Прогноз на грудень 2019 року

Прогноз для України.

Суспільство. 5 ж. Невдоволення людей не тільки наростає, але вже і приймає цілком відчутні форми у вигляді протестів, причому, приводи для цього будуть зростати і множитися ледь не щодня.

Політика. 10 ч П. Здається, монобольшінсть в політиці вже не буде такою одностайною, а почне розпадатися на фракції за інтересами. І стане ще цікавіше спостерігати за тим, що відбувається в парламенті.

Економіка. 7 п. Уповільнення всіх процесів може гальмувати не тільки зростання всієї економіки, а й припинить багато бізнес-проектів, змусить думати не про розвиток, а про хоча б збереження досягнутого.

Міжнародні відносини. 6 ч П. Ставлення світової спільноти до України зміниться, буде схоже на те, що нас сприймають як нерозумних дітей. Більш того – може змінитися і наш статус у багатьох міжнародних структурах і знизяться рейтинги.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Нарешті ви відчуваєте себе цілком у своїй тарілці – на коні і на гребені успіху. Доводиться багато бути на публіці, виступати і всіляко світитися в світських колах, де ви приваблюєте загальну увагу.

Гроші. У цьому місяці доходи значно збільшаться і ви не тільки зможете віддати борги, але ще і щедро поділитися з іншими: накупити подарунків, оплатити банкет. Ну і про себе не забути.

Відносини. Зараз більше знадобиться вміння почути іншого і пристосуватися, ніж настояти на своєму. Так, вам це може здатися дуже складним завданням, але це дуже потрібна і корисна навичка, тож тренуйтеся.

Телець (21.04 – 20.05)

Робота. Якщо ваша діяльність вам дозволяє, то краще цей місяць попрацювати вдома або самостійно над проектами, у вас так краще вийде зосередитися на головне і зробити все найкращим чином.

Гроші. Ви не відчуєте зараз жодних обмежень – кошти приходять рівно в тій кількості, що вам потрібно під ваші потреби. Варто вам захотіти чогось – як тут же і гроші під це з’являються.

Відносини. Підготовка до зимових свят зблизить вас з вашими улюбленими і рідними людьми, незалежно від того, чи буде це корпоратив, посиденьки з друзями або сімейні застілля. Ви разом, і це – головне.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Ви досягли таких успіхів у професійній сфері, що вже настав час школу імені себе відкривати і передавати знання наступним поколінням. А якщо серйозно, то варто замислитись про наступників і послідовників.

Гроші. Відкриєте для себе нові джерела доходів, часом дуже несподівані, але ідеї приходять в вашу голову просто блискучі і у вас вистачає сміливості і сил тут же їх реалізовувати.

Відносини. У вас повне взаєморозуміння і зі своєю сім’єю, і з близькими і коханими. Почуття не згасають, ви сповнені готовності їх підтримувати і покращувати, вкладаючи час, увагу, емоції і гроші.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Командна діяльність зараз буде особливо успішною. Ви відчуєте себе важливою частиною великої системи, яка працює злагоджено і впевнено, невблаганно просуваючи всіх до успіху.

Гроші. Вам належить навчитися поводитися з великими фінансами і пережити досвід їх отримання, накопичення і перерозподілу. У вас же є уявлення, куди їх інвестувати і на що витрачати?

Відносини. Завершіть всі свої колишні романи, поставте остаточні крапки в усіх незавершених відносинах і сміливо йдіть назустріч новим почуттям. Або знайдіть щось нове в давніх партнерах.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. От не сидиться вам на місці, будете постійно в дорозі – то відрядження, то переїзди, то візити з переговорами. І все на бігу, на льоту, в русі, навіть відпочивати будете в подорожах і переміщеннях.

Гроші. Залиште свої фінанси в спокої, дозвольте їм накопичитися, тому вони і збережуться, що не будете їх витрачати. І ви побачите, як, виявляється, можна отримати задоволення не витрачаючи сили і кошти.

Відносини. Вам дуже потрібно для прекрасного життєвого тонусу постійне відчуття закоханості. І в грудні ви це відчуєте повною мірою – серце ваше прискорено б’ється назустріч новому почуттю.

Діва (24.08 – 22.09)

Робота. Доведеться впрягтись як слід і переробити безліч справ, які раптово наваляться на вас наприкінці року. До того ж дуже багато співробітників вирішать звалити на вас свої обов’язки або незавершені проекти.

