Прогноз на січень 2020 року

Прогноз для України.

Суспільство. 3 ж П. Народ перебуває в сум’ятті, оскільки руйнуються колишні плани і невідомо куди йти і чого чекати надалі. Немає розуміння того, що відбувається і до чого це все призведе в кінцевому підсумку.

Політика. Ієрофант П. Нетрадиційність і барвистість нинішніх політиків легко долають всі норми і правила. Мордобій і скандали стають звичними і навіть вже нудними. Загалом, ці теж зламалися, несіть нових параментарів.

Економіка. Суд П. Весь час йдемо вниз. І якщо раніше було все досить туманно і незрозуміло, то зараз вже вимальовуються чіткі обриси тих втрат, які можуть відчути багато хто з громадян. Виробництво уповільнюється і зупиняється, грошей в бюджет надходить все менше.

Міжнародні відносини. 2 ч П. Схоже, нам вдасться посваритися навіть з нашими давніми друзями та партнерами. І від того, що будувалося роками і десятиліттями, не залишиться й каменю на камені.

Прогноз для представників знаків зодіаку

Овен (21.03 – 20.04)

Робота. Досить вже сидіти на місці, події і процеси прискорюються, та й ви постійно в дорозі, на льоту, на бігу. І ловите від цієї швидкості неймовірний кайф! Ось що значить – вирватися на волю.

Гроші. Зараз ви почуваєтесь дуже впевнено, оскільки ваше фінансове становище значно покращилося. Вам повернули борги і ви вже теж нікому нічого не винні, а попереду – привабливі фінансові перспективи.

Відносини. Місяць краще присвятити не особистим відносинам, а сімейним, провести максимально насичений час в колі близьких людей, насолодитися їх товариством буквально на весь наступний рік, і подарувати їм вашу любов і вдячність.

Телець (21.04 – 20.05)

Робота. Вам ніколи особливо відпочивати, тому що ви зараз дуже затребувані – просто нарозхват як професіонал, всім потрібні ваші знання та навички. Так що користуйтеся випадком і підвищуйте цінники – все одно до вас будуть приходити.

Гроші. Перед вами відкриваються безліч шляхів і способів поліпшити своє фінансове становище, і всі вони дуже привабливі та перспективні. Найскладніше тут – зупинитися на якомусь одному, ну максимум, двох варіантах.

Відносини. Особисте життя заспокоїлася і навіть застопорилася, і більше нагадує рівну поверхню ставка, ніж бурхливе море. Але вас все влаштовує, ви не бажаєте усіх цих пристрастей, з’ясувань стосунків і зайвих рухів тіла.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Робота. Рік починається з підвищення вашого статусу. Тепер маєте повне право ходити з задертим від гордості носом, оскільки ваші здібності, старання не залишилися без уваги і ви піднімаєтеся вище службовими сходами.

Гроші. Значно змінюється і ваше фінансове становище, тепер завдяки фінансам ви вже можете собі дозволити набагато більше благ і задоволень, в тому числі й далекі приємні подорожі.

Відносини. Перед вами стоятиме дуже серйозний вибір: чи то переходити на новий рівень відносин, то чи розлучатися, але колишнього життя вже годі очікувати. Можливо, вибирати доведеться і між різними шанувальниками.

Рак (22.06 – 22.07)

Робота. Не кожному так щастить, але ви саме та людина, у якої робота зараз більше схожа на свято. І хоч ви багато часу проводите у трудах праведних, але і сам процес, і результати вам подобаються, приносять гроші і реалізацію.

Гроші. Скаржитися особливо нема на що – кошти приходять чітко за графіком, плюс ще отримуєте додаткові бонуси – ваша сім’я, близькі та друзі подбали про те, щоб порадувати вас приємними і корисними подарунками.

Відносини. Приємності вас чекають і в сфері особистих відносин, оскільки почуття тільки починають себе проявляти і ви можете опинитися на самому початку того самого солодкого цукерково-букетного періоду, коли серце приємно завмирає та щемить.

Лев (23.07 – 23.08)

Робота. Період може бути досить напруженим, повним суперництва і перемог. Готуйтеся боротися за свої ідеали і завоювання, долати перешкоди і підступи конкурентів. Тільки так ви можете довести свої конкурентні переваги.

Гроші. Надходжень до бюджету зараз не дуже багато, але зараз ви дивно ощадливі, і це правильний підхід, коли всі потреби і доходи пораховано і переглянуто, пріоритети розставлено і вони фінансуються дуже розумно.

Відносини. Ніщо і ніхто не затьмарить вашого сімейного щастя, яке більше схоже на ідилію, ніж на реальне життя. І незалежно від того, скільки у вас дітей, онуків, партнерів, ви відчуваєте, що живете справді щасливим життям.

