Тароскоп з 15 по 21 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Незважаючи на те, що у вас нині повно різних турбот і вдома, вас знову покличуть мандри, і може навіть побуваєте десь подалі від батьківщини, за кордоном. Це буде поїздка, наповнена приємним спілкуванням та іншими задоволеннями.

Тілець (21.04 – 20.05)

Гарний час для спокійного відпочинку, медитацій, можливо, не дуже далекої подорожі, але у пошуках спокою і сенсу життя. Присвятіть час роздумам і планам, обдумайте те, як ви жили раніше і що варто залишити в минулому, а що взяти в найближче майбутнє.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Годі мріяти і планувати – ви вже народили чимало ідей, які аж просяться на втілення, треба тільки вибрати з них найбільш перспективні і зробити перші кроки в цьому напрямі. І вже цього тижня ви відчуєте підйом і опинитесь на сьомому небі від щастя.

Рак (22.06 – 22.07)

У вашому житті  закручується новий сценарій, який поволі, у комфортному для вас темпі, починає здійснюватися. І призводить до того, що покращуються усі показники вашого життя: додаються і здоровя, і любов, і успіхи в роботі,  і гроші.

Лев (23.07 — 23.08)

Справи робочі та напружене спілкування вас настільки дістали, що хочеться втекти на безлюдний острів і полежати там хоч би… рік. Але треба заробляти гроші…. Проте, ви знайдете у своєму напруженому графіку трохи часу на мовчання і прогулянки.

Діва (24.08 – 22.09)

Ваш тиждень переповнений пристрасною любов’ю та шаленими емоціями, виявляється, всього цього добра у вас настільки багато, що цієї енергії вистачить на освітлення невеличкого райцентру. Залиште хоч трохи на майбутнє, не витрачайте все й одразу.

Терези (23.09 – 23.10)

Ви кудись дуже поспішатимете на самому початку тижня, оберете надзвичайно шалений темп, але обставини змусять вас не просто уповільнитися, а поставити життя на паузу, закинути всі справи і присвятити час відпочинку роздумам і насолоді.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Це один із найщедріших і найщасливіших тижнів за останній час. Удача буде схильною до вас, подарує кілька перемог, популярнсть, відчуття всемогутності і трохи грошей, а ще – перспективи усе це мати в небмежених кількостях і вже найближчим часом.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На порозі нового життя, обдумуючи свої наступні кроки, не забудьте подбати про безпеку, потурбуватися про те, щоб перед вами ніхто і ніщо не стояло на перепоні. І тоді всі ті задуми, що ви собі давно намітили, нарешті втіляться в життя і досягнуть своєї цілі

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ваша голова цього тижня запрацює з подвоєною силою і видасть чималу кількість гарних ідей, які вже можна виносити на розсуд ваших колег і побратимів. Але це тільки початок роботи, вам ще потрібно буде усамітнитися і все як слід осмислити.

Водолій (21.01 – 19.02)

Вибір, який вам нині доведеться робити, буде непростим, він змусить вас стати більш зібраними і відповідальними, чітко дотримуватися взятих зобовязань, контролювати свій час та виконувати іншу відповідальну роботу, до чого ви не надто звикли.

Риби (20.02 – 20. 03)

На роботі – аврал, всі від вас чогось хочуть, усім ви потрібні як крутий фахівець і захисник знедолених. Навколо вас гуртуються ті, хто  сам не може відстоювати свою думку, але потребує міцне плече і непересічний авторитет у вашій особі.