Тароскоп з 2 по 8 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вже потроху звикаєте до напруженого робочого графіку і забуваєте про літнє розслаблення, хоча інколи і дозволяєте собі трохи волі і тікаєте у нірвану спокою. Цього тижня на вас сипляться гроші – і від нових, і від попередніх проектів.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Навколо вас – купа народу, свято, якийсь движ. Але це вас не напружує, бо ви навіть мріяли про те, щоб знову опинитися посеред усього цього гармидеру. А ще вам доведеться робити вибір між кращим і найкращим, причому швидко і рішуче. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ви отримуєте перемогу за перемогою, ваша популярність зростає, збільшується кількість прихильників чи прихильниць, які приносять не лише позитивні емоції, а ще й корисні контакти та цілком реальні гроші. Фінанси також отримаєте від родини.

Рак (22.06 – 22.07)

Нині ви усвідомите усю свою силу і могутність від того, які ви в собі скарби носите. І весь світ побачить, яке ви маєте величезне серце, повне любові, світлу голову, переповнену ідеями і ще один безцінний скарб – безпомилкову інтуїцію.

Лев (23.07 — 23.08)

Першу половину тижня ще можна розслаблятися і догулювати, а от із четверга вже можна і мізки включати, і до роботи приступати. Тим більше, що ваше життя нині потребуватиме кардинальних змін, тому рішуче беріться до роботи.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви зараз перебуваєте у дуже добрій формі, м’яко і поступово увійшли в робочий режим і насолоджуєтесь тим, як гарно і розумно облаштували усі виробничі процеси, як задіяли помічників, вміло делегуєте повноваження, а не самі над усім трудитесь. 

Терези (23.09 – 23.10). 

Здається, що зараз у вас починають збуватися ваші давні мрії і ви потрапляєте туди, де давно хотіли бути і отримуєте те, чого хотіли. Але вам цього мало і ви тут же вже починаєте планувати для себе чергові вершини, щоб знову знати чого прагнути.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Тільки рух вперед – і ні кроку назад, залишайте позаду усі старі прикрощі, бо попереду на вас очікує багато роботи. І цього тижня вам підвернеться кілька щасливих шансів повернути на дорогу, де удачі вас буквально переслідуватимуть. 

Стрілець (23.11 – 21.12)

Вам випадає чудовий шанс піднятися десь на рівень вище, можливо кар’єрними сходами, і ви вже у передчутті змін починаєте планувати життя за новими правилами, мріяти про якісь нові обрії та можливості, що перед вами відкриваються.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ви нині дещо збавляєте оберти і завмираєте в режимі очікування. Доводиться змиритися з тим, що не все відбуватиметься у тому темпі, який ви собі замислили і ви поки отримуєте зовсім не ті суми, які б хотілося. Зате є привід прокачати мяз терпіння.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ваше життя стало більш спокійним і запрограмованим, всьому ви знаходите свій час, його вистачає і на роботу, і на відпочинок, і на родину. В цілому вам подобається цей графік і спосіб життя, та й матеріальне забезпечення цілком влаштовує.

Риби (20.02 – 20. 03)

Напрочуд гармонійний і світлий тиждень, наповнений приємним розслабленням, сонцем, теплом, яке ви отримуєте від ваших близьких. Та і самі залюбки ділитеся з людьми якимось приємними моментами, турботою, увагою, любов’ю.