рішучість дуже сподобається певним відповідальним людям, які можуть вам запропонувати очолити процеси змін на краще.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Пропозиції, які перед вами відкриються, будуть всі настільки привабливими, що вам буде складно зупинитися на чомусь одному. Це стосуватиметься і роботи, і особистого життя, оскільки нині ви дуже затребувані – і як фахівець, і як романтичний герой (чи героїня).

Рак (22.06 – 22.07)

Невелика приємна прогулянка цього тижня здатна вас не лише розслабити і додати барв до цієї осені, але може перетворитися на романтичні пригоди. Фліртуйте, маневруте, не будьте передбачуваними – і ви побачите, яким цікавим може стати ваше життя.

Лев (23.07 – 23.08)

У вас нині вистачить сміливості для того, щоб ризикнути вийти вперед і яскраво заявити про себе, про свої бажання та амбіції. І ваша сміливість буде винагороджена – окрім того, що вам будуть вдячні за таку рішучість, так ще й матеріальна нагорода не змусить на себе чекати.

Діва (24.08 – 22.09)

Велика ймовірність того, що настане невелика пауза, коли нічого не відбуватиметься, вся діяльність перейде вглиб. Вам потрібно буде прийняти важливе рішення, вибрати між кількох перспективних варіантів найкращий – той що допоможе досягти успіху не лише вам, але й іншим.

Терези (23.09 – 23.10)

Радість та веселощі пануватимуть у вашому житті. Ви зберете навколо себе рідних та близьких і тішитиметесь, мов дитина. А чому б і не порадіти, адже доля нині до вас схильна, вам неймовірно щастить, вас оточують прекрасні люди, які турбуються про вас і про яких турбуєтсь ви.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Зараз важливо ретельно дотримуватись правил, канонів, традицій, в жодному разі не відступати від букви закону. І чітко розпланувати свої дії, слідувати за графіком, виконувати вказівки старших і впливовіших. Це дозволить вам отримати певний шанс на подальше просування до мети.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На вас чекають чудові пропозиції, завдяки яким ви прекрасно проведете час і наберетесь сил, що дозволить вам бути ще більш активними і успішними. Також активізується особисте життя – і ви відчуєте себе привабливими, коханими і захищеними від життєвих складнощів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Тиждень сприятиме з’ясуванню стосунків. Ви врешті знайдете вихід із складної ситуації, що стосується вашого особистого життя. Прив’язаність до певної людини не давала вам дихати на повні груди, і нині ви знайдете спосіб, як звільнитися від певних зобов’язань, стати вільними і щасливими.

Водолій (21.01 – 19.02)

Справедливість нині на вашому боці – у двобої з колегами, партнерами і конкурентами ви виявите усі свої бійцівські якості і станете переможцем. І це вам допоможе просунутися вгору кар’єрними сходами і завоювати прихильність навіть тих, кого ви перемогли.

Риби (20.02 – 20. 03)

Поступове зростання у роботі можливе при умові тяжкої напруженої праці. Вам зараз вкрай важливо показати себе як витривалого бійця, який зможе винести чималі навантаження, і як мудру людину, яка усвідомлює, що вона робить і коли потрібно увімкнути режим турбо, а коли – розслабитися.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.