Тароскоп з 26 серпня по 1 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Нині вам не буде коли і вгору глянути – подорожі, зустрічі, переговори, яскраві враження. А ще обиратимете для себе подальший шлях, бо з’явиться кілька цікавих пропозицій по роботі і вам доведеться ретельно зважувати всі за і проти.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Родинні справи цього тижня виходять на перший план. Ви багато зустрічаєтесь з близькими, можливо, відвідуєте далеких родичів і святкуєте якісь свята і проводите з ними чимало часу. Словом, дотримання традицій нині для вас дуже важливе.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви можете потрапити на якесь невелике святкування, дружню вечірку у колі близьких друзів. А ще раптово для всіх і себе розпочати новий відлік часу і зайнятися новими справами, захопитися новими напрямками. І досягти в цьому неабияких успіхів.

Рак (22.06 – 22.07)

Нині ви почуватиметесь дуже впевнено і рішуче, ви будете тверді і непохитні, впевнено відстоюватимете свої кордони і власні переконання. Можливо, цей тиждень буде переломним для вашої подальшої долі і ви ще довго згадуватимете його події. 

Лев (23.07 — 23.08)

Тиждень як тиждень. Ваші думки захоплюватимуть питання роботи та родини. Бо роботи буде чимало, а родина потребуватиме уваги. Але ви тішитесь, що у вас усе це добро є, ви даєте раду усім нагальним питанням, ще й встигаєте отримати задоволення.

Діва (24.08 – 22.09)

Не до роботи вам зараз, тож і не намагайтеся себе силувати і якось працювати. У вас на порядку денному – особисті стосунки. Почуття, любов, зустрічі і оці всі серенади, від яких серце тріпоче і розкривається. Ну і метелики в животі – як же без них обійтися. 

Терези (23.09 – 23.10). 

Ви плавно увійдете у напружений ритм цього тижня і одразу опинитесь просто у вихорі подій та пригод. Нові блискучі ідеї вас захоплять і винесуть на зовсім інший рівень. І ви можете раптово опинитися або у компанії іноземних гостей, або взагалі десь за кордоном.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Залишатися спокійними і скромними – ось основна порада на цей тижень. Вам потрібен спокійний розум, щоби ретельно планувати подальші дії та сконценруватися на способах осягнення цілей. Не витрачайте нині багато, увімкніть режим економії сил та засобів.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Початок тижня присвятіть відпочинку і перезавантаженню, а потім вже можете знову йти гроші заробляти. Тим більше, що вони цього тижня до вас легко йтимуть з усіх боків. Щось родина підкине, щось – на роботі перепаде, а щось і від благодійників прийде.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Просто бути – це теж круто. Ви нині філософськи налаштовані і готові просто милуватися цим небом, мружитися від сонця, підставляючи йому своє лице, просто спостерігати за людьми та природою і відчувати себе частиною великого всесвіту. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Ви відчуваєте в собі силу і звитягу, з’явилися нові сенси в житті і вам додалося енергії. Хоча б для того, щоб ретельно виконувати свою роботу, почуватися потрібними цьому світу. А ще можете розраховувати на початок романтичних стосунків, що теж додасть вам натхнення.

Риби (20.02 – 20. 03)

Ви знову змагаєтесь. Якщо не з млинами, то з іншим уявним супротивником, який, насправді, може бути лише відображенням ваших внутрішніх тривог. Отримайте перемогу над собою – і всі ваші реальні та уявні супротивники будуть подолані.