Гроші. Очікується значне поліпшення матеріального становища, причому це навіть не стільки стосуватиметься фінансів, скільки інших активів – землі, машин, нерухомості та інших великих об’єктів.

Відносини. Як ніколи актуальним стане принцип “Ти – мені, я – тобі”. Ваші улюблені, рідні і близькі чекають від вас увагу і подарунків, і готуються відповісти тим же. Тож не зайвим буде поцікавитися тим, що їм потрібно.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Досить сидіти на місці, оскільки настає хороший час рухатися кудись – то чи піти на підвищення, то чи зовсім колишню роботу змінити, то чи взагалі напрямок діяльності кардинально поміняти.

Гроші. Радійте фінансового підйому, який може наступити завдяки підтримці вашої родини. Та й взагалі, зараз сімейний бізнес для вас особливо успішний і приносить досить значні надходження.

Відносини. У вас з’являється можливість знову відчути, що значить любовний трепет, прискорений пульс і переривчастий подих, які виникають при вигляді предмета вашого обожнювання.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Перед вами відкриваються безліч чудових перспектив і різних дверей. І все таке цікаве і привабливе, що впору і розгубитися. І ви будете довго вибирати, куди ж направити свою увагу і досвід.

Гроші. Весь місяць вас будуть переслідувати щасливі можливості поліпшити своє фінансове становище. Те раптово виграш може звалитися, то подарунки якісь отримаєте, то клієнти щедрі попадуться.

Відносини. Наближається чудова нагода змінити своє особисте життя на краще, зробивши, нарешті, саме той головний вибір, який і вирішить, якою бути вашої сім’ї і бути і вашому щастю тривалим.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Прийшов час керувати, управляти і всіляко командувати. Якщо поки не кимось, то хоча б собою – намітити розпорядок дня, графік зустрічей, розкласти все по поличках в прямому і переносному сенсі.

Гроші. Ви вже побачили свої прекрасні фінансові перспективи, які замаячили на горизонті. І тепер головне – знайти способи їх наблизити, зробити хоча б крок в потрібному напрямку.

Відносини. Настає дуже душевний період, коли з особливою теплотою згадується дитинство, хочеться чи то самим на ручки, то чи всіх обігріти і обдарувати увагою і подарунками. І почніть з найближчих – себе і партнера.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Налаштуйте себе на досягнення цілей. Вірніше, спочатку намалюйте собі все те, що ви хочете – в фарбах і відчуттях. А потім поступово все це здійснюйте, крок за кроком, регулярно і цілеспрямовано.

Гроші. Не відкривайте рот ширше, ніж бутерброд. У вас зараз є всі фінансові можливості, необхідні для нормального життя. Просто працюйте, отримуючи свою звичну винагороду.

Відносини. Зараз намічається прорив у вашому особистому житті, але краще не втрачати голову, а задіяти ваші навички визначення мети й у відносинах: сформулюйте свої цілі і шляхи їх досягнення.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Для того, щоб стати більш успішним, знадобитися не просто напружити мозок, а подивитися на виробничі завдання з нової точки зору і задіяти весь ваш креатив і свіжий погляд.

Гроші. Не варто хвалитися і виставляти напоказ свій достаток, краще зараз залишатися скромними у витратах, забути про понти і складати копієчка до копієчки. Краще, щоб ніхто навіть здогадувався про ваші справжні доходи.

Відносини. Особисте життя більше схоже на битву, коли кожен намагається довести свою правоту і своє право. Здаватися ніхто не збирається. Але все одно рано чи пізно комусь доведеться поступитися.

Риби (20.02 – 20.03)

Робота. Будьте готові до високих швидкостей, на яких відбуватимуться всі події. Але найголовніше – ви можете це все контролювати, всім вміло керувати, регулювати і всюди встигати.

Гроші. Пора переходити на новий рівень і в витратах і в заробітках. Та ви й самі вже давно розумієте, що переросли колишню фінансову стелю. Так що дозволяйте собі більш дорогі покупки і погоджуйтеся на вищу зарплату.

Відносини. Відмінний період для того, щоб відчути себе щасливими в сім’ї, у відносинах, переповненими любов’ю і задоволеннями. Та й свята цілком сприяють виявленню подібних відчуттів і вражень.