Тароскоп з 13 по 19 травня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Доведеться дещо поштовхатися – ви будете активно доносити оточуючим свою думку і переконувати  тому, що вона має право на існування. А загалом тиждень буде досить щедрим – ви отримуєте винагороду за попередні досягнення.

Тілець (21.04 – 20.05)

Перед вами досить гостро може постати питання вибору подальшого шляху. І це буде вибір між доволі класичним напрямком, може навіть дещо бюрократизованим і чимось дуже нетрадиційним, де чимало свободи, але й відповідальності – через край.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Основна тема цього тижня – це отримання чималої суми грошей, а крім того – ще й активна підтримка ваших починань десь згори. Вам слід добре все продумати і раціонально використати і ці кошти, і цю підтримку щоб і в подальшому таланило.

Рак (22.06 – 22.07)

Доведеться переробити чимало роботи – графік у вас доволі напружений, тому намагайтеся якось дозувати навантаження, щоб встигати і відпочивати. Рідні і близькі потішать подарунками і грошима, якими вони  раптом захочуть з вам поділитися.

Лев (23.07 — 23.08)

Невеличкі свята, які ви собі дозволятимете цього тижня, можуть перерости в бурхливі святкування. Спілкування буде приємним і багатообіцяючим, ви маєте всі шанси бути зачарованими новими знайомими, спілкування з якими може перерости у тривалі стосунки.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви дуже стрімко вриваєтесь у цей тиждень. Відповідальність, яку ви на себе візьмете, змушує вас на активні і рішучі дії, роздумувати ніколи, потрібно буде швидко реагувати на виклики. І вам щаститиме все встигати і з усім управлятися.

Терези (23.09 – 23.10)

Ви досягнете того, що давно вже планували – ваша мрія, нарешті, збувається, хоч вам і довелося за неї чимало поборотися. Але тим приємнішою буде перемога, адже вона вам далася не легко. Тож насолоджуйтесь удачею, почиваючи на лаврах.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Можлива подорож в чудове місце. І ця дорога стане для вас не просто подоланням відстані, а доволі приємною прогулянкою, насиченою враженнями і емоціями. Вам не потрібно нікуди спішити – насолоджуйтесь кожною миттю і усіма обставинами вашого шляху.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Новий напрям, по якому ви вирушаєте вже цього тижня, вимагатиме від вас досить серйозних прорахунків. Ви не будете навмання сунути по цьому шляху, а ретельно все заплануєте і отримаєте суттєвий імпульс і натхнення подолати усі перепони.

Козеріг (22.12 – 20.01)

У вашій основній діяльності, якою б серйозною і відповідальною вона не була, будете творити і витворяти. Потрібно буде  відкопати в собі творчі здібності, згадати дитинство і його безпосередність і залучити усю свою майстерність і фантазію.

Водолій (21.01 – 19.02)

Початок тижня обіцяє бути насиченим різними робочими зустрічами, у тому числі із іноземцями, можливо, навіть доведеться кудись їхати. Словом, вам доводиться багато працювати і напружуватися. Втім, за вихідні встигнете розслабитися і відпочити.

Риби (20.02 – 20. 03)

Спочатку у вас буде відчуття, що у вас зв’язані руки і ви пориватиметесь кудись бігти і щось робити. Потім нудитиметесь вимушеним простоєм, але згодом уже заспокоїтеся, змиритесь і зрозумієте, що вам таки потрібен був цей відпочинок.