Тароскоп з 30 вересня по 6 жовтня від Ольги Соломки


Овен (21.03 – 20.04)

На вас буквально звалюються щасливі випадки і миттєвості, з яких вибудовується цілий ланцюжок вдалих подій. Насправді, це все спрацьовує ваша інтуїція, яка і дозволяє відбуватися усім цим дивам. Приходять невеликі, але стабільні прибутки.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Робочий тиждень буде насичений зустрічами, новими обовязками, наполегливою працею. Втім, ви вмієте дозувати і навантаження, і відпочинок. Тому вихідні у вас будуть теж насичені – вечірки, родинні свята, застілля з приємними людьми.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Це може бути один з найкращих та найпродуктивніших тижнів осені – з’являються нові ідеї, які приносять ще більшу популярність та грошові надходження. Причому не через деякий час, а вже буквально зараз до вас приходять різні запрошення та фінанси.

Рак (22.06 – 22.07)

Посилюються романтичні тенденції, але це буде не пристрасть, а такий собі осінньо-ностальгійний ромен, вас захопить у полон мрійливий настрій, захочеться ходити осіннім парком, взявшись за руки і мріяти про світле майбутнє удвох.

Лев (23.07 — 23.08)

Ви досить довго чекали на успіх, але, зрештою, вже все сталося і ви дочекалися. І ви можете з повним правом насолоджуватися і загальною увагою, і приємними словами, і матеріальним уособленням цього успіху. Тож кайфуйте і радійте!

Діва (24.08 – 22.09)

Нині вам треба бути щедрими, і по відношенню до себе, і по відношенню до інших. Але спочатку наповніть себе любов’ю, достатком, силою, задоволенням, дозвольте те, чого давно хотілося. А вже потім віддавайте іншим те, чого у вас забагато.

Терези (23.09 – 23.10). 

Люди, які нині трапляються на вашому шляху, можуть вам принести у майбутньому чимало позитиву, як емоційного, так і цілком матеріального. Навіть, якщо вони більше говорять, ніж роблять, все одно вони вам допоможуть піднятися на вищий щабель.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Якщо ви раптом вирушите у невелику подорож, то вона обіцяє бути дуже веселою та наповненою. Загалом цей тиждень буде для вас наповнений приємними враженнями, активностями і позитивним спілкуванням у дружньому колі однодумців. 

Стрілець (23.11 – 21.12)

Дуже спокійно, повільно, врівноважено і цілеспрямовано ви йдете туди, куди давно мріяли. І навіть можете легко досягти задуманого, буквально заввиграшки. Головне, все добре спланувати, не відходити від цього плану і дотримуватись пунктів буквально. 

Козеріг (22.12 – 20.01)

Цього тижня можете взяти участь у змаганнях і весело провести час. У вас нині дуже активний час, коли треба трохи поштовхатися і проявити свою силу і спритність. Але не сприймайте надто серйозно усі ці борювання, просто отримайте задоволення.

Водолій (21.01 – 19.02)

Дійте виключно за встановленими правилами, зберігайте традиції та ритуали, які не ви придумали, але які допоможуть вам досягти успіху і підняти рівень вашого професіоналізму. Зрештою, вам не треба нічим перейматися – просто робіть свою роботу.

Риби (20.02 – 20. 03)

Працювати доводиться в поті чола, дуже багато і систематично, і вам уже трохи набрид такий напружений графік, хочеться дещо розслабитися, хоч ще і не час. Втім, ви щасливі з того, що робота вам приносить гарний дохід і ваша родина усім забезпечена.