Тароскоп з 1 по 7 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Трудові будні тривають – ви ретельно виконуєте свою роботу, спілкуєтесь із приємними людьми, придумуєте щось нове і тим самим завойовуєте авторитет і визнання. І через вашу працелюбність збільшується ймовірність отримати гарну посаду і піднятися на сходинку вище.

Тілець (21.04 – 20.05)

Знизьте трохи темп життя, знайдіть час і місце для релаксу, бо так і до вигорання вже недалеко. Відпочиньте, переклавши свої турботи і обов’язки на інших, які вам радо допоможуть прийти до тями після виснажливого темпу попередніх періодів. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Настає щасливий час, коли починають збуватися ваші плани, зовсім неочікувано і дуже швидко – тільки встигайте задумувати. Не обійдеться без веселощів у колі близьких і друзів, які можуть перерости у якийсь потужний проект у майбутньому.

Рак (22.06 – 22.07)

На початку тижня ви дещо пригальмовуватимете через те, що вам потрібно зважитися на важливий крок. Не спішіть, у вас є час все як слід зважити і врешті зробити свій вибір. А близькі люди вас підтримуватимуть в усіх ваших починаннях. 

Лев (23.07 — 23.08)

Готуйтеся в дорогу. У мандрах ви можете провести цілий тиждень і це буде досить приємне заняття, незважаючи на усі складнощі подорожі. Тож врахуйте всі нюанси і спробуйте передбачливо захопити із собою усе, що вам може знадобитися.

Діва (24.08 – 22.09)

Тиждень попереду – надзвичайно щедрий на відкриття і потужний енергетично. Адже у голові наступає прояснення, а тіло – сповнене сил і готове для подвигів та звершень. Вам вдасться переробити чималий шмат роботи, а у фіналі – бурхливо щось святкуватимете.

Терези (23.09 – 23.10)

Питання стосунків і родини для вас зараз дуже важливі. Ви починаєте розуміти, наскільки вам близькі ці люди, яких ви називаєте сім’єю. Можливе поновлення колишніх почуттів до коханих людей, нова хвиля захоплення партнером.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Життя триває у своєму повільному темпі – навколо вас рідні люди, ви займаєтесь приємними справами, плануєте майбутнє, враховуючи попередній досвід і помилки. А хтось більш умілий і досвідчений простягне вам руку допомоги і підштовхне на правильний шлях.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Переглянете свої уявлення про те, якими можуть бути стосунки у парі чи родині і що буде, якщо не маніпулювати, бути чесними і відкрито говорити про свої бажання і почуття. Ці відкриття можуть докорінно змінити ваше особисте життя.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Притримайте трохи гроші на початку тижня, бо щось ви дуже щедро ними сиплете на усі боки і можете незчутися, як залишитись на бобах. Але ближче до вихідних отримаєте черговий фінансовий транш – мають прийти кошти чи то від батьків, чи то від родинного бізнесу.

Водолій (21.01 – 19.02)

Розпочнеться тиждень з відчуття ейфорії, адже в життя втілюються ваші найзаповітніші плани і ви, затамувавши подих, будете це радісно спостерігати. А потім різко можете опинитис у глухому куті, з якого, зрештою знайдеться дуже несподіваний вихід.

Риби (20.02 – 20. 03)

Ключі вашого успіху в професії – це побути трохи на самоті і зібратися з думками. Ви останнім часом настільки часто перебуваєте серед людей, що навіть втомилися від того. Тому відійдіть трохи від спілкування і подумайте про те, як далі жити і куди просуватися.