Тароскоп з 11 по 17 листопада від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Невелика пауза на початку тижня допоможе вам краще відпочити і підготуватися до напружених подій. Адже доведеться провести чимало зустрічей, багато спілкуватися, приймати відповідальні рішення, керувати багатьма важливими процесами.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Тиждень буде трохи виснажливим фізично, бо накопичилося багато невдячної роботи, та ще й гроші за це не обіцяють, би ви можете займатись цим добровільно, “за ідею”. Втім, саме зараз ви для себе можете прийняти важливе рішення: ви працюєте таки за гроші чи за ідею?

Близнюки (21.05 – 21.06)

Надзвичайно активний тиждень, коли у вас одночасно почнеться прорив на багатьох напрямках: і в роботі у вас все досить насичено, і ідеї нові зявляються, і особисте життя раптом завирувало. І ви встигаєте все охопити, з усім впоратися і ще й задоволення отримати.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви справді професіонал високого рівня і скоро ви отримаєте підтвердження цьому, бо швидко просуваєтесь за графіком, який самі собі склали і досягаєте усіх цілей, якими б грандіозними вони не були. А ще встигаєте ще й провести продуктивно час зі своїми близькими. 

Лев (23.07 — 23.08)

Цього тижня минуле нагадає про себе у вигляді якихось людей чи ідей, які можуть змусити вас наважитися на певні рішучі кроки. Ви раптом вирішите позмагатися з конкурентами чи колегами і отримаєте перемогу у цьому змаганні чи боротьбі.

Діва (24.08 – 22.09)

Інколи буває корисно різко хряпнути дверима і зважитись піти в нікуди. І якщо ви наважитесь на цей крок, то в результаті ваше життя пришвидшиться і справи підуть вгору, ви ніби отримаєте чудовий поштовх і додатковий заряд енергії.

Терези (23.09 – 23.10). 

Ідеї, над якими ви тривалий час працювали, нарешті набули досконалості та привабливості, і їх можна починати втілювати. Але слід подумати про те, що захиститися від плагіату, бо дуже вже багато буде бажаючих присвоїти їх собі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Нині вам трапиться ціла смуга щасливих подій та радісних нагод. І ви переживете справжній підйом на усіх рівнях – і робота у вас налагоджується, і родина тішить і надихає, і майнові питання вирішуються, і фінанси приходять у потрібних кількостях.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Обставини можуть вимагати від вас вкрай різко змінити звичне життя і вирушити в зовсім несподіваному напрямку. І вам тільки доведеться обирати найкращий варіант із запропонованих, уявляючи собі яких вершин ви можете незабаром досягти.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ще на час активних дій, зараз ви проводите підготовчу роботу: вивчаєте передумови, закони, складаєте бюджет, кошторис, радитеся з більш досвідченими експертами. І щоразу прислухаєтесь до інтуїції – що вона вам мурчить. І це дуже правильний підхід.

Водолій (21.01 – 19.02)

І знову ви стоїте на початку нових справ, які видаються одночасно і заманливими, і страшать, бо дуже вже вони масштабні. Рухайтесь потихеньку, розбийте великі проекти на дрібні кроки – і ви швидко пройдете цей шлях майже не втомившись.

Риби (20.02 – 20. 03)

Вам зараз краще десь сховатися подалі від світу. І не тільки для того, щоб відпочити, але і для більш зосередженої праці. Бо останнім часом ви надто розпорошуєтесь, спілкуючись з великою кількістю людей і намагаючись рухатись одночасно у кількох напрямках.