Тароскоп з 23 по 29 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вас накриє творчій неспокій – і ви можете перетворитись на шаленого митця, який ніч не спить, ніц не їсть, захоплений однією своєю ідеєю. Інколи усі ці творчі пориви і справді на благо, проте, хоч інколи варто вмикати голову і планувати свою діяльність.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Матимете нагоду потішити власне его, бо хтось відзначить ваш високий професіоналізм, може навіть свято влаштують з цього приводу. А ви не відбивайтесь і не заперечуйте, бо справді варті того, щоб усі вами захоплювались.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Ваші таланти виходять у світ і ви отримуєте визнання та славу, і цілком реальні гроші, які можуть приходити не як разова премія, а регулярно і досить тривалий час. Тож подумайте як це налагодити. Можливо, зберіть навколо людей, яким цікаво те ж, що і вам. 

Рак (22.06 – 22.07)

Відбувається збільшення грошових потоків, причому, в геометричній прогресії. Вас раптом починають закидати грошима та подарунками, а ще різко активізується особисте життя. І для самотніх їх самостійне життя має всі шанси перетворитися на сімейне.

Лев (23.07 — 23.08)

Цей тиждень можна назвати періодом щасливих шансів, тож можете запланувати все, що застопорилося, бо відкриваються можливості обернути ситуацію на свій бік і виграти. І головне, що не доведеться ніяк хитрувати, все буде законно і традиційно.

Діва (24.08 – 22.09)

Початок тижня буде спокійним – ви зосереджуєтесь на собі та власних задоволеннях, мрієте про якісь блакитні далі… Але з середи ви знову повертаєтесь на грішну землю і потрапляєте в середовище людей, які намагаються конкурувати між собою.

Терези (23.09 – 23.10). 

Триває період спокою та рівноваги, у вас немає причин про щось турбуватися, ви цілком щасливі і розслаблені, вас оточують турботою та любов’ю ваші рідні та близькі. і вам залишається тільки відповідати взаємністю і кайфувати.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Щось вам настільки набридло те, що ви спостерігаєте навколо, що ви навіть можете прийняти рішення усамітнитися десь у печері для того, щоб привести до ладу свої думки. А заодно і з тілом попрацювати – почиститись та фізично зміцнитись.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ви нещодавно отримали те, що хотіли і ваше життя та самоусвідомлення піднялося на вищий рівень і нині ви насолоджуєтесь перемогами і новим станом. Це триватиме якийсь тривали час, але саме зараз подумайте вже про те, чого б ви ще хотіли досягти.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Потреба активно діяти штовхатиме вас вперед і ви докладете максимум зусиль для того, щоб швидко переробити все, інколи навіть на шкоду якості, аби тільки встигнути у тому темпі, що ви собі задали. Зупиніться. Зробіть паузу, видихніть. А тепер – знову в бій!

Водолій (21.01 – 19.02)

На початку тижня може доведеться навіть трохи помахати руками, відстоюючи свої надбання і права, але вам це зараз вкрай потрібно. А потім ви стаєте на новий шлях і починаєте нове життя – досить спокійне та успішне, сповнене впевненості та задоволень. 

Риби (20.02 – 20. 03)

Тиждень сприятиме спокійній і вдумливій роботі, у колі соратників, які вам тільки допомагатимуть. Головне – налашувати їх на потрібний позитивний стан, надихнути на звершення – і ви вже разом створюватимете чудові проекти і творитимете дива.