Тароскоп з 6 по 12 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Несподівано для себе можете швидко зібратися в дорогу і гайнути кудись в приємні місця. І ця подорож буде справді незабутньою, оскільки ви перебуватиметеу приємному тумані, у чуттєвому мареві.

Тілець (21.04 – 20.05)

Зустрічі з цікавими людьми зроблять цей тиждень дуже насиченим і приємним. У вас зявляється більше сил фізичних, мозок починає активніше працювати і продукувати дуже оригінальні і перспективні ідеї.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настав час напруженої роботи – ви повністю зануритеся у виробничі процеси, які вимагатимуть від вас уваги, ретельності і зосередженості, які вам не зовсім притаманні. Але в результаті вас очікує слава і перемога.

Рак (22.06 – 22.07)

 Ви показуєте свою майстерність на такому високому рівні, що може прийти визнання на міжнародному рівні, в тому числі і фінансове. До речі, гроші цього тижня вас люблять і прийдуть з різних, навіть дуже несподіваних, джерел.

Лев (23.07 — 23.08)

Перед початком нового шляху у вас буде досить тривалий час на вагання і сумніви. Ви дуже сумніватиметесь у тому, куди ви йдете і всіляко уникатимете різких рухів. Але таки доведеться зробити цей вирішальний крок.

Діва (24.08 – 22.09)

Тиждень буде насичений родинними справами і роботою. Хоч, на перший погляд, нічого в тому особливого немає, але ви будете тішитися цими напрямками вашого життя і тим, як вдало у вас там все розвивається.

Терези (23.09 – 23.10)

Дуже щасливий час намічається – до вас просто небо прихилятиметься у ці дні. І обставини складатимуться на вашу користь, і особисте життя феєричним здаватиметься, і святкування якісь радісні відбуватимуться.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Тиждень буде світлим і радісним, заповненим різними домашніми справами. Можливе врегулювання ваших майнових справ – чи то помешкання собі придбаєте, чи то вирішите, що прийшов час збудувати дім.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Будьте готові до відродження давніх стосунків, які принесуть вам чимало дивідендів. Хтось із минулого нагадає про себе і ви почнете радісно спілкуватися із давніми друзями, колишніми колегами чи коханими.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ви зараз перебуваєте в чудовій формі, активні і привабливі, тому до вас линуть люди. Особисте життя вируватиме, буде чимало зустрічей і спілкування, що може перерости у глибокі стосунки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Вам зараз необхідна невелика пауза для переосмислення того, що нещодавно відбулося. Ви вагаєтеся, зважуєте всі за і проти, копирсаєтеся в собі у пошуках натхнення і сил. І намагаєтеся подивитися на ситуацію з усіх боків.

Риби (20.02 – 20. 03)

Нині працюватимете на перспективу, бо перед вами відкриваються шалені можливості і небачені перспективи. Ви і самі відчуваєте, що ось-ось почнеться дуже значущі зміни і ви перебуваєте просто у передчутті дива.