Тароскоп з 10 по 16 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Почуватиметесь щасливими, адже ви займаєтесь приємними для себе і корисними для людей справами і це вас надзвичайно окрилює. Цього тижня ви закладете фундамент на майбутні звершення. Доведеться, звичайно, почекати, поки все задумане реалізується.

Тілець (21.04 – 20.05)

На початку тижня можете почуватися як у глухому куті. Щоправда, трохи зусиль – і вихід буде знайдено. Більше того – результат буде надзвичайно вражаючим, ви досягнете чудових результатів і втілите в життя одну зі своїх найзаповітніших мрій.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зміни цього тижня сягнуть свого апогею – ви можете піднятися дуже високо, перескочивши одразу на кілька сходинок карєрною драбиною і станете відомою людиною. І це для вас відбуватиметься цілком природно і безболісно.

Рак (22.06 – 22.07)

Сплануйте як слід цей тиждень, адже вам треба буде встигнути переробити чимало справ – і з людьми зустрітися, і головою попрацювати, і особистим життям впритул зайнятися, і про майбутнє подбати. Тож приділіть усьому увагу – і у вас все вийде якнайкраще.

Лев (23.07 — 23.08)

Ви хоч і отримаєте додаткове навантаження на роботі, але матимете за це цілком відчутну винагороду, причому, як в матеріальному, так і в емоційному плані – вас хвалитимуть і нагороджуватимуть преміями і усілякими додатковими заохоченнями.

Діва (24.08 – 22.09)

Нині ви переконаєтеся в тому, що фантазії і веселощі можуть приноситивам гарні гроші, а не лише тяжка і нецікава праця. Адже від вірного планування і від стану, в якому ви перебуваєте, залежить ваше подальше життя. Тож мрійте і веселіться!

Терези (23.09 – 23.10)

Спокуси манитимуть вас звідусіль, вас так і тягтиме на якісь манівці, де начебто і небо синіше, і трава зеленіша. Але цього тижня вам слід дотримуватися правил і вчиняти праведно і по закону. Таким чином усі ваші плани реалізуються швидко і повною мірою.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Доведеться трохи поборотися за свої переконання, але правда на вашому боці, та й сил у вас нині чимало – ви переповнені енергією і можете зараз вже і гори звернути. Тож вам вдасться перемогти усіх ворогів і переконати усіх, і себе самих, у своїй крутизні.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сам час подбати про подушку безпеки, яка, передовсім, допоможе захистити ваше майно і фінанси від будь-яких несподіванок. Застрахуйте себе і нерухомість, придивіться собі нові замки і сейфи – і можете спати спокійно.

Козеріг (22.12 – 20.01)

У вас в руках – все необхідне для того, щоб життя стало набагато кращим і змістовнішим. Мова про створення додаткових джерел прибутку. І ви, зібравшись, і добре все зваживши, можете зараз прийняти рішення, від якого усі виграють.

Водолій (21.01 – 19.02)

Одноманітність буття вас дещо дратуватиме – навколо одні й ті самі люди, ви виконуєте одні й ті самі дії і говорите ті самі фрази. Ідіть туди, де ви ще не були, вирушайте іншими маршрутами, зустрічайтеся з новими людьми – і жити стане цікавіше.

Риби (20.02 – 20. 03)

Виробничі питання стануть основною темою тижня. Ви настільки захопитесь вирішенням робочих питань, відстоюванням своєї думки, що усі інші справи просто перестануть для вас існувати. А між тим, родина дуже потребуватиме вашої уваги.