Тароскоп з 16 по 22 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ваша активність буде шаленою, ви не тільки скрізь встигатимете у справах, але й продукуватимете нові ідеї, і тут же намагатиметесь втілити їх у життя. Звичайно, може не всі спроби закінчаться вдало, але сам факт початку і завзяття потішить.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Приймайте подарунки! Цього тижня їх у вас буде чимало – великих і маленьких, грошових і речових, від простої теплої листівки до неймовірних сюрпризів, у тому числі з-за кордону. Та й ви у боргу не залишитесь і теж ділитимитесь дарунками.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Самозаглиблення у себе може бути досить значним, ви настільки потребуєте спокою та самотності, часу для роздумів, що закопаєтесь в свою нірку на досить тривалий час. Можете поєднати усамітнення із оздоровчими процедурами.

Рак (22.06 – 22.07)

Тиждень може стати дуже пам’ятним і навіть переломним, оскільки все, чим ви займатиметесь, буде спрямоване на майбутнє, тобто ви нині закладаєте фундамент наступного вашого успішного року, тож все ретельно запишіть, а краще замалюйте.

Лев (23.07 — 23.08)

Щастя – це коли всі вдома, в прямому і переносному смислі. І вірність твердження ви цього тижня усвідомите повною мірою, адже це справді неймовірне щастя, коли ваші рідні поруч з вами, веселі, задоволені, наповнені вашою любов’ю. 

Діва (24.08 – 22.09)

Перед святами доведеться ще інтенсивно попрацювати, але не перенапружуйтесь. Розподіліть навантаження рівномірно, частину роботи віддайте іншим, адже ви будете ще й надихати інших на подвиги – а це надзвичайно важлива функція.

Терези (23.09 – 23.10). 

Той спосіб життя, що ви нині ведете, вам уже набрид, хочеться якихось нових відчуттів, драйву, кайфу. І ви цього тижня дозволите собі це. А ще перетворитесь на Святого Миколая і роздаватимете подарунки, причому не тільки рідним та близьким.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ви розриватиметесь між тим, чи видаватися янголом  чи демоном. З одного боку хочеться бути білими і пухнастими, правильним і духовним, а з іншого – тягне на якісь буйства, можливо, не зовсім пристойні. Просто будьте різними.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Інтуїція – страшна сила, і ви нині будете цією силою володіти. Ви звідкись точно знатимете, що думають колеги та керівництво, чого бажають на подарунок діти, і куди варто вирушити, щоб зустріти приємних і корисних людей.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Настає час для творчості та веселощів, пориньте вже в атмосферу свята, відчуйте себе дітьми, повірте в те, що дива бувають, варто тільки загадати бажання. А ще цього тижня у вас будуть приємні і веселі зустрічі з друзями та подругами. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Хай яка тяжка праця вас не спіткає цього тижня, але результат буде вартий того, щоб добре потрудитись і навіть отримати насолоду від утоми. Адже ви тільки починаєте нову справу і будуєте собі і репутацю, і фундамент для подальшого життя.

Риби (20.02 – 20. 03)

Тиждень видається буремним. Ви затято будете боротись і перемагатимете усіх. І  як наслідок – ваш статус підвищується, і не лише у ваших очах, але й вс навколо усвідомлять, наскільки ви  потужна особистість і на які здатні подвиги