Прогноз на жовтень 2019 року від Ольги Соломки

Прогноз для України.

Суспільство. Місяць. Поки ще не все зрозуміло, поки всі продовжують перебувати в тумані невизначеності. І кожен в цих клубах туману бачить своє – хто перемогу, хто зраду, а хто і повний крах.

Політика. 7 пентаклів. Триває роздача популістських обіцянок і продпайків лояльним. Є гра на інстинктах, причому, досить низьких і базових, наприклад, на страху, відчуттю безпеки, голоду і інтинкті розмноження.

Економіка. 5 пентаклів. З’являються перші дзвіночки, які говорять про неблагополуччя в цій галузі. Фінансових надходжень стає менше, тож ощадливість зараз буде дуже доречною.

Міжнародні відносини. Зірка. З’являються проблиски надії на те, що Україна таки гідна того, щоб з її інтересами вважалися. Можливі візити зацікавлених іноземних гостей і інвестиції, але поки це все лише розмови про майбутнє.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Якщо ви щосили намагаєтеся бути діловими і серйозними, то це не піде на користь справі. Розслабтеся і навіть трохи дурійте, не зациклюйтеся на обов’язках та правилах – і ви станете більш успішними.

Гроші. Саме час згадати про тих, хто зараз потребує більше вас, і допомогти їм. У вас є такі можливості і наміри, так ви не соромтеся, і не відкладайте такі хороші думки в довгу шухляду.

Відносини. Ви відчуєте себе ще більш щасливими і переповненими світлими і приємними емоціями. А ще з’являться якісь додаткові можливості і ви зможете ще якось порадувати себе і партнера.

Тілець (21.04 – 20.05)

Робота. Ваш практичний і раціоналізаторський розум може придумати те, що допоможе вдосконалити вашу звичну роботу і зробити її більш простою і швидкою. До речі, і колегам це ваш винахід теж сподобатися.

Гроші. Ви вирішите раптом ще більше дізнатися про фінанси і їх можливостях і підете вивчати цей напрямок. І це вам стане в нагоді і у вашій діяльності, а не тільки для того, щоб поліпшити своє матеріальне становище.

Відносини. Особисте життя буквально б’є ключем, серце то розкривається для нових почуттів, то закривається від найменшого вітерця сумнівів, як стулки мушлі. Емоцій, вражень та пригод буде чимало.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Не чекайте від цього жовтня особливої ​​напруги. Виконувати всі виробничі процеси у вас виходить легко і невимушено, навіть із задоволенням і радістю, що приверне до вас цілі натовпи людей.

Гроші. Можуть впасти великі гроші, на які потрібно буде купити щось значне. І це буде дуже непросте і відповідальне рішення, яке змінить у вашому житті дуже багато.

Відносини. Належить зробити дужеважливий вибір: між дією і бездіяльністю, любов’ю і дружбою, черговою сходинкою у відносинах або відходом назад. Словом, ви перебуваєте на роздоріжжі і потрібно зробити крок.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Ви здобули впевнену перемогу! Над конкурентами, суперниками, і, врешті-решт, окрилені упевненістю в собі і підтримкою близьких, стаєте лідером і переможцем.

Гроші. Зараз прихід коштів може бути не настільки феєрично великим, зате вони приходять саме тими способами, над якими ви так довго працювали. Радості додає те, що у вас нарешті все це стало виходити.

Відносини. Можуть піднятися питання залежності і незалежності. Звичайно, приємно бути в парі, дарувати і приймати любов, спиратися на чиюсь підтримку. Але якщо обмежують вашу свободу, то навіщо такі відносини?

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. Звичний виробничий уклад варто змінити на щось більш надихаюче. Наприклад, підіть вчитися чомусь новому, візьміть на себе нові обов’язки або хоча б ходіть на обід в інше місце та з іншими людьми.

Гроші. Зародження нових джерел доходу – всього лише справа часу. Зараз ви можете просто задуматися, як би вам отримувати ще більше, а з часом ви раптом побачите і нові можливості.

Відносини. Застосуйте всю вашу фантазію для того, щоб якось оновити почуття, які вже ось-ось стануть звичайними і навіть нудними. Знайдіть у всьому арсеналі засобів саме те, що відродить ваші емоції і інтерес.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. Спостерігається зростання вашого професіоналізму, і, як наслідок, підвищення і кар’єрними сходами. Керівництво раптом побачить, який ви цінний кадр і вирішить заохотити, піднявши ваш статус, а заодно і зарплату.

