Тароскоп з 7 по 14 жовтня від Ольги Соломки


Овен (21.03 – 20.04)

Нормальний робочий тиждень, наповнений працею, хоч досить монотонною, зате улюбленою і  досить добре оплачуваною. Причому, ви можете навіть не розраховувати на таку кількість винагороди, і це стане для вас приємним сюрпризом.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Запам’ятається вам цей тиждень всерйоз і надовго, бо такого насиченого подіями і емоціями періоду у вас давно не було. Тут будуть і любов, і пристрасть, і здійснення мрій, а ще ви зробите дуже важливий вибір, який визначить ваше подальше життя. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Почніть тиждень із збору перспективних ідей та планування нових кроків щодо їх втілення. І хай вони будуть на перший погляд навіть абсурдні, знайдіть там раціональне зерно. Також добре підготуйтеся до дружньої вечірки, яка стане для вас корисною.

Рак (22.06 – 22.07)

Як це прекрасно – обмінятися з близькими та рідними невеликими подарунками та ознаками уваги! Крім того, ви отримаєте від близьких вам людей кілька можливостей досить суттєво поліпшити свій фінансовий стан, тобто вони покажуть вам шлях до збагачення.

Лев (23.07 — 23.08)

Не спішіть робити якісь кроки, адже цілком може статися, що пауза зіграє важливу роль і все стане на свої місця. І ви почуватиметесь досить комфортно, виконуючи свої обовязки і дотримуючись усіх вимог законодавства і службового розпису.

Діва (24.08 – 22.09)

Активна життєва позиція нині не даватиме вам спокійно спати. Бо ви весь час когось захищатимете, наполягатимете на справедливості та відстоюватимете чиїсь права. Словом, будете битись як лев, інколи забуваючи про власні інтереси.

Терези (23.09 – 23.10). 

Останнім часом ви дієте досить рішуче, дотримуєтесь усіх термінів та вимог, стаєте більш відповідальними і це дає свої резуьтати. Тож, усе, що ви запланували на цей тиждень, буде здійснено легко і в означений термін. Додайте у план ще й відпочинок.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Початок тижня буде досить спокійним та розслабленим, але це ви просто набираєтесь сил, які вам знадобляться після середи. Друга ж половина тижня видастся досить напруженою, ви приділяєте чимало уваги роботі та показуєте все, на що тільки здатні.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Дуже активний тиждень тішитиме вас якимись мандрами, переїздами та вечірками. Втім, у вирі переміщень ви не забуватимете і про свою діяльність, бо вона вас скрізь дістане. Але ви можете придумати пару лайф-хаків, які допоможуть почуватися вільнішими.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Цей тиждень може стати початком бурхливого роману, який не затьмарить ваш розум, як це вже бувало багато разів, а навпаки – активізує ваші мисленнєві здібності, які вам знадобляться для того, щоб підкорити серце обраної вами персони.

Водолій (21.01 – 19.02)

На початку тижня виробничі справи вимагатимуть від вас тісної співпраці з колегами, тож доводиться багато спілкуватися, зав’язувати нові контакти, але друга половина тижня сприятиме розслабленому відпочинку, причому досить усамітненому.

Риби (20.02 – 20. 03)

Зараз ви почуваєтеся просто надзвичайно і навіть піднесено через те, що навколо вас гуртуються приємні люди і вам є про що з ними погомоніти, і чому разом порадіти. Ви чудово разом проводите час, вам весело і творчо – придумуєте якісь корисні штуки.