Тароскоп з 19 по 25 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Початок тижня може вас поставити у безвихідь, ви відчуватимете, що у вас зв’язані руки, але ці обставини стануть добрим приводом замислитися над тим, що вам варто доручити іншим, а з чим ви успішно і самі впораєтесь. Родина нині вам дуже допоможе.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Ви гарно відпочили, набралися сил і відчуваєте бажання працювати і реалізувати всі ті неймовірні ідеї, що прийшли в голову під час перезавантаження. І ви із шаленим запалом, новими силами розпочинаєте новий етап у своїй діяльності

Близнюки (21.05 – 21.06)

Можете розраховувати на нові зв’язки і контакти, та нові неймовірні перспективи. У вас буде дуже хороший вибір подальшого шляху, можливо навіть пов’язаний із зарубіжними проектами та контрактами. Також активізується особисте життя.

Рак (22.06 – 22.07)

Події цього тижня відбуватимуться так швидко, що ви не встигатимете реагувати. Нині закладається ваше найближче майбутнє і ви отримаєте певні знаки, імпульси, які в подальшому виростуть і розвинуться у щось більше. Словом, прийдуть нові ідеї та плани їх реалізації.

Лев (23.07 — 23.08)

Для вас цей тиждень – не для активності, а для осмислення і насолоди моментом. Можливо, ви якраз у відпустці і якраз приготувалися отримувати насолоду від життя, бо напередодні дуже багато працювали? Тоді відходьте від справ і відпочивайте.

Діва (24.08 – 22.09)

Не спішіть, ви все встигнете, коли нині просуватимтесь розмірено, у своєму власному темпі і все робитимете осмислено, а не похапцем. Цей тиждень буде сприятливим для любові, відпочинку, розмірковування над подальшими напрямками і зважування різних варіантів.

Терези (23.09 – 23.10). 

Нині ви щасливі, бо вщерть наповнені усіма благами, що дає вам цей світ. Вам досить усіх тих чуттєвих та матеріальних задоволень, що ви отримуєте: харчі – смакують, родина – тішить, природа – надихає, земля – родить, друзі – підтримують. 

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Тяжка праця даватиме свої певні плоди, але її буде справді багато, і вона буде дуже відповідальною. Тому не розраховуйте на легкі гроші, а впрягайтеся в плуга і налаштовуйтесь на тривалий процес, результати якого можете отримати дещо пізніше. Стрілець (23.11 – 21.12)

Вам доведеться виконувати якусь сезонну традиційну роботу, без якої собі і життя не уявляєте. Невже теж картоплю копатимете? Утім, чим би ви нині не займалися, робіть це спокійно і виважено, без авралів і нікому не потрібних трудових подвигів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Весь робочий тиждень ви почуватиметесь, як у дитинстві – творчими, захопленими і активними. Вам зараз ніхто не потрібен, аби жити і творити, ви самодостатні, бо натхнення з вас так і пре і ви здатні ділитися з іншими і своїми ідеями, і готовими набутками. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Всі ваші погляди спрямовані у майбутнє – що там за обрієм, які виклики і сюрпризи приготувала вам доля, адже на вас нині накладається чимала відповідальність. Намагайтеся по максимуму спланувати найближчі місяці, щоб сюрпризи були тільки приємними

Риби (20.02 – 20. 03)

Тиждень буде надзвичайно активним і навіть бойовим, і вам доведеться весь час проводити, змагаючись з іншими за першість і доводячи свою силу і спритність. Зрештою, ви отримаєте перемогу і всі переконаються у тому, що ви – найкращі.