Таролог-прогнозист і психолог Ольга Соломка розклала на картах, про що думають можновладці.

Ольга – відомий практикуючий аналітик, вона передбачила повалення Януковича, криваві події на майдані, вибори президента і парламенту 2014-го року.

Петро Порошенко, президент

Здоров’я найближчим часом його не підведе. А от на енергетичному рівні спостерігається спад, через що йому може не щастити, він відчуватиме розчарування. Петру Олексійовичу потрібно потурбуватися про приємні речі, які б його надихали і давали йому сил. Він буде переживати за свою безпеку занадто сильно, часом, безпідставно, і через це посилюватиме охорону.

Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр

Він вважає себе успішною людиною, його енергетика на високому рівні, тому всі свої справи він починає із впевненістю в хорошому результаті. Гордиться собою. А от на фізичному рівні має деякі проблеми. Якийсь негатив концентрується у нижній частині тіла. В голові у нього – думки про те, як би більше заробити. Він жадібний до грошей.

Айварас Абромавичус, міністр економічного розвитку

Позитивна людина, із хорошим здоров’ям. Він розумний і сміливий. Здатен до серйозної роботи і буде робити її сумлінно. Має емоційну прив’язаність у себе на батьківщині. Він націлений працювати на добробут, наводити порядок.

Наталія Яресько, міністр фінансів

Вона також має сильну емоційну прив’язаність за межами України. Вона емоційна і вразлива – боляче реагує на критику своєї роботи, довго переживає, коли хтось висловлює невдоволеність результатами її роботи. Працювати вона хоче добре. Це тип людей, які прагнуть виконувати завдання так, щоб по закінченню був привід не просто відзвітувати, а відсвяткувати.

Валерія Гонтарєва, голова нацбанку

Вона почуває себе не в своїй тарілці. Сама собі шкодить на емоційному рівні. Має негаразди в особистому житті. Важко сказати, чи то схильність до надмірного святкування створює їй ці проблеми, чи проблеми спонукають її шукати розради у веселощах, від яких потім болить голова. Думає вона не про добробут, а про те, де можна щось зробити для себе.

Володимир Путін, президент РФ

Дуже хвора людина. Проблеми майже усюди: з попереком, тазовими суглобами, одна нога у нього колись була пошкоджена, і тепер давня травма дає про себе знати. Але найбільша біда із головою. Там параноя, страх смерті, були якісь серйозні маніпуляції на обличчі, воно ніби все перероблене, перекроєне, особливо ніс. В нього хороший зв’язок із землею. А от із небом та космосом зв’язку немає взагалі. Це може свідчити про те, що такої людини і в живих уже немає.

Віктор Янукович, екс-президент

Найбільше його зараз займають думки про розрив із дамою серця. Його фізичний стан нині не найкращий – він намагається заїсти і запити усі проблеми у житті. Гроші в нього закінчуються, і це також його сильно хвилює. Але випадають йому нові стосунки, може навіть одружиться цього року. В решті справ нічого доброго не буде – він далі продовжуватиме злитися.

Опубліковано на порталі Znaj

Залишити відповідь