Тароскоп з 26 травня по 2 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Святкування у родинному колі, схоже, розтягнуться на невизначений час, вам настільки сподобається ця атмосфера веселощів, що ви будете ладні її підтримувати і стимулювати. Також активізується любовна тема і ваше особисте життя заграє усіма барвами.

Тілець (21.04 – 20.05)

Хоч у вас нині і не дуже багато фінансів, але ви не переймаєтесь з цього приводу, і почуваєтесь дуже впевнено. Більше того, якийсь виступ чи інший публічний захід стане для вас тріумфальним і на вас подивляться, як на потенційного лідера і переможця.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Тиждень насичений щасливими випадками і наповнений грошима, які приходитимуть звідусіль – і від родичів, і від роботи, і від спілкування, і просто з повітря. Словом, кожен ваш крок, що би ви не робили, приноситиме удачу і гроші.

Рак (22.06 – 22.07)

Невеликі сімейні клопоти на початку тижня не затьмарять загальне піднесення цього періоду. Та й моменти будуть дуже відповідальні, коли доводиться все точно розраховувати для того, щоб результат був надзвичайно успішним.

Лев (23.07 — 23.08)

У вас зараз багато сил. І ви нині працюватимете на перспективу, багато що з тієї роботи, яку ви виконуєте, знадобиться зовсім у недалекому майбутньому. І хай вам поки, можливо, не дуже щедро платять, проте, ця ситуація скоро виправиться.

Діва (24.08 – 22.09)

Почуватиметесь спокійно, впевнено і захищено, як за кам’яною стіною. Нема про що турбуватися, адже ви перебуваєте у такому піднесеному стані, що вас оминають усі складності. Тож можна відпочити від щоденних справ і вирушити у невелику відпустку.

Терези (23.09 – 23.10)

Попереду – важлива дорога, яку ви давно запланували. Подорож пройде досить комфортно і для душі, і для тіла. Попутники будуть цікавими і ненав’язливими, а умови – приємні. Тож отримайте задоволення і від процесу, і від результату.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Може статися, що опинитеся на самоті і так почнуться значні зміни у вашому житті. Пошуки відповідей на важливі питання сенсу життя будуть перемежовуватися справжніми осяяннями і ви нарешті отримаєте відповіді на свої запитання.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Після того, коли все задумане здійснюється, неминуче настає пауза, коли не знаєш, чого би ще хотілося досягти. І у вас якраз такий період перенасичення, коли все є і нема чого бажати. Підніміть планку ще вище і ростіть собі далі, не зупиняючись на досягнутому.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ще трохи очікування – і ви на вершечку піраміди.  Ви піднялися на небачену висоту і подолали чергову вершину. А тепер ви можете кинути все і розпочати новий відлік часу і взятися за зовсім іншу справу, нову і зовсім неочікувану для вас.

Водолій (21.01 – 19.02)

Не намагайтеся заховатися за незнанням і наївністю, просто будьте відвертими і зізнайтеся, що самі не впораєтесь із ситуацією, попросіть допомоги. Тим більше, що гроші і підтримка приходять досить вчасно, саме тоді, коли вам це буде потрібно.

Риби (20.02 – 20. 03)

Цього тижня між роботою і відпочинком  ви оберете таки невелику відпустку і зануритеся в неї з головою. Адже і подумати вам треба і скинути весь цей тягар і напруження останніх тижнів. Не переймайтесь роботою – все встигнете.