Тароскоп з 12 по 18 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Нині у вас буде вдосталь всього, що потрібно для щасливого життя: і особисті стосунки покращуються, і любов надихає на подвиги, і невеликі мандри передбачаються, хоч недалека, але душевна подорож потішить новими враженнями. Та й грошей на все вистачатиме. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Погода і літо шепчуть про те, що досить спішити – час уже провести кілька днів, насолоджуючись усіма серпневими принадами: сонцем, спокоєм, прогулянками та свіжими фруктами. Уповільніть свій темп і насолодіться невинними моментами життя. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете зануритися у дитинство та згадати, як добре перебувати у теплому родинному колі, знову пізнавати світ і відчути себе дитям зі здивованими очима. І байдуже, скільки вам нині років, головне – відчуття цікавості, новизни і захоплення цим чарівним світом.

Рак (22.06 – 22.07)

Ваші прихильники раптом почнуть робити компліменти, подарунки, запрошувати на побачення і влаштовувати зустрічі і навіть цілі події на вашу честь. Словом, особисте життя цього тижня активізується і ви почуватиметесь на сьомому небі від захвату.

Лев (23.07 — 23.08)

Матимете усі підстави оголосити цей тиждень найкращим періодом цього року. Вам надзвичайно щастить в усіх сферах життя, ви почуваєтеся сильними і навіть могутніми,  у вас вдається усе, що би ви не замислили, збуваються якісь грандіозні плани і мрії.

Діва (24.08 – 22.09)

Хоч ви і рватиметесь вперед, але якісь запобіжники вас не пускають, бо прийшов час спокою і медитацій. Доводиться уповільнитися і проводити час у прогулянках і роздумах, розбираючи свої помилки і виявляючи свої сильні сторони.

Терези (23.09 – 23.10). 

Невеликі свята піднімуть вам настрій і зміцнять стосунки у сім’ї, а ще у вас знайдеться час на те, щоб помріяти, нафантазувати собі щось дуже прекрасне і майже нездійсненне, яке, втім, може перетворитися на творчий продукт: книгу чи картину.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Можете раптово опинитися на велелюдному святі, можливо, десь на весіллі, яке вас захопить і надихне зробити щось подібне і для себе. А зустріч із дуже позитивною і духовною людиною налаштує на філософський лад і змусить замислитися про сенс буття.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Від вас нині можна очікувати зовсім несподівані речі, ви можете різко змінювати напрямки і раптово опинятися в найекзотичніших місцях. Ви привносите у своє життя щось нове і оригінальне, куштуєте все на смак і насолоджуєтесь відкриттями.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Цілий тиждень працюватимете в поті чола. Входження в цей доволі напружений тиждень буде досить м’яким – ви на початку тижня заплануєте певні дії і будете дотримуватися цього графіка, що значно знизить напругу і покращить продуктивність. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Початок тижня може бути досить спокійним і навіть усамітненим – вам хочеться десь заховатися від життєвих бур. Втім, з середи почнеться гонитва за результатом і вам доведеться прискорюватися і обирати більш продуктивні способи спілкування з соціумом.

Риби (20.02 – 20. 03)

Якось дуже спокійно, у комфортному темпі, тишком-нишком ви просуваєтеся до якихось вершин і уже цього тижня відчуватимете радість і піднесення. Також вас може раптово заскочити слава, на яку ви тривалий час напружено працювали.