Тароскоп з 29 квітня по 5 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Першу частину тижня перебуватимете в стані очікування, все відбуватиметься не так швидко, як би ви хотіли і всі ці вихідні тільки уповільнюють ваш шалений лет і бажання працювати і досягати вершин.

Тілець (21.04 – 20.05)

Ви відпочиваєте і набираєтесь сил, занурилися десь дуже глибоко для того, щоб переосмислити своє життя і визначити, куди далі рухатись. Втім, уже з’являються якісь плани і бажання і ви відчуваєте як додається енергії.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Посилюється чарівність, яка приваблює до вас людей, зміцнюються родинні і дружні зв’язки, від яких ви отримаєте не лише приємні емоції, але й цілком конкретні фінансові чи майнові бонуси та реальну підтримку.

Рак (22.06 – 22.07)

Вам захочеться десь причаїтися, щоб вас ніяким боком не торкався будь-який двіж, хіба що тільки той, що ви самі організовуєте, якщо раптом захочеться свята. А нині, схоже, вам буде комфортніше просто на природі десь прогулятися.

Лев (23.07 — 23.08)

На носі – бурхливі гулянки та дружні вечірки, зустрічі з друзями, які будуть чергуватися з родинними святами. А тут ще й може випасти нагода десь за кордон поїхати розвіятися. Словом, бурхливий і велелюдний тиждень намічається.

Діва (24.08 – 22.09)

Сонце світить, душа розкривається і хоче обійняти весь світ. Аби тільки не псували настрій певні люди, яким потрібно доводити свою правоту. Також цього тижня збільшиться кількість грошей, які до вас зазвичай приходять.

Терези (23.09 – 23.10)

Можете опинитися в такому місці, де ви побачите, що означає справжня любов і взаємоповага до ближнього. І вам захочеться обмінюватися з людьми приємними емоціями і бути щедрим ще й у матеріальному плані.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Уміло розпорядившись своїми грошима, знаннями і потенціалом, ви нині зможете претендувати на досить високий пост. Звичайно, доведеться застосувати і своє вміння маніпулювати, але хіба що зовсім трошки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Початок тижня видаватиметься вам нудним і нецікавим, вам набриднуть тривалі свята і спілкування з численими родичами. І ви намагатиметесь втекти десь світ за очі, хоч би і на роботу, від цих нудних обов’язків.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Нині у вас є всі шанси витягти свій щасливий квиток у вашій діяльності. Робота, хоч і буде звичною, але цього тижня вона вас окрилятиме і надихатиме, оскільки вас визнають справжнім фахівцем і знавцем справи.

Водолій (21.01 – 19.02)

Вам доведеться зробити один важливий, але досить непростий вибір, який, з одного боку зв’язує вам руки, а з іншого, дає великі шанси почати щось дуже потужне і перспективне. Виберіть, рештою, куди вам іти і з ким

Риби (20.02 – 20. 03)

Затишшя на початку тижня сприятиме вашому розслабленню і зануренню у чудовий світ власної підсвідомості. Ви наберетеся сил і наснаги для того, щоб зовсім скоро почати новий етап у житті і досить потужно стартувати.