Тароскоп з 24 по 30 червня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Напружений початок тижня поставить вас перед важливим вибором. І від того, куди ви спрямуєте свою увагу, залежатиме і подальше життя. Обирайте той варіант, де у вас буде напружений графік і чимало роботи – саме це приведе до успіху.

Тілець (21.04 – 20.05)

Цього тижня вам конче потрібно дотримуватись букви закону і йти праведним шляхом, уникаючи таємних угод і компромісів. Прямувати тільки з відкритим забралом, чесно говорячи про свої цілі. Правда буде на вашому боці і ви тільки виграєте від своєї чесності.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вдалий період для нарощування фінансової могутності – у вас додасться грошей, майна і успішних проектів, які принесуть достаток не колись там згодом, а вже буквально зараз. Можливі якісь бурхливі святкування і взагалі перебування в колі приємних людей.

Рак (22.06 – 22.07)

Можливо, вам доведеться починати нове життя з усвідомлення своїх кордонів, коли ви окреслите навколо себе коло, за яке чужим людям переступати не слід. Ваші мисленнєві процеси настільки активізуються, що ви можете зробити якийсь винахід.

Лев (23.07 — 23.08)

Світське життя захопить вас у свій полон. Яскраві святкування, бурхливі вечірки, веселі компанії зроблять цей тиждень незабутнім. А тут ще й від родини гроші прийдуть, тож можна буде розкошувати і веселитися, не надто обмежуючи себе в бюджеті.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви ніби починаєте життя спочатку, але поки, як той самітник, зачинилися у власному затишному світі, обмеживши вкрай спілкування зі світом. Переживіть цей стан, віддайте належне самотності і вирушайте на новий життєвий виток.

Терези (23.09 – 23.10)

Ви нині перебуватимете у гармонії – потроху рухаються сходинками вгору і ваше особисте життя, і професійне, ви всьому даєте раду, скрізь встигаєте і досягаєте певних висот. А все через те, що вмієте спілкуватися з людьми і справді чути те, що вони говорять.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Здається, настав час перепочити і розслабитися, повністю довірившись життєвому потоку, який може занести вас досить далеко від дому, але це буде приємна і спокійна подорож, де ви встигнете і відпочити, і навіть грошей трохи заробити.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота захопить вас цілком і повністю – ви вибудовуєте якісь нові плани і концепції, берете підвищені зобов’язання, вираховуєте час, коли потрібно активно включатися. І дієте, впевнено і рішуче, змітаючи на шляху усі складнощі і перепони.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Настає ваш щасливий час, коли фортуна буде на вашому боці в усіх ваших починаннях, тому ви можете приурочити цей чудовий момент до виходу з обставин, де вас змушують щось робити проти волі. Звільніться від пут примусу і станьте, врешті, вільними!

Водолій (21.01 – 19.02)

На початку тижня очікування манни небесної може дещо затягтися, але потім на вас навалиться стільки усього прекрасного, що тільки дивуватиметесь своєму успіху. А загалом, буде весело, душевно, радісно і наповнено чудовими людьми і обставинами.

Риби (20.02 – 20. 03)

Чимало часу ви присвятите особистому життю, яке вируватиме, як той тайфун, вам на радість і втіху. Тут буде все – і пристрасть, і радість, і маніпуляції, і жага, і присиченість. Насолоджуйтесь моментом і відпочивайте, поки є така можливість.