Тароскоп з 17 по 23 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ненароком можете піднятися службовими сходами і посісти дуже гарну посаду. В принципі, ви до цього не дуже прагнули, тому можете взяти невелику паузу на роздуми для того, щоб уявити, як почуватиметесь у новій ролі. Але довго не роздумуйте.

Тілець (21.04 – 20.05)

Робочі моменти вас тішитимуть своєю структурою і чітким графіком, адже ви можете гарно планувати і роботу і особисте життя, і все встигати при чималій завантаженості. Можливі виплати сум, які вам колись заборгували, а тепер прийшов час їх отримати.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Може намалюватися якась не дуже далека, але приємна дорога у гарному товаристві, сповнена розмов і творчих осяянь. Сил і натхнення у вас додасться, адже ви зараз оберете, яким шляхом вам рухатися у найближчому майбутньому.

Рак (22.06 – 22.07)

Є всі можливості заховатися у свою затишну мушлю, заглибитися в себе і побути наодинці, дозволити собі якісь задоволення типу довго спати, смачно їсти, помріяти про приємні речі і майбутні звершення. Словом, знайти користь у спокої та рівновазі.

Лев (23.07 — 23.08)

Якщо у вас цього тижня запланована відпустка, то проведіть її десь у добре знайомому місці, можливо, на батьківщині, чи десь там, де вам колись було спокійно і приємно. Адже саме там ви наберетеся сил, необхідних для майбутнього ривка.

Діва (24.08 – 22.09)

Намагайтеся ретельно фіксувати усі нові ідеї, що прийдуть вам у голову у цей період, адже вони будуть дуже світлі і перспективні, і допоможуть вам у роботі. Завдяки вашому світлому розуму маєте усі шанси завоювати нові висоти у професійній сфері.

Терези (23.09 – 23.10)

Вас можна назвати найбільшими везунчиками тижня, адже саме на вас зваляться якісь чималі виплати, здійснюються ваші мрії, а ще може трапитися шалена любов, і почуватиметесь ви при цьому, ясна річ, як на сьомому небі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Тиждень буде наповненим різними клопотами – приємними і дрібними, здебільшого господарчими, але такими необхідними. Вас може занести у бюрократичні лабіринти, де доведеться проходити своєрідні квести, виявляючи спритність і розум.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Поки про відпочинок не йдеться – ви всі у роботі, у невідкладних справах, але цей напружений ритм і навантаження приносять гарні гроші і різні приємні бонуси. Також ви знайдете час для відпочинку у вузькому дружньому колі.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Вас манитимуть далекі обрії, якісь нездійснення мрії, ви перебуватимете у полоні фантазій і вам буде досить непросто обрати собі якусь конкретну ціль, на якій було б варто зосередити свою увагу. Поспішайте, треба вже визначитися та рухатися вперед.

Водолій (21.01 – 19.02)

Літнє сонце світить і для вас, але ви зануритеся у роботу з головою. Передбачається чимало зустрічей, народ, домовленостей, вас оточуватиме купа людей зі своїми ідеями та пропозицями. І ваше завдання – відсіяти усе зайве і залишити найперспективніше.

Риби (20.02 – 20. 03)

Буде чимало радості і задоволення, можливі святкування у колі друзів та родини. І свято це буде досить бурхливим і тривалим. І хай вас не турбують питання грошей – все вирішиться само собою, кошти знаходяться у потрібній кількості.