Тароскоп з 26 листопада по 2 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)
Настав і ваш час рахувати гроші у великих кількостях. І це не через те, що працюватимете касиром… Нарешті у вас зявляється можливість отримати велику суму грошей і розумно нею розпорядитися з користю для себе і всесвіту.
Тілець (21.04 – 20.05)
З’явиться спокуса махнути на минуле рукою і раптово змінити докорінно своє життя — переїхати кудись, зайнятися новим видом діяльності. Не спішіть, ви отримаєте бажані зіни, але вони відбудуться поволі і природнім шляхом.
Близнюки (21.05 – 21.06)
Не спішіть повертатися до напруженого і гамірного життя, сповненого різних подій і спокус, продовжіть період усамітнення і релаксу. І у вашу порожню голову приходять світлі, мудрі і перспективні ідеї.
Рак (22.06 – 22.07)
Присвятіть час спілкуванню зі старими друзями, колегами та новими знайомими. По-перше це буде просто приємне спілкування, а по-друге, вони вас надихнуть на якісь нові плани, що принесуть у подальшому чималі дивіденди
Лев (23.07 — 23.08)
Цей тиждень чимало часу ви витрачатимете на особисті і родинні справи. То діти потребуватимуть уваги, то кохані дивуватимуть, то родичі захочуть побачитися. Тому сміливо можете брати відпутку “за сімейними обставинами”.
Діва (24.08 – 22.09)
Нарешті всі побачать, хто в домі справжній господар. Обставини вимагатимуть вашої впевненості і рішучості, може навіть доведеться, як останній вагомий аргемент, грюкнути кулаком по столу.
Терези (23.09 – 23.10)
Таке враження, що незважаючи на холоди, у вашому серці розквітає весна і вам настільки подобається цей стан, що ви ладні на все, аби це тривало вічно. І, що особливо приємно, гроші при цьому приходять регулярно і в гарних кількостях.
Скорпіон (24.10 – 22.11)
Триває боротьба за місце під сонцем — ви щосили захищаєте себе і своє оточення від негативних зовнішніх впливів, утворюючи свій милий світ, хоч і тісний, але сповнений гарних людей і приємних вражень.
Стрілець (23.11 – 21.12)
Можете нині ризикувати, причому, як у роботі, так і в особистому житті — вам загрожує тільки успіх, оскільки ви потрапили у коридор сприятливих обставин, де кожен ваш крок приноситиме перемогу.
Козеріг (22.12 – 20.01)
Проект, який вам пропонуватимуть, може принести чимало корисного — чималі гроші, нові звязки, дружні стосунки та інші приємні бонуси. Тож зголошуйтесь, навіть якщо спочатку вам здаватиметься не надто перспективним.
Водолій (21.01 – 19.02)
Після тривалих родинних свят, дружніх посиденьок, тривалих розмов і тісного спілкування вам захочеться втекти від товариства десь світ за очі, щоб у тиші, нарешті, відпочити від усього цього шаленого соціуму
Риби (20.02 – 20. 03)
Нагорода нині знайде героя і ви отримаєте все, що давно вже заробили і чого варті — грошей, визнання, слави, аплодисментів. Причому, все це може напасти на вас як вдома, так і за кордоном, адже слава про вас шириться світами.