Тароскоп з 3 по 9 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Цього тижня на вас очікують активізація питань особистого життя і нові спокуси. Зустрічі будуть приємними і надихаючими. Ви із задоволення плануватимете свій графік, вписуючи туди побачення і обираючи оригінальні способи проведення часу.

Тілець (21.04 – 20.05)

Фінансові питання стають для вас дуже важливими і тут ви виявляєте просто чудеса підприємливості і ощадливості. Ви зараз вміло розподіляєте кошти, намагаючись і на відпочинок їх відкласти, і на творчість, і на зустрічі, і на поїздки. І на все вистачатиме.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Цими днями має надійти цікава пропозиція, яка може докорінно змінити ваше життя і все, чим ви займалися до того, вже не матиме значення. Ви переходите на зовсім інший рівень і ступаєте на шлях успіху і звершень, стаєте більш відомими і успішними.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви відкриваєте для себе нові шляхи і нові можливості і перша половина цього тижня буде присвячена призвичаєнню до нової реальності і нових викликів. Згодом ви вже трохи оговтаєтесь і, впершись в плуга, станете до роботи, тяжкої, але перспективної.

Лев (23.07 — 23.08)

Ви довго зважуєтесь врешті зробити той самий крок, який розділить ваше життя на до і після. Але скільки вже можна хилитатися і сумніватися? Сміливіше йдіть назустріч викликам і ви зрозумієте, що рішучість приносить гарні дивіденди.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви і так досить довго очікували якихось змін, так почекайте ще трохи, виявіть терпіння і уже цього тижня матимете нагоду переконатися у тому, що світ і люди схильні до вас. Ви переходите у новий статус і можете обійняти якусь нову і вищу посаду.

Терези (23.09 – 23.10)

Хай вас не вводить в оману той спокій, що панує навколо і створює всі умови до заглиблення у себе. Вам зараз потрібно витримати цю паузу і вже цього тижня ви отримаєте те, чого давно прагнули – здійснюється ваша найзаповітніша мрія.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Плануючи цей напружений тиждень, відведіть час на стосунки і присвятіть його коханій людині. Адже ви настільки захопилися своїми справами, що мало приділяєте уваги своїй другій половині. Погуляйте, відпочиньте, помрійте разом.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Якось так швидко все навколо змінюється, що ви не встигаєте ніяк відреагувати, організм може дати збій і запроситися на відпочинок, бо надто сильне навантаження ви йому дали – і фізичне, і розумове. Тому давайте собі відпочивати і перезавантажуватися.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Нині вам щаститиме у грошах, причому ви їх і отримаєте і досить непоганих кількостях, і витрачатимете досить потужно. Але це будуть витрати необхідні і приємні: на родину, на задоволення, на навчання і відпочинок.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ви нині будете щедрими і поблажливими, роздаватимете гроші, нагороди, компліменти, аванси. Ви задоволені життям, тримаєте всі важливі віжки у своїх руках, впевнено керуєте усіма процесами, що відбуваються. Але захочеться додати ще й швидкості.

Риби (20.02 – 20. 03)

Активності цього тижня буде аж забагато. Ви весь час будете щось доводити, щось відстоювати, боротись за справедливість, перемагати конкурентів і взагалі будете напружено працювати, аж поки не втечете десь світ за очі на відпочинок.