Гроші. Можливі додаткові надходження від сім’ї, роду. Наприклад, від отримання спадщини, або просто подарунки від родичів, які чомусь вирішать вам допомогти і порадують чимось грандіозним.

Відносини. Уже пройшов час важких поглядів і зітхань на лавці і прийшов час рішучих дій, які призводять до конкретного результату. Наприклад, створення міцного осередку суспільства.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Знадобляться додаткові зусилля для того, щоб досконально маніпулювати тими навичками, які потрібні для вашої роботи. А ще – багато чого вивчити і зрозуміти для успішного просування.

Гроші. В вас вкладають кошти, дають їх вам просто так, щоб ви ні в чому собі не відмовляли. Ну ви і не стидаєтесь, витрачаєте на свій розсуд і в своє задоволення. Ще подумайте про те, як би з користю їх використовувати.

Відносини. Зараз не час для пристрастей і вибухів почуттів. Багато від вас не потрібно – зробити щось приємне близькій людині, допомогти в чомусь, просто потримати за руку в потрібний момент … І ви побачите як розквітнуть ваші відносини.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. А ви не замислювалися про те, щоб повністю змінити вид діяльності і почати все з чистого аркуша? Зараз настає прекрасний період для того, щоб піти іншим шляхом і підкорити нові вершини.

Гроші. Чи отримуєте дуже потужний фінансовий імпульс. Це можуть бути як інвестиції в ваші проекти, так і приватне фінансування саме вас. У сенсі вам дають гроші з тим, щоб ви самі вирішували, куди їх застосувати.

Відносини. Ваші шанувальники або шанувальниці налаштовані рішуче і готові визнати, що ви – це щось зовсім унікальне на цій землі. Ну, в принципі ви з цим не сперечаєтесь і прихильно приймаєте всі знаки уваги.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Вам доводиться все активніше виходити на люди, спілкуватися з великими аудиторіями, збільшується ваша впізнаваність у мас і вас навіть починають цитувати. Словом, будете ще більш публічними.

Гроші. Зараз як ніколи для вас важливо дотримуватися того самого горезвісного балансу “брати – давати”. І коли до вас приходять гроші або подарунки, то подумайте, кому б і ви могли подарувати трохи грошей або благ.

Відносини. Будьте розсудливими і не вдавайтесь до бурхливих загулів, навіть якщо вам здається, що так буде правильно. Зараз спокій і стриманість підуть вам на користь, тож стримайте свій запал.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Намічаються нові справи і проекти, які колись ви задумували, але не було ні часу, ні сил їх здійснити. А зараз просто прийшов їхній час і ви вже збираєте навколо себе нові команди.

Гроші. Наведіть врешті лад у фінансовій сфері, закрийте всі питання, підпишіть всі необхідні документи і поставте крапку там, де це необхідно. І ви побачите, як вас відразу полюблять гроші.

Відносини. Саме ви берете владу в свої руки і змушуєте людей грати за вашими правилами навіть в сфері відносин. Зараз саме у ваших руках зосереджені всі ниточки і секрети ваших успіхів в амурних справах.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Зараз ви жертвуєте буквально всім, для того, щоб ваша справа просувалася, не шкодуєте ні часу, ні сил, ні живота свого, віддаючи всього себе на благо і в ім’я. Ну відпочиньте ви хоч трохи…

Гроші. Ви, як людина досвідчена в фінансових питаннях, можете й іншим допомогти, і для себе відкрити нові можливості отримання грошових коштів приємним способом. Головне, щоб все було законно і не складно.

Відносини. З’явиться людина, з якою у вас пов’язані ностальгічні моменти. Згадаються теплі почуття, піднімуться з глибини душі приємні спогади і вас може захопити любов з минулого.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Не намагайтеся все подужати самостійно, хапаючись за все на світі. Так, трудитися потрібно буде дуже багато, але ваше завдання на жовтень – створювати коаліції для виконання певних проектів. І вам буде легше, і людям приємно.

Гроші. Зберігайте все, що у вас є, не пускайте за вітром все нажите непосильною працею, як би вас не манили вітрини та різні спокуси. І ця ощадливість незабаром допоможе вам придбати саме те, що вам так необхідно.

Відносини. У вас зараз дуже відповідальний період для того, щоб закріпити всі успіхи попередніх періодів. Ви накопичили достатню кількість бонусів і можете розраховувати на заохочувальні призи.

Підготувала Ольга Соломка, таролог, психолог