Прогноз на вересень 2019 року від Ольги Соломки

Прогноз для України.

Суспільство. 3 пентаклі. Люди все більше гуртуються і активніше домовляються між собою, створюють союзи на основі загальних проблем, цілей та інтересів. Можливо, виникнуть нові партії та альянси.

Політика. 2 чаші. Дуже багато структур зараз будуються на особистих симпатіях і відносинах, замість професійних якостей цінується особиста відданість, словом, кумівство продовжує процвітати. І це не йде на користь країні.

Економіка. 7 чаш П. Ситуація трохи прояснюється і починають вилазити на світло чимало тіньових схем, які раніше працювали як би самі собою. Буде багато відкриттів, одкровень і гучних сенсацій.

Міжнародні відносини. 8 чаш. Можуть бути розірвані якісь домовленості і Україна вийде з певних міжнародних структур. Це загрожує не тільки ізоляцією, але і фінансовими складнощами, оскільки грошей у країну стане надходити менше.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Якщо ваші справи дещо зависли і не поспішають вирішуватися потрібним вам чином, то і вам можна розслабитися. А може вам і не слід їх вирішувати? У будь-якому випадку не йдіть напролом, а трохи зачекайте.

Гроші. Ви зараз якось не дуже активно намагаєтесь залучити до себе додаткові кошти, оскільки якась подушка безпеки вже є і ви дещо заспокоїлися і дозволяєте собі більше витрачати, ніж заробляти.

Відносини. Здається, ви вже знайшли ту чи того, яких шукали дуже довго. І зараз відчуваєте себе на сьомому небі від щастя, не помічаючи нічого навколо. І це справжня нагорода – знайти ту людину, яка тебе розуміє.

Телець (21.04 – 20.05)

Робота. Ви зараз на піку своїх можливостей і готові згорнути гори, аби знали в ім’я чого це все потрібно. Впевнено проявляєте свої вольові якості і легко досягаєте найкращих результатів.

Гроші. Тут важливо навести лад, оскільки вашим фінансам потрібен грамотний облік і контроль. Почніть користуватися для цього спеціальними програмами. Або хоча б вести таблиці доходів і витрат в комп’ютері.

Відносини. Настав гармонійний період для особистого життя, насичений приємними зустрічами, продуктивним спілкуванням і просто чудовими сюрпризами. Насолоджуйтесь моментом!

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Початок осені буде багатим на зміни і не схожим на інші вересні. Ви немов воскреснете для нових справ, напрямків і дій. Оновіть про всяк випадок своє резюме або список товарів або послуг з новими прайсами.

Гроші. Ви відкриваєте все нові і нові джерела доходу і зараз більше схожі на магніт, до якого так і липне фінансова удача і гроші у всіх їх проявах. Збережіть цей настрій якомога довше.

Відносини. Внутрішня сила і енергія привертає до вас в цей період дуже багато шанувальників і шанувальниць, готових слідувати за вами по п’ятах. Головне – не зловживати, а використовувати цю силу на благо.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Ви вже досягли певного положення і можете розраховувати на збільшення своєї популярності серед колег і клієнтів. Дуже вдалий місяць для реалізації давніх планів і для того, щоб відчути надійний грунт під ногами.

Гроші. Ваші доходи зростають, але якось вже дуже поступово. Не завадило б їм додати прискорення і зробити певні кроки для того, щоб ваші товари або послуги були ще більш затребувані.

Відносини. Можуть нахлинути теплі ностальгічні спогади і, під їх враженням, може спалахнути роман з кимось із давніх знайомих, друзів юності. У будь-якому випадку вам гарантовані приємні емоції.

Лев (23.07 – 23.08).

Робота. Навантаження зросте і вам доведеться дуже непросто після розслабленого літа ось так відразу активізуватися і з ходу взяти на себе підвищені зобов’язання. Заходьте в активність поступово.

Гроші. Для того, щоб і в майбутньому до вас приходили фінанси, подбайте про тих, кому не так пощастило в житті, як вам. і поставте потік вашої благодійності на постійну основу.

Відносини. Зараз вам важливо віддати належне своєму партнеру і подякувати йому за ту допомогу і підтримку, яку він або вона робить. Адже саме тому ваші відносини можна назвати справжнім союзом.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. Не варто тягнути все самотужки і падати без сил. Знайдіть однодумців, які підтримають вас у ваших починаннях, створіть потужний альянс – і можете розраховувати на справжній прорив в справах.

