Тароскоп з 8 по 14 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Початок тижня буде досить напруженим, можливо, доведеться відстоювати зароблене, але потім ситуація помякшиться і ви отримаєте навіть більше, ніж очікували. А потім можна буде і розслабитися, зустрітися з приємними людьми, родиною.

Тілець (21.04 – 20.05)

Можете планувати недалекі подорожі, поїздки та короткі відрядження. Але готуйте все уважно і ретельно, бо весь час виникатимуть якісь перепони. Важливо домовлятися з колегами, рідними та близькими людьми про підтримку там, де самим буде важко впоратися.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Розглядайте цей тиждень як початок чогось нового і цікавого, втім, не забудьте віддати борги і поділитися чимось корисним із тими, хто цього потребує. Більшість часу відпочиватимете і насолоджуватиметесь життям в усіх його проявах.

Рак (22.06 – 22.07)

Тиждень має всі шанси стати пристрасним – ви станете напрочуд привабливими, тож активізуються усі ваші прихильники і прихильниці, які висловлюватимуть своє захоплення і пропонуватимуть вам усі блага світу за одну вашу посмішку і схвальний погляд. 

Лев (23.07 — 23.08)

Одноманітність і буденність вам вже дещо набридли, то доводиться якось урізноманітнювати це життя іншими забавками. Приміром, ви можете собі придумати нове захоплення чи раптом вирішити змінити роботу – аби лише з’явилося щось нове.

Діва (24.08 – 22.09)

Згуртуйте навколо себе людей, адже у вас є потенціал лідера, та й обставини вимагатимуть, щоб ви його проявили. А ваші професійні здібності і талант красиво говорити допоможуть просуватися вперед до перемоги.

Терези (23.09 – 23.10)

Прийшов час діяти, але без наскоку, спокійно, виважено, з паузами, які потрібні для усвідомлення і накопичення сил. Ви зрозумієте, що не все можна завоювати однією лише рішучістю. Інколи доводиться брати вершини повільно і поступово.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота вимагатиме усієї вашої уваги і віддачі, тож забудьте про родину, розваги і відпочинок, засукайте рукави і рушайте лупати сю скалу. І ніхто вам не допоможе, тільки на самоті, зосереджені і рішучі, ви зможете досягти потрібних результатів.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ваш гострий розум і ті ідеї, які він нині продукує, можуть підняти вас на чималі висоти і розкрити нові небачені горизонти. Ви можете опинитися там, де і не сподівалися, тож не дуже дивуйтеся, коли вітер змін занесе вас у високоосвічене товариство, може навіть за кордон.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Перед вашими очима виринають чимало привабливих картин вашого майбутнього і ви маєте обрати, яку з цих фантазій здійснити. І у цьому багатстві вибору ви можете і заблукати. Хапайте швидше те, що вас найбільше надихає – і вперед!

Водолій (21.01 – 19.02)

Ваше життя змінюється до невпізнання, ви намагаєтесь вхопитися за повітря, щоб трохи пригальмувати ці шалені трансформації, але всі ці маніпуляції не допомагають оговтатися. А допомагає вам лише любов і підтримка близьких людей.

Риби (20.02 – 20. 03)

Тиждень обіцяє бути надзвичайно діловим і трудовим, ви напружено працюватимете увесь час, інколи забуваючи про їжу та сон. Вам зараз потрібно швидко заробити чималу суму і ви стараєтесь все встигнути і вкластися в графік.