Тароскоп з 9 по 15 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Відчуття щастя і повноти життя триває. У вас чимало сил та планів. куди ці всі сили застосувати, ви готові звернути гори і подолати усі перепони, аби тільки досягти свого. Щоправда, поки за це не дуже добре платять, але це – лише питання часу.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Цього тижня ваше емоційне життя вас захоплюватиме більше, ніж виробниче. Якось ви нині не надто цікавитесь роботою, відклали її у довгу шухляду, натомість насолоджуєтесь почуттями і віддаєте увесь час та сили своїм коханим.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Початок тижня буде якийсь розслаблений, так наче ви все ще десь відпочиваєте на морях, хоч голова ваша працює досить продуктивно і народжує нові ідеї. А гроші до вас нині надходять самі собою і це буде досить потужне фінансове джерело.

Рак (22.06 – 22.07)

Роботи раптом стало дуже багато – виявляється, ви всім потрібні, а ваші знання та вміння – безцінні. У вас виробляється новий шалений робочий ритм, і ви встигаєте все чітко і за графіком – і роботу зробити, і про себе подбати, і задоволення отримати.

Лев (23.07 — 23.08)

Буде дуже багато планів та сподівань, ви собі чітко прописуватимете усе, що захочете бачити в недалекому майбутньому і уявлятимете здійснене. І зробите уже перші кроки у напрямку здійснення мрій, зафіксуєте бажане хоча б на папері.

Діва (24.08 – 22.09)

Годі вже сидіти на місці, пора вам уже рухатись у напрямку вперед і вгору, розвиватися, підніматися сходами. Так, це буде непроста робота, місцями виснажлива, але згодом ви здивуєтесь результатам і тому, чому ж раніше ви не розпочали цей переможний рух.

Терези (23.09 – 23.10). 

Інтуїтивно ви прийдете до рішення, яке жодною логікою не можна буде пояснити. І збоку, можливо, здаватиметься, що цей крок досить дивний, але виявиться, що ви маєте рацію і успіх буде на вашому боці. Тому більше довіряйте не логіці, а відчуттям.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Зустрічі, які ви запланували на наступний тиждень, будуть вдалими, хоч вам і доведеться дещо поштовхатись ліктями та показати на що ви здатні у відстоюванні власної думки та кордонів. Конкуренти не сплять, але і ви у дуже сильній позиції.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Святковий піднесений настрій пануватиме цілий тиждень. По-перше, ви можете записати собі ще якусь одну перемогу, з якої починається новий шлях у майбуття, а по-друге, потраплаєте на якесь душевне святкування у колі друзів і прихильників.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зможете цього тижня закреслити кілька пунктів у переліку цілей та мрій – вам вдасться досягти свого і це будуть досить вагомі досягнення. Потішить також і фінансова сторона життя, бо є всі шанси отримати значні прибутки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Самотність, виявляється, це так круто! коли ніхто не лізе в душу і не бігає перед очима, коли можна справді робити все, що завгодно, а не підкорятися якимось чужим правилам. Дайте собі трохи спокою, побудьте на самоті – і до вас повертаються сили.

Риби (20.02 – 20. 03)

Тиждень дуже насичений роботою та різними зустрічами . Причому, усіх цих засідань, конференцій, нарад та інших збіговиськ може бути чимало. І начебто усі потрібні, але забагато часу займатимуть. А вихідні захочеться просто полежати…