Тароскоп з 5 по 11 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Цього тижня у вас буде чимало приводів бути на сьомому небі від щастя – життя тішитиме прекрасними стосунками з родиною та близькими, на роботі, хоч і чимало обов’язків навалилося, але вам приємно бути навантаженими, а значить потрібними.

Тілець (21.04 – 20.05)

Житимете немов на потрійних обертах – все потрібно буде зробити швидко, на вчора, але у вас запасу сил і швидкості вистачить для того, щоб встигнути все. Також буде чимало різних зустрічей, переговорів, контактів, частина з яких вам знадобиться у майбутньому.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Збільшаться грошові надходження і ваші статки, у тому числі у вигляді нерухомості, тож можливий чи то продаж чи то купівля житла. Паралельно ви проявляєте ще більше впевненості і майстерності у вашій справі, і слава про вас шириться по усіх усюдах.

Рак (22.06 – 22.07)

Хоч цей тиждень принесе не надто багато грошей, але віднині їх стане набагато більше, адже нині ви навчитеся відстоювати своє, виборювати свої права, вчасно і спокійно говорити ні тим людям і обставинам, які тільки забирають сили і час і нічого не дають натомість.

Лев (23.07 — 23.08)

Ваші справи настільки поліпшаться, що вам навіть вуха позакладає від такої швидкості просування карєрними сходами – вам можуть запропонувати гарну посаду в якомусь міжнародному проект чи організації, про яку донедавна ви навіть і помислити не могли.

Діва (24.08 – 22.09)

Гарний і спокійний тиждень варто провести десь у тиші, подалі від людей і поближче до місць, де вам колись було дуже добре, зустрітися із давніми приятелями, поринути в минуле. І цей врівноважений стан допоможе вам налаштуватися на продуктивну хвилю.

Терези (23.09 – 23.10). 

Цей тиждень пройде у мріях про майбутнє і у спокійній зосередженості. Можна відпочивати, розслаблятися і всіляко радіти сонечку і літу. Присвятіть цей тиждень собі цілком, не переймайтеся жодними справами і проблемами – і ви побачите як розвиднюється в очах.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Починається надзвичайно грошовитий тиждень. Цілеспрямована і напружена робота попередніх періодів призводить до того, що ви починаєте отримувати дивіденди, вам повертають давно заборговане, виплачують якісь гроші, дарують подарунки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Можливі якісь дороги, мандри і всілякі переміщення, в результаті яких ви почуватиметесь надзвичайно радісними і успішними. Ці мандри вам приносять задоволення, нові усвідомлення, нові контакти і новий погляд на життя.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Досить вже ходити одними й тими ж стежками і робити одне й те саме, приходить час внести у свою буденність трохи креативу і, увімкнувши мізки, знайти ту саму ідею, завдяки якій ви почнете заробляти дуже гарні гроші – щоб і собі, і іншим вистачило.

Водолій (21.01 – 19.02)

Тиждень має бути піднесеним і навіть духовним, сповненим заглиблення в себе, світлих переживань і осяянь. Тому нині не варто нікуди спішити, дозвольте собі трохи спокою і глибоких думок про сенс життя і свою роль у цьому коловороті.

Риби (20.02 – 20. 03)

В першій половині тижня можете ще відпочивати і розслаблятися, відзначати якісь родинні свята, а от з середи у вас почнеться нове життя і ви будете вже ретельно планувати свої дії і розраховувати зусилля для того, щоб втілити нові ідеї в жи