Тароскоп з 28 жовтня по 3 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Досить спокійний початок тижня може вас ввести в оману, що все так і триватиме – виважено і розмірено. Але друга половина тижня виявиться напруженою – ви будете втягнуті у якісь змагання, де покажете високий професійний рівень та конкурентоспроможність.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Не вагайтесь надто довго, цього тижня приймайте рішення дуже швидко, бо відтягування вам загрожує втратою часу та ресурсів. А вам потрібні швидкі рішення, які призводять до швидких перемоги- так ви і цілі досягнете, і час збережете, і гроші заощадите.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вирішуються ваші майнові справи, додається чи то грошей, чи то впевненості у тому, що вони ось-ось з’являться. А ще вкотре перед вами повстане вибір шляху, знову ви стоятимете на роздоріжжі, вирішуючи що ж насправді вам зробити і куди спрямувати свою увагу.

Рак (22.06 – 22.07)

Початок тижня буде дуже активним, вас вистачатиме на чимало справ, ваша поява викликатиме усмішку і радість оточуючих, але з четверга вам потрібно буде оередитися на вирішенні власних справ і ви трохи вирішите трохи зменшите оберти.

Лев (23.07 — 23.08)

Особисте життя знову вирує і тішить – і тим, що воно є, і його яскравими барвами та незабутніми емоціями. А ще для вас зараз актуальні числені контакти: можливі прекрасні зустрічі, побачення, змістовні посиденьки у колі друзів та родини, 

Діва (24.08 – 22.09)

Нині ви битиметесь за свою родину, мов лев, за її щастя, благополуччя та достаток. І ви отримаєте перемогу, бо правда на вашому боці. Родина це оцінить, та й люди навколо отримають гарний урок того, як потрібно відстоювати себе та своїх близьких.

Терези (23.09 – 23.10). 

Активізується спілкування з колегами та однодумцями, і хай би де вони не перебували – в сусідньому помешканні чи за океаном – ви знайдете з ними спільну мову і створите якийсь душевний і корисний проект. Хай одразу не дуже фінансово вигідний, але перспективний.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Передбачається більше відпочинку, аніж роботи. Вам захочеться опинитися у безпечному і огородженому від усього світу місці, де немає жодної причини напружуватися, аж до відсутності зв’язку. І ви сховаєтесь у цю мушлю і кайфуєте!

Стрілець (23.11 – 21.12)

Можливо для вас “час розплати настав” – і ви комусь гроші даватимете, і вам, але не просто так, а за щось, тобто це можуть бути якісь затримані раніше кошти, повернення боргів, премії за попередній період а також відзначення ваших заслуг.

Козеріг (22.12 – 20.01)

До вас приходять гроші. Так, насправді, ви добряче працюєте для того, щоб це сталося і викладаєтесь на повну потужність, але воно того варте, бо цього тижня надходитимуть різні суми та різні подарунки, знижки, нагоди, акції тощо.

Водолій (21.01 – 19.02)

Саме час трохи змінити свій погляд на звичне життя і наважитися піднятися трохи вище, приміром, погодитися на якусь посаду, яка б вас стимулювала до розвитку. А ще активізуйте свій мозок, змусьте звивини працювати на повну потужність.

Риби (20.02 – 20. 03)

Нині ви працюватимете на майбутнє, і всі ваші думки і дії будуть спрямовані на те, щоб ви у подальшому почали якийсь новий напрямок. Головний імпульс чи пендель ви уже отримаєте цього тижня і навіть сплануєте дороговкази та  провідні шляхи до мети.