Тароскоп з 3 по 9 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Схоже на те, що вищаслива людина, оскільки з радістю йтимете на роботу, і з радістю повертатиметесь додому. Бо і там, і там на вас чекають приємні люди, гарні враження, відчуття щастя і задоволення.

Тілець (21.04 – 20.05)

Спротив певним непростим життєвим обставинам додасть вам сил та енергіїі у вас немов друге дихання відкриється. Захочеться діяти, творити, придумати щось нове і насолоджуватись цим прекрасним світом та всіма його аспектами.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Непересічний гострий розум та оригінальні ідеї привабить до вас цікаву людину, що буде у захваті від вас. І це може стати початком не лише співробітництва, але і дружби, і навіть більш тісних стосунків.

Рак (22.06 – 22.07)

Добре було б цими похмурими днями вирушити десь до теплого морявідпочити і набратися сил. Зрештою, ви можете собі це дозволити, тож чому б і не збагатити своє життя новими враженнями і новим досвідом.

Лев (23.07 — 23.08)

У фізичному плані цей тиждень буде досить напруженим, адже вам залишилося ще зовсім трохи, аби досягти чергової вершини. І допоможе вам здолати останні метри до неї відповідальність і наполеглива праця.

Діва (24.08 – 22.09)

Хай вас не вводить в оману досить спокійний початок тижня, використайте його для зосередження і концентрації зусиль, адже десь із середи вам доведеться вступати в бій за справедливість і ви з нього вийдете переможцем.

Терези (23.09 – 23.10)

Життя випробовуватиме вас різними спокусами, пропонуватиме, можливо, не зовсім чесні способи втілення задуманого і ваше завданнявідділити справжнє від облуди і чесне від брехні. Врешті, визначтеся із тим, на якому ви боці.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Настає переломний момент, який може розділити життя надоіпісля”. Саме зараз у вас раптом все почне вдаватися. Ви будете щасливі і задоволені, у колі близьких святкуватимете якийсь гарний привід.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Обмежте коло спілкування і не розповідайте про себе зайвого абикому. Взагалі зараз краще нікому нічого не розповідати, особливо про ваш плани на наближче майбутнє. А якщо будуть розпитуватизагадково мовчіть і посміхатесь, або віджартовуйтесь.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Нині не час вправлятися у креативі і придумувати щось новерухайтеся у традиційних напрямках і віддавайте перевагу старим і перевіреним способам заробляння грошей. Тільки тоді ви отримаєте гарний результат.

Водолій (21.01 – 19.02)

Дадуть про себе знати ваші іноземні партнери, родичі чи знайоміотримаєте від них приємну звістку, а то і цілу пропозицію, що може вас зацікавити. І не відкладайте відповідь у довгу шухлядувідповідайте їм одразу.

Риби (20.02 – 20. 03)

Зберіть своїх близьких людей для того, щоб відсвяткувати разом якийсь гарний привід, завершення чогось чи початок нового. Або і без приводу можна влаштувати святочому б не насолодитися чудовою нагодою і не провести разом час?

Якщо вам потрібен більш точний індивідуальний прогноз чи консультація, запишіться за телефоном 050 6455122 і отримайте їх письмово, скайпом, телефоном чи при особистій зустрічі.