Тароскоп з 8 по 14 жовтня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)
Побудьте на початку тижня на самоті, зберіться з думками, опануйте себе – це вам допоможе зробити неабиякий ривок і чимало встигнути. А от завершення тижня варто провести у теплій і душевній компанії близьких людей, друзів, які вам піднімуть настрій.
Тілець (21.04 – 20.05)
Коли вам вже набридне все, що ви бачите навколо себе, то знайдіть професійну людину, яка би вам допомогла впоратися із депресивними тенденціями і зниженням настрою. Можливо, для резльтату доведеться змінювати буквально все – світогляд, спосіб життя, оточення.
Близнюки (21.05 – 21.06)
Перед вами постане проблема вибору, причому, одночасно у кількох напрямках. Втім, звичайно, це не проблема, а задоволення, коли доводиться обирати якісь приємні речі типу місця навчання, нової сукні чи варіантів співробітництва з перспективними партнерами.
Рак (22.06 – 22.07)
Готуйте валізи до подорожі, запасайтеся зручним взуттям, оскільки мандрувати доведеться довго і може навіть далеко. Але це буде приємна мандрівка, повязана з творчістю, ностальгією, якимись теплими враженнями, яка принесе вам гарний настрій.
Лев (23.07 – 23.08)
Ви останнім часом поліпшили свій рейтинг у очах вашого керівництва, тож вас хвалитимуть, ставитимуть у приклад іншим за сумлінність і чіткість виконання завдань. Може навіть просуватимуть кар’єрними сходами, якщо ви візьмете на себе більше відповідальності.
Діва (24.08 – 22.09)
Цього тижня активно працюватиме голова. І працюватиме вона у напрямку примноження грошей, створення чи розширення бізнесу, поліпшення фінансового стану. Якісь плани з цього приводу вже реалізуються, але будуть приходити нові ідеї.
Терези (23.09 – 23.10)
Успіх вам нині гарантований, але у дружній спільноті близьких людей. Тож збирайте навколо себе друзів, родичів, приятелів і влаштовуйте спільні дії – можете щось святкувати, чи обдумувати нові проекти, започатковувати спільні справи. Головне, щоб це було гуртом, весело і продуктивно.
Скорпіон (24.10 – 22.11)
Родинне щастя нині для вас головне, саме тісні і надихаючі стосунки з вашими близькими роблять вас успішими – розслабляють, коли це потрібно і дають чарівного пенделя для зібраності і активізації дій. І саме родинна підтримка зробить цей тиждень успішним.
Стрілець (23.11 – 21.12)
Для того, щоб отримати давно зароблені гроші, доведеться побігати. І відстояти свої права, доводячи всі законні підстави. Звичайно, це не дуже приємно, проте, це зробить вас сильнішими і вправнішими. А ще додасть певного досвіду, що знадобиться у майбутньому.
Козеріг (22.12 – 20.01)
Здається, що у житті наступає невелика пауза – друзі десь поділися, на роботі все уповільнилось, навіть думки пролітають повільніше, ніж зазвичай. Не дивуйтесь, вам зараз потрібно зробити важливий вибір, тож не витрачайте час і використайте цю паузу для прийняття важливих рішень.
Водолій (21.01 – 19.02)
Здаватиметься, що трохи не вистачає грошей, але то тільки ілюзія. Насправді, якщо застосувати голову не лише для їжі і включити мізки, то можна побачити, що навколо є чимало способів покращити фінансовий стан. Та й зрештою, не завадило б оптимізувати витрати.
Риби (20.02 – 20. 03)
Не варто зайвий раз захищатися і ховатися від складних ситуацій. Навпаки – сміливо йдіть вперед, заявляючи усьому світу про свої наміри, ставте майже нереальні цілі і рішучо їх досягайте. Адже ви зараз на піку своєї продуктивності, тож розпочинайте щось нове і прогресивне.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.