Тароскоп з 22 по 28 липня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Початок тижня буде дещо розслабленим і надзвичайно щасливим, ви ще зможете відпочити і порадіти сонцю, а от десь із середи уже доведеться зосереджуватися і застосовувати мізки в ім’я нового проекту чи нового напряму у вашій діяльності.

Тілець (21.04 – 20.05)

Цього тижня ви можете осягнути, як насправді мало людині потрібно для щастя, як можуть тішити прості і приємні речі, такі як сонячне світло, дах над головою, рідна людина поряд. І ви завдяки цим осяянням можете почати новий відлік часу у житті.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Напружений нині буде тиждень, але ви зможете у нього увібгати чимало корисних і приємних речей. У вас знайдеться час і на роботу, і на творчість, і дружні посиденьки, і на святкування. І на те, щоб отримати і гідно розпорядитися ще й якісь грошовими надходженнями.

Рак (22.06 – 22.07)

Радикальні зміни, які можуть статися цього тижня, поставлять вас перед вибором: чи варто і далі продовжувати у тому ж дусі, чи повернутися до старих схем. Сміливо йдіть в нове, змінюйте своє життя, хоч на самому початку це може бути фінансово не надто вигідно.

Лев (23.07 — 23.08)

У вашу дещо монотонну роботу варто додати трохи драйву і творчості, щоб пришвидшити усі процеси і зробити їх не такими нудними. Креатив також допоможе вам виділитися на тлі колег і отримати схвальні відгуки керівництва.

Діва (24.08 – 22.09)

Нині усю вашу увагу захоплять надзвичайно багато планів і різних приємних мрій. І ви не будете обирати найперспективніші, просто повністю віддастеся цьому солодкому відчуттю всемогутності. І деякі з мрій тут же зможете швидко реалізувати.

Терези (23.09 – 23.10). 

Початок тижня принесе вам відчуття щастя, наповненості і перемоги. Ви будете відчувати себе цілком задоволеними на цій вершині, почуватиметесь на своєму місці, тим більше, що ще й отримаєте якісь додаткові матеріальні бонуси.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ті звичні речі, що ви робили щодня, можуть нині вам настільки допекти, що ви вирішите трохи відпочити від рутини і провести кілька спокійних днів у новому для вас місці. А заодно і розпланувати подальший поступ і наступ, помріяти і прописати цілі.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Нині відчуєте усю силу дружби, любові чи пристрасті, словом, енергію єднання, яка вам зараз дуже потрібна, адже ви розумієте, що у якихось ситуаціях ви самі можете і не впоратися, а от гуртом завжди легше. Якщо не батька бити, то швидко долати перешкоди.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Здається, для вас прийшов час виплати дивідендів. Ви можете отримати: зарплату, премію, бонуси, подяки, заборговані гроші тощо. І тут же на ці гроші захочете ще й відчути себе на сьомому небі, а не просто скласти їх у шухлядку.

Водолій (21.01 – 19.02)

Можете зіткнутися зі стіною непорозуміння і доведеться чимало пояснювати і відстоювати свою думку. Втім, ви досягнете своєї мети і досить швидко, вам вдасться і свої позиції відстояти, і залучити на свій бік союзників, і лави однодумців поповнити.

Риби (20.02 – 20. 03)

Тиждень буде досить напруженим, доведеться застосовувати усі свої навички управління часом для того, щоб все встигнути і пупа не надірвати. Зате наприкінці тижня ви вже дасте собі волю і будете щось яскраво і бурхливо святкувати.