Гроші. Вам поки особливо немає на що витрачати ваші фінанси. І не потрібно намагатися, краще проявіть розсудливість і отримаєте задоволення від скромного економного життя, збираючи копійку до копійки. А витратити завжди встигнете.

Відносини. Ваші почуття трансформуються. Це вже не захоплення цукерково-букетного періоду і не гормональна ейфорія. Це вже зрілі емоції, дорослі відносини, з повагою і відповідальністю.

Ваги (23.09 – 23.10)

Робота. У вас є всі перспективи стати більш популярними і авторитетними. До вас все частіше звертатимуться за консультацією, радою та рекомендацією, і ваш досвід стане безцінним.

Гроші. Намічається значне зростання ваших доходів, якому ви здивуєтеся. Ви посадили відмінне насіння щедрості, і ось вже воно дає свої вдячні сходи. Щоправда, можуть рости і витрати, але це закономірний процес.

Відносини. Якщо вам хочеться побути зараз наодинці з самими собою, то не варто цим нехтувати заради традицій і чиїхось бажань. А робіть те, що вам хочеться, навіть якщо для цього доведеться втекти від усіх.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Думка, що раптово прийшла в голову, здатна змінити напрямок всієї вашої діяльності. Це може бути нова ідея, винахід, словом, той важіль, який переверне світ.

Гроші. Головна фінансова тема цього місяця – не стільки отримання прибутку, скільки збереження того, що є. Тому будьте ощадливими і зробіть все для того, щоб якомога більше грошей залишилося в домі.

Відносини. Спостерігається повне розслаблення і розчинення в партнері. У вас гармонійні відносини, сповнені любові, розуміння, поваги і довіри. Ви продовжуєте насолоджуватися одне одним і цим світом.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Вас наздожене слава. Нарешті! А то ви занадто тривалий час скромно залишалися в тіні, незважаючи на заслуги. Визнання ваших зусиль і талантів допоможе вам повірити в себе і розправити крила.

Гроші. Джерело доходів буде непостійним і якимось переривчастим. Зараз не той час, щоб розраховувати на величезні прибутки. Радійте і тому, що є, але прийміть заходи для розширення цього потоку.

Відносини. У цьому місяці ви не зможете похвалитися фонтаном пристрастей, зате ви маєте все, що потрібно для щастя – надійну опору, розуміння партнера, шанобливе ставлення до вас і навіть до ваших недоліків.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Ваш досвід може знадобитися не тільки вам, але і вашим колегам, які будуть дуже вдячні за ваше надійне плече. Постарайтеся монетизувати ваші навички і роки тренувань.

Гроші. А ви точно знаєте куди будете вкладати і на що витрачати гроші, які у вас з’являться? Схоже, що вам зараз потрібно переглянути пріоритети і запроектувати нові напрямки.

Відносини. Якщо ваші світлі почуття тільки зароджуються, то наші вітання. Це – прекрасний період, яких хочеться розтягнути у часі, відобразити і потім переглядати час від часу.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Звичайно, в одноманітній щоденної діяльності важко знайти якісь позитивні моменти, крім грошей, але вам дуже важливо знайти зараз якісь надихаючі моменти, які б надали вашій праці насолоди і смислів.

Гроші. Можливо, знадобляться додаткові консультації з компетентними людьми, які краще розуміють фінансові питання і зможуть і навести вас на перспективні ідеї, і грамотно розподілити наявні кошти.

Відносини. Ви вже визначтеся з тим, де ви, з ким і в якому статусі. А то ця невизначеність вимагає у вас занадто багато зусиль, вимотує і зводить нанівець задоволення від життя. Зробіть свій вибір і будьте щасливі!

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Зараз для вас як ніколи буде важлива підготовча робота. У всіх виробничих аспектах спробуйте більш старанно ставитися до дрібниць і до початку процесу. Тоді і результат буде значним.

Гроші. Ви відчуваєте себе цілком фінансово спроможними, можете дозволити собі дуже багато і навіть занадто. Але це не означає, що потрібно кидатися грошима в небо. Витратьте їх краще з користю для себе та інших.

Відносини. Може бути, ви не до кінця прояснили якісь моменти з вашими партнерами і перебуваєте в полоні фантазій і ілюзій. Якщо хочете там залишатися – ваша справа. Але чи не краще пролити світло у всі темні кути?