Тароскоп з 30 грудня по 5 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Найдіть спосіб відсвяткувати і весело провести час у приємному товаристві, навіть якщо у вас зараз не так уже і багато на це коштів. Зрештою, влаштуєте собі розвантажувальні дні до чи після свят, але відірвіться цього разу на всю губу!

Тілець (21.04 – 20.05) 

Настає не лише час дарувати подарунки, але й отримувати їх, адже ви весь час про всіх турбуєтесь, а цього разу ви маєте всі шанси бути заваленими увагою та презентами. Бо усі раптом вирішать вам зробити приємність за все те, що ви колись зробили.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Відпочивати особливо не буде коли, бо зараз у вас триває досить напружений робочий період, коли важливо так розподілити свої зусилля, час та увагу, щоб і з ніг не впасти, і задоволенням від життя отримати. Бонусом нині може стати романтична історія.

Рак (22.06 – 22.07)

Надзвичайно потужний та вдалий тиждень у вас планується, сповнений творчості, любові, світлих спогадів та теплих вечорів у товаристві приємних людей, можливо з вашого минулого, які додадуть вам ще й наснаги та поштовху на майбутнє.

Лев (23.07 — 23.08)

Хай вас не вводить звичне спокійне життя на початку тижня, адже воно раптом можете перетворитися на щось нове і чудернацьке, коли ви зміните свої збалансовані плани, вас закрутить вихор пригод і ніхто не знає, чим все це може закінчитися.

Діва (24.08 – 22.09)

Найголовніша цінність для вас нині – це ваша родина, її єдність та згуртованість. І вас зараз більше нічого особливого і не потрібно – аби всі були вдома, щасливі і наповнені. І хай там які вітри змін гуляють навколо вашого гніздечка, для вас щастя – це коли усі вдома.

Терези (23.09 – 23.10). 

Незважаючи на те, що ви продовжуєте займатися звичними справами за тим же порядком денним, святкова атмосфера та нові захоплення вас надихають і додають надзвичайно приємного присмаку навіть звичній рутині. 

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Попереду вже розвиднюється, стають зрозумілими подальші світлі перспективи у житті та діяльності.  Ви ще й потрапляєте у широку смугу удачі, у тому числі і фінансової, тож і сил у вас прибуває, і впевненості додається, як тут не порадіти…

Стрілець (23.11 – 21.12)

Можливо, ви зараз переживаєте якийсь переломний момент, коли вже неможливо залишатися у старому статусі, а треба кудись іти, щоб не деградувати. І для вас відкриваються нові двері, тож не забудьте відсвяткувати цю нову віху у житті.

Козеріг (22.12 – 20.01)

На початку тижня вам настільки набридне все вся ця передсвяткова напруга, що ви і святам не надто тішитимесь, захочете відключитись від усього і врешті виспатись. Але наприкінці тижня готуйтеся до візиту за кордон, або ж виглядайте гостей здалеку.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ну все, вас просто завалюють грошима з усіх боків – і борги віддають, і преміями тішать, і родина подарунки готує,та й ви самі чимало вже накопичили і передбачили на свята, тож можете собі дозволити чимало різних приємних і коштовних речей і забав.

Риби (20.02 – 20. 03)

Переможною ходою ви вриваєтесь у новий рік, все блищить і миготить – і ви посеред цього шаленства керуєте процесом. Доводиться чимало бути серед людей, виступати і надихати інших на подвиги. Потурбуйтесь тільки про те, щоб відпочивати від цього відпочинку.