Тароскоп з 23 по 29 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Здається, ваша життєва пауза уже добігає завершення, і ви піднімаєтесь на новий рівень у своїй діяльності. Активізуються контакти, змінюється коло спілкування, ви можете потрапити на якісь світські раути, бали та дипломатичні прийоми.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Побудьте трохи на самоті, бо надто активна діяльність вас дещо вимотала. А з середини тижня можете знову зануритися в цей веселий і насичений святковий вихор, у якому ви берете активну участь, звалюючи на себе ще й додаткові зобов’язання.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Вам теж доводиться досить активно крутитись, намагаючись все встигнути – і зустрічі, і корпоративи, і дружні вечірки, де вам обов’язково потрібно бути. А ще маєте гроші заробляти, благо, вони вам нині легко та швидко даються – тільки руки підставляйте.

Рак (22.06 – 22.07)

Уже на початку тижня відчуватимете себе переможцями – бадьорими та веселими, оскільки прийде якийсь успіх, на який ви очікували тривалий час. Втім, відчуття задоволення триватиме увесь тиждень, осілки вам буде нині чим похвалитися.

Лев (23.07 — 23.08)

Якщо ви зібралися навідати свою родину, чи місця вашої юності чи дитинства, то зараз найкращий час для такої подорожі. Ви отримаєте шалений заряд радості та піднесення, які вплинуть на ваше подальше життя і сформують ваш майбутній успіх.

Діва (24.08 – 22.09)

Хай вас не засмучують досить скромні фінансові надходження цього тижня, їх цілком вистачиться для усіх необхідних приготувань, головне, поводитись раціонально і не купувати зайве. Вочевидь, доведеться обирати між красивим і корисним.

Терези (23.09 – 23.10). 

Можливо, вам доведеться побути для когось чарівником – виконувати бажання, дарувати подарунки… В будь-якому разі, приготуйтеся до цієї світлої місії і насолодіться прекрасним відчуттям щедрості і благості.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Невелика пауза на початку тижня дозволить вам зібратися з думками та зосередитися на головному. А потім можете готуватися до родинних свят, які цього року обіцяють бути особливо теплими. Отримаєте гарне повідомлення щодо майбутнього успіху.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Тиждень надзвичайно насичений зустрічами, як місцевими, так і з виходом на міжнародний рівень. Тут і особисті якісь стрічання-побачення, і ділові переговори, і конференції можуть бути. А ще готуйтесь до нагород, подарунків та премій.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Все, вам вже можна розслаблятися і відпочивати, для вас свято і відпочинок уже настали. Тож ви можете робити все для відповідного настрою – організовувати гучні вечірки чи тихі сімейні вечори, їхати на теплі моря чи сидіти у кріслі біля каміну. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Професійні здобутки нині будуть дуже значними, і ви може навіть можете отримати додаткову винагороду за свої труди. Ви справді зараз перебуваєте на своєму місці, вам здебільшого подобається ваша робота, і відчуваючи це, люди тягнуться до вас.

Риби (20.02 – 20. 03)

Останній робочий тиждень року буде досить напруженим, вам доведеться переробити чимало тої роботи, яку ви відкладали на останній день, плюс ще ви активно працюватимете головою і доводитимете усім, що ви – найкращі у своїй сфері.