Прогноз на літо 2019 року

Прогноз для України.

Суспільство. 8 м П. Здається, попереду вже видно світло в кінці тунелю, пройдений складний шлях, коли здавалося, що всі зв’язані по руках і ногах. Починається повне перезавантаження і перегрупування сил.

Політика. 6 ж. Багато хто святкує перемогу і відчуває себе на висоті. Вони отримали головний приз і тепер можна почивати на лаврах і насолоджуватися перемогою.

Економіка. Туз м П. Відбуваються застійні явища, стабільні раніше процеси вже не працюють так, як мають, починаються якісь перебої – чи то з сировиною, то чи з оплатою.

Міжнародні відносини.Справедливість П. По відношенню до України можливі не зовсім справедливі претензії і дії, позови до міжнародних судів. Також можуть активізуватися військові дії на сході.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Має бути чимало переміщень, поїздок, відряджень, ви весь час в дорозі, весь час рухаєтеся, настільки активно, що немає часу озирнутись і обдумати все, що з вами зараз відбувається.

Гроші. Ви спалюєте старі мости, закриваєте старі проекти і можете навіть всі борги прощати боржникам в надії на нові надходження. І дійсно – з’являються нові джерела доходів, щоправда, спершу не надто повноводні.

Відносини. Можливо, ваші почуття варто трохи оновити, а то все якось зависло в рутині, стало нудно і звично. Змініть щось в своєму особистому житті, подивіться на партнера іншими очима або з іншого ракурсу.

Тілець (21.04 – 20.05)

Робота. Зараз ви будете працювати на перспективу. Це може і не надто вигідно поки матеріально, але зате цікаво і заманливо – вас надихає новизна і ефемерні ідеї, які під вашим керівництвом раптом матеріалізуються.

Гроші. Прийшов час насолодитися тим, що у вас є і дозволити собі яку-небудь розкіш у вигляді п’ятизіркового готелю, СПА-процедур або шикарного вбрання. Інакше навіщо ж тоді ви працювали?

Відносини. Ви все тримайте під контролем – і емоції, і партнера, і всі обставини, які сприяють або заважають вашому особистому житті. Опустіть віжки і дозвольте усьому відбуватися так, як повинно бути.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Доведеться напружитися, замість літнього розслаблення вам належить чимало працювати – раптом навалиться стільки завдань і зобов’язань, що теплом насолоджуватися буде просто ніколи.

Гроші. Ваші фінансові надходження збільшуються, причому, це можуть бути досить значні суми, які в рази відрізняються від колишніх грошових потоків. Приймайте і дякуйте.

Відносини. Ви немов перебуваєте в фантазіях і бачите людей не такими як вони є, а в дещо прикрашеному виді, це саме можна сказати і щодо особистого життя – схоже, що у вас настав романтичний період.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Якщо вам запропонують переміститися на деякий час в інше місто або навіть країну, то не відкидайте цю можливість змінити щось у вашій діяльності. Ця подорож може виявитися дуже перспективною.

Гроші. Зараз вам дуже щастить з грошима – що б ви не побажали, яку б суму собі не представили, як тут же вам відкриваються способи отримати її з найменшими фізичними і емоційними витратами.

Відносини. Можливо, ви заплющуєте очі на ту ситуацію, яка у вас склалася в особистому житті. І говорите собі, що так і треба. Подивіться правді в очі і дайте відповідь собі чесно – чи щасливі ви з того, що у вас є?

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. Не дивуйтеся, якщо раптом вирішите в цьому місяці змінити місце роботи, а може навіть напрямок діяльності. Нічого дивного – просто для вас настав час змін і треба скористатися цим моментом.

Гроші. Найбільші надходження очікуються від основного місця роботи, ви не готові зараз розпорошуватися і займатися організацією якихось додаткових фінансових джерел.

Відносини. Ваше чарівність і яскравість можуть запаморочити не одну голову, втім, браку різних шанувальників або шанувальниць у вас ніколи не було. Але зараз вони особливо активізуються і йдуть в наступ.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. Нові ідеї невблаганно вриваються у ваше життя. Ви вже не можете чинити так, як раніше і чекати нових результатів. Рішуче відмітайте сумніви і йдіть новим шляхом, яким би дивним він вам не здавався.

Гроші. Можливо, за фінанси нині доведеться поборотися і навіть поторгуватися. Хтось раптом вирішить притримати гроші і ви будете змушені висловити у різкій формі все, що думаєте з цього приводу.

Відносини. Зараз ви прихильник законних і традиційних зв’язків, ваша сім’я і відносини – зразок для наслідування для багатьох ваших знайомих. І ваші близькі тішать вас розумінням, подарунками та теплим словом.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Ну і навіщо вам зараз зайвий раз напружуватися, коли така краса навколо і тягне погрітися на сонечку? Візьміть відпустку і дозвольте собі відтягнутися по повній, вирушайте на моря чи в гори.

Гроші. Зараз їх слід ретельно рахувати, оскільки в кубишці їх не така вже велика кількість. Але у вас їх вистачить на все забаганки, особливо, якщо все прописувати – для того, щоб розуміти, скільки прийшло і на що пішло.

Відносини. Сім’я зараз для вас дуже важлива, ви її цінуєте за підтримку і за те, що близькі вам дарують відчуття наповненості і потрібності. А родинні посиденьки і свята ще більше зміцнять ваші відносини.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Звичний уклад – робота-дім, нічого нового не передбачається, але ви щасливі, що вам є куди вранці їхати, а ввечері – куди повертатися, вам подобатися виконувати такі звичні ритуали.

Гроші. У цьому місяці до вас може прийти серйозна сума. Можливо, це буде якась компенсація з минулого або надходження від продажу нерухомості. Залишиться тільки вміло розпорядитися цими грошима.

Відносини. Почуття дещо притупилися, ви занадто довго разом, тому звичне обличчя поруч може і набриднути. Але це не означає що потрібно шукати когось нового. Іноді розлучайтеся, щоб радісніше було зустрічатися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Визначтеся нарешті, куди вам рухатися. І не майте ілюзій, не шукайте що краще або що гірше. Всі варіанти, з тих, що ви зараз вибираєте, досить гарні, просто ви отримаєте різний досвід.

Гроші. Так, у вас зараз є досить фінансів і ви можете витратити їх на що вам заманеться. Але краще прибережіть кошти для більш прагматичних вкладень, ніж просто витратити їх на задоволення.

Відносини. Відкривайте своє серце назустріч новим пригодам! Воно у вас готове з грудей вистрибнути від повноти почуттів, адже у вашому житті з’явилися люди, які можуть перетворити сірі будні на яскравий феєрверк.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Сидіть собі рівно і займайтеся тим, що приносить гроші і задоволення. Прибуток зростає, задоволення множиться, а ви удосконалюєте свої управлінські якості і вчитеся керувати поглядом.

Гроші. Літо здивує вас своєю щедрістю, можуть повернутися старі борги, про які ви навіть забули. Колишні роботодавці раптом вирішать, що пора б віддячити вам. Та й нинішня діяльність фінансово порадує.

Відносини. Можливо, ви перебуваєте на роздоріжжі і довго не наважуєтеся зробити крок в будь-якому напрямку. І не тому, що не знаєте, де буде краще, а тому що обидва варіанти – так собі.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Можливо, ви досягли вже висот у своїй кар’єрі і зараз все ще перебуваєте в ейфорії від того, що це з вами сталося. Ну все, значить, саме час намітити нові горизонти і вирушати підкорювати нові вершини.

Гроші. Фінансове становище вас цілком влаштовує – джерела надійні і постійні, напружуватися особливо не треба. Хіба що придумувати якісь нові фінти для того, щоб ще раз переконатися в тому, наскільки ви щасливі.

Відносини. Ваше сімейне життя набуває зовсім іншого звучання – ви як ніколи розумієте, наскільки для вас важливий надійний тил і підтримка близьких людей. І ви все це зараз з лишком отримуєте.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Це навіть не робота, а свято якесь – ви весь час будете перебувати в піднесеному настрої, а навколо вас будуть розгортатися феєричні події – гримуча суміш водевілю з карнавалом.

Гроші. Не можна сказати, що в цьому місяці ви будете обділені матеріальними і фінансовими благами. Однак, і про зливу з купюр не йдеться. Вам всього вистачає. А якщо не вистачить, то ви тут же нашаманите буквально з повітря.

Відносини. Якось байдуже ви зараз ставитеся до будь-яких проявів емоцій, вам все одно, що про вас думають і ви не поспішайте проявляти інтерес до кого б там не було. Хочеться посидіти в тиші і поміркувати, а не ось це все …