Тароскоп з 4 по 10 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Один з найсвітліший і найактивніших тижнів, коли все вируватиме і блищатиме, коли щаститиме і життя підкидатиме вам різні приємні нагоди. Не обійдеться, щоправда, без викликів – вам нову доведеться відстоювати свої кордони, але воно того варте.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Ви весь час займатиметесь сімейними справами, вирішуватимете питання своїх близьких, тішитиметесь їх успіхами і радітимете з тої причини, що у вас таке дружнє та душевне оточення, яке в разі чого стане вашою надійною стіною.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Перед вами відкривається стільки різних принадних перспектив та доріг, що ви не знатимете, у якому напрямку вирушати. Тож ідіть, як завжди, у кількох, тим більше, що сили та натхнення вам вистачить. Просто складіть графік, чим ви коли займатиметесь.

Рак (22.06 – 22.07)

Тиждень дуже активних дій ви проведете в дорозі, намагаючись робити кілька справ одночасно, на ходу віддаючи накази та відчувши себе багаторуким Шивою. Цей тиждень дуже добре прокачає ваші навички – ви відчуєте себе на щабель вищими і вправнішими.

Лев (23.07 — 23.08)

На початку тижня доведеться трохи пожертвувати власними інтересами заради своїх близьких чи дітей, повернутися в рідні місця і провести час у спогадах та ностальгії. Але на завершення тижня вам доведеться приймати важливі і серйоні рішення.

Діва (24.08 – 22.09)

Роботи буде чимало – ви весь час будете чимось зайняті. То виробничі проблеми вирішувати, то відстоювати принципи – свої та своїх близьких, то досягатимете цілей, які вже давно перед собою поставили. Словом, турбот буде чимало.

Терези (23.09 – 23.10). 

Вам нині зовсім не шкода буде витратити трохи грошей на розваги та гулянки, на зустрічі з друзями та гарний стіл. Ви будете щедрими і до себе, і до друзів, весело проведете час, але і про роботу не забудете – до вас у голову прийдуть чудові ідеї.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Якщо вам підвернеться нагода поїхати десь подалі на відпочинок, то необмінно скористайтесь цією пропозицією, навіть якщо доведеться їхати без родини, самостійно. Вам зараз потрібно побути наодинці з собою, щоб просто зібрати себе до купки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Нині не виходьте за межі закону та традицій. І навіть якщо вам трапляються надзвичайно привабливі варіанти: чи то в особистому житті, чи то у вашій діяльності, не варто випробовувати долю і ризикувати. Зараз чим тихіше їдеш, то далі будеш.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Початок тижня буде спокійним та виваженим, ви його проведете у планах та мріях, намагаючись думати набагато вперед і формуючи той варіант майбутнього, що вам найбільше підходить. Тим більше, що у вас є всі потрібні аргументи, щоб це здійснити.

Водолій (21.01 – 19.02)

Все, що ви заплануєте цього тижня, незважаючи на масштаби, буде вам цілком реально здійснити, тим більше, що вам допомагатимуть усі гуртом – родичі, друзі, близькі та не дуже. І відбуватиметься все це у режимі свята і веселощів, дуже легко і просто.

Риби (20.02 – 20. 03)

У вас нині робота та стосунки якось поряд ідуть, чи то ви працюєте разом із об’єктом свого кохання, чи то у вас службовий роман розвивається. Але щастить вам в обох напрямках, все ви встигаєте, від усього заряджаєтесь і дуже натхненно просуваєтесь вперед.