Тароскоп з 31 грудня по 6 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)
Жодних активностей і несподіванок, ваше життя зосереджується між холодильником і диваном, ви спокійні, врівноважені, ситі і задоволені усім, що з вами відбувається. Хоч подій і мало, проте ви почуваєтеся цілком щасливими.
Тілець (21.04 – 20.05)
Життя заграє новим фарбами, адже ви нині можете реалізувати свою давню і заповітну мрію. І грошей, і можливостей для цього у вас буде вдосталь. Приміром, ви нарешті зробите вибір на користь щасливого родинного життя.
Близнюки (21.05 – 21.06)
Можете вирушити в мандри, які сприятимуть не тільки відпочинку і задоволенням, але й гарно відіб’ються на вашому розвитку і подальшій вашій діяльності. Адже у дорозі вам у голову прийдуть перспективні проекти, та ще й з цікавими людьми познайомитеся.
Рак (22.06 – 22.07)
Разом з початком нового року у вас, схоже, почнеться новий етап. І це буде зовсім інше життя, із достатньо могутнім фінансовим і матеріальним підґрунтям, із веселими і приязними партнерами та цікавими і успішними проектами.
Лев (23.07 — 23.08)
Відкладіть усі свої нагальні справи і виділіть час для відпочинку. Ви і так потрудилися останнім часом надто інтенсивно і потребуєте винагороди – розслаблення і наповнення себе усілякими приємними враженнями і спілкуванням.
Діва (24.08 – 22.09)
А чи не вирушити б вам за кордон? Ну чи принаймні, можна було б поспілкуватися десь найближчим часом з іноземцями, відвідати дипломатичний прийом. У будь-якому разі, спілкування з людьми іншої культури будуть для вас корисними і приємними.
Терези (23.09 – 23.10)
Не спішіть критично висловлюватися проти всього того, що вам пропонують. Адже близькі вам бажають добра і турбуються за вас. Тому із вдячністю приймайте подарунки і турботу, але із можливістю відповісти взаємністю на їхні вчинки.
Скорпіон (24.10 – 22.11)
Всесвіт приємно здивує вас нескінченною кількістю приємних сюрпризів. Ви вже і не розраховували на якісь дива – і тут раптом ціла навала. Боржники віддають гроші, близькі і далекі люди роблять вам різні приємні подарунки, ще й пропозиції цікаві надходять.
Стрілець (23.11 – 21.12)
Прийшов час згадати дитинство і пограти в доброго чарівника. Ви можете собі дозволити обдаровувати своїх близьких (і не дуже) людей і вам це буде приємно. Але не забудьте і про себе – дозвольте і собі мати те, про що давно мріяли.
Козеріг (22.12 – 20.01)
Ви так довго забороняли собі проявляти емоції і закохуватися що і зубіли, яким це піднесеним може бути. Але настав час зняти табу з цього питання. Серце розкриється назустріч почуттям і ви незчуєтеся, як уже будете планувати спільний відпочинок
Водолій (21.01 – 19.02)
Особисте життя активізується: у вашому оточенні з’являється людина, яка може трохи замакітрити вашу голову. І нехай почуття будуть навіть платонічними, але ніхто не забороняє помріяти про якісь небесні далі з коханою людиною
Риби (20.02 – 20. 03)
Новий рік вам приносить перехід на вищий статус. Ви можете раптом опинитися в крутому товаристві, яке спонукатиме вас бути кращими, ніж до сьогодні: більш зібраними, відповідальними, рішучими і дотримуватися даного слова.