Тароскоп з 29 жовтня по 4 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)
Розпочинаючи нову справу, можете розраховувати на гарний стартовий капітал. Причому, вам не доведеться десь позичатися під великі відсотки – гроші немов самі вам на голову зваляться. І вам залишитьс тільки правильно їх розподілити, врахувави всі необхідні витрати.
Тілець (21.04 – 20.05)
Ходіння бюрократичними коридорами буде досить вдалим, хоч інколи і досить напруженим. Але запасіться витривалістю, знанням законів і своїх прав. І лише тоді, коли ви будете впевнені і озброєні, вам відкриється широка дорога і все сприятиме задуманому.
Близнюки (21.05 – 21.06)
Отримаєте задоволення від спілкування з творчими і натхненними людьми. Та ще й збільшиться ваша популярність, і не лише у вузьких колах. Словом, готуйтеся до дружнього спілкування з гарним товариством, що принесе радість і славу.
Рак (22.06 – 22.07)
Будьте готові до цікавих пропозицій, що сподобаються вам своєю новизною, оригінальністю і продуманістю. Хтось дуже творчий і відповідальний захоче бачити вас поряд і створити разом новий проект, який обіцяє стати дуже відомим і принести гарні дивіденди.
Лев (23.07 – 23.08)
Цього тижня нікуди не спішіть, адже все, що з вами відбуватиметься, потребуватиме розважливості. Уповільніть свій лет, замисліться над сенсом життя, розплануйте ретельно всі свої цілі. І, врешті, спокійно закладіть собі у голову нові і перспективні думки.
Діва (24.08 – 22.09)
Зміни, які відбуваються у вашому житті, можуть бути досить разючими. Схоже на те, що ви вступаєте в якийсь новий етап стосунків – чи то з кимось родичаєтесь, створюєте новий колектив, компанію чи родину. І, об’єднавшись, будете всі щасливі і веселі.
Терези (23.09 – 23.10)
Із непростої ситуації, куди, як вважатимете, ви раптом потрапили, допоможе вибратися родина: підтримає морально і матеріально, додасть сил і вчасно надихне. Тож, що би не трапилось – можете цілком розраховувати на близьких людей.
Скорпіон (24.10 – 22.11)
З’явиться гарний привід щось бурхливо відсвяткувати на початку тижня у тісному колі близьких і друзів. А потім дозвольте собі розслабитися і відпочити хоч пару днів, бо потім знову у вас намічається напружений графік – доведеться знову рятувати світ.
Стрілець (23.11 – 21.12)
Інтуїція підкаже вам, куди спрямувати свою увагу для того, щоб і вам було добре, і оточуючим спокійно, ще й грошей можете на цьому заробити. Але головна перевага – ви врешті приймете рішення, на яке не наважуватися досить тривалий час.
Козеріг (22.12 – 20.01)
Виявіть цього тижня усю свою щедрість до тих людей, що надають вам потрібну інформацію, яка допомагає вам досягти потрібних цілей. Також можливе переміщення – подорож, відрядження чи переїзд, про які ви давно мріяли.
Водолій (21.01 – 19.02)
Будьте готові до досить напруженої праці на початку тижня, коли вам доведеться працювати і за себе “і за того хлопця”. Втім, у вас вистачить снаги, сил і розуму використати це собі на користь і отримати не лише подвійну оплату, але й ще деякі важливі переваги.
Риби (20.02 – 20. 03)
Спокійний і дуже позитивний тиждень, сповнений відпочинку і задоволень. Робота, якщо і буде, то якась ненапружена і спрямована більше на майбутні звершення. Це можуть бути зустрічі із перспективними партнерами чи клієнтами, де ви домовлятиметесь про умови співпраці.

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.