Тароскоп з 6 по 12 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Можливо, доведеться вирушати в дорогу, у відрядження. І тут головне – все як слід прорахувати і все передбачити, бо велика вірогідність, що ви можете забути вдома щось важливе. А найкраще – просто взяти з собою менш речей і більше грошей.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Схоже, що відпочинок в першій половині тижня вам поки не дуже світить, ