Тароскоп з 29 липня по 4 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ну що ж, зміни так зміни… І хоч ви все ще однією ногою у відпустці чи безробітно розслабляєтесь, але трансформаційні процеси вже стукають у двері. І вам доводиться вже прораховувати нові життєві графіки і вибудовувати нові напрямки діяльності.

Тілець (21.04 – 20.05)

Зустрічі із впливовими людьми зроблять цей тиждень важливим і дещо напруженим. Вам доводиться відстоювати свою думку, пояснювати свої принципи, за щось боротись. У фіналі почуватиметесь надзвичайно – вам вдасться завоювати авторитет і прихильність.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Очікуйте на підвищення вашого статусу, адже ви підтвердили славу професіонала, ваша популярність зросла. І відтепер можете вже впевнено підвищувати цінник своїх послуг чи говорити з роботодавцем про значне збільшення зарплати чи отримання певного відсотку.

Рак (22.06 – 22.07)

Настає щасливий час свободи і радості. Ви почуваєтесь надзвичайно вільно і натхненно, вам здаватиметься, що перед вами відкритий цілий світ і ви можете з ним зробити все, що завгодно. Але почнете з того, що вляжетеся у гамаку і почнете розкачуватись.

Лев (23.07 — 23.08)

Особисте життя захопить вас цілком і ви перейматиметесь виключне романтичними справами – що вдягти на побачення, де його провести, яке враження ви справили на партнера, чому він чи вона не телефонують. Не переживайте, все буде якнайкраще.

Діва (24.08 – 22.09)

Нині життя немов прискорюється, але ви гідно тримаєте цей темп і вміло керуєте усім, що відбувається. А ще вам надзвичайно щаститиме – по дорозі трапляються потрібні люди, обставини складаються так, як саме вам потрібно, тому саме час зайнятися важливими речами.

Терези (23.09 – 23.10).

Нині у вас накопичилось чимало сил, ви зараз надзвичайно потужні і готові здолати будь-яку перепону – чи то хитрістю, чи могутністю, тож саме час вистрілювати з новими проектами та справами, на які колись не було часу і сил.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Початок тижня буде якимось затяжним, час тягтиметься дуже повільно, доведеться багато чекати, але із середи ви зрозумієте, що ця повільність була потрібною дл того, щоб щось важливе дозріло. Наприкінці тижня тішитиме спілкування у родині.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Головна тема тижня – повернення до витоків, ви можете зустрітися з людьми з минулого, друзями дитинства, повернутися у рідні місця для того, щоб надихнутися і набратися нових вражень. Особливу увагу зверніть на місця сили і на духовні святині.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для вас настає певне затишшя. Чи то час відпустки прийшов, чи потрібно зробити паузу і сходити вглиб себе у пошуках внутрішньої мудрості. Така потреба може виникнути через те, що доведеться приймати непросте рішення і робити врешті вибір.

Водолій (21.01 – 19.02)

Десь попереду маячать великі гроші і дл того, щоб це стало реальністю, вам не треба робити щось надзвичайне, просто для початку розслабтесь, а потім робіть те, що маєте – спокійно, виважено, впевнено, регулярно. І буде вам щастя і достаток.

Риби (20.02 – 20. 03)

Нарешті ви втішитеся домашнім затишком, відпочинете від бур у родинному колі і відзначете разом якесь свято. І зрозумієте, наскільки скучили за цими милими життєвими радощами. І подумайте про майбутнє – щоб і надалі насолоджуватись цим станом.