Діва (24.08 – 22.09)
Робота. Вам все не сидиться на місці, то ви у відрядженнях, то на нарадах, то в переїздах. І навіть під час тривалого перебування в дорозі ви примудряєтеся працювати і все виконувати в строк. І цьому вмінню може позаздрити багато хто.
Гроші. Будьте готові до суцільного фінансового успіху – ви і призи якісь можете виграти, і в лотерею вам пощастить, і премію раптом ні з того ні з сього дадуть. Так що можете і про надбавку сміливо просити, і ціни підвищувати.
Відносини. Вам зараз важливо заявити про себе і про свої потреби, а не пристосовуватися до потреб партнера. Будьте сміливі і рішучі у відстоюванні своїх прав і не погоджуйтеся на менше, адже ви варті найкращого.

Терези (23.09 – 23.10)

Робота. Доведеться розгрібати купи різних справ і проблем. Єдина радість – ви усвідомлюєте, що це саме ви рятуєте світ завдяки вашому професіоналізму, а без вас всі ці проблеми ніхто не зможе вирішити.

Гроші. Хоч коштів нині і не дуже багато, але потрібно навчитися ними керувати в будь-яких кількостях. І в цьому місяці ви будете ними маніпулювати і пристосовувати під різні потреби, умудрятися перепозичати і вибирати головне.

Відносини. Про що ще може мріяти людина, якщо дім і так – повна чаша, традиції передаються з покоління в покоління, партнер – людина, близька по духу і тілу. Загалом, будете щасливі і наповнені приємними враженнями.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота. Місяць для вас пройде спокійно і розмірено, ви будете в більшій мірі відпочивати, ніж працювати. Або діяльність буде такою розслабленої, що краще вже вдома посидіти, ніж в офіс пертися та час на дорогу втрачати.

Гроші. Прибутки очікуються дуже значні, причому не тільки у вигляді фінансів, але ще й у вигляді нерухомості, землі або ще якихось великих об’єктів. Тобто ваше майно буде приростати, а ви – багатіти.

Відносини. Особистісні якості партнера раптом повернуться до вас абсолютно іншим боком і ви почнете знаходити в добре знайомій людині абсолютно унікальні риси, які вас здивують і навіть захоплять.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Робота. Ви, напевно, в сфері послуг працюєте? Турбот в січні у вас буде просто хоч греблю гати. І коли всі відпочиватимуть і розслаблятимуться, ви будете в поті чола трудитися за всіх, виконуючи і перевиконуючи все немислимі плани.

Гроші. Настає час проявляти щедрість і перерозподіляти фінансові потоки. Поділіться тим, що отримуєте самі, зробіть приємне іншим – і ви побачите, з якою швидкістю на вас нападуть грошові і матеріальні надходження.

Відносини. Не поспішайте приймати важливі рішення в цій сфері, і взагалі робити різкі рухи. Краще завмерти на певний час і прислухатися до себе: чи тьохкає серце, коли ви бачите свій предмет обожнювання, чи знаєте ви напам’ять телефон свого партнера?

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робота. Спокійний плин виробничих процесів дозволяє як слід зосередитися, розподілити всіх зусилля, прислухатися до підказок інтуїції і дуже точно відчути всі нюанси і вирішувати всі необхідні завдання.

Гроші. Готуйте мішок для великих надходжень, бо цей місяць буде для вас особливо фінансово успішним. До того ж ще й подарунки хороші до вас невідомо звідки приб’ються, і борги повернуть, і аванси дадуть …

Відносини. Вас зараз не дуже цікавлять пристрасті, хочеться чогось спокійного, надійного і ненапряжного. Хочеться покопатися в собі, помовчати, повалятися на дивані і той (чи та) що складуть вам компанію, будуть відчувати себе щасливими.

Водолій (21.01 – 19.02)

Робота. Якось ви стали вільніше, і графік вже не такий щільний, і проблем менше, і робочий час тягнеться повільніше, а не галопом скаче. Місцями спостерігається уповільнення і навіть зупинка виробничих процесів.

Гроші. Мають бути витрати, але вони сприятимуть вашому звільненню від певних обмежень, тому використовуйте всі засоби, що у вас є, для того, щоб здобути незалежність. Гроші ще прийдуть, а відповідний момент може бути втрачений.

Відносини. Нові зустрічі обіцяють бути дуже приємними і надихаючими на подальше продовження банкету. Ви зараз дуже привабливі для людей, тож користуйтеся випадком і, якщо поки самотні, знайдіть собі партнера.

Риби (20.02 – 20.03).

Робота. А чи не змінити мені діяльність? Ця думка останнім часом настільки часто відвідує вашу голову, що вже настав час і прийти до цього рішення. І, можливо, саме зараз ви і зробите цей доленосний вибір.

Гроші. Хоч ви і будете собі нагадувати якогось скнару, але зараз найголовніше – зберегти зароблене: в борг не давати, на витребеньки не витрачати, тримати в надійному місці, а ще краще – професійно подбати про їх зберігання.

Відносини. Вас дуже тішать традиційні цінності і ваші відносини зараз не дуже виходять за їх рамки. Та й час таке відповідний – різдвяно-новорічне, що змушує згадати про сім’ю і традиції.

Підготувала Ольга Соломка, таролог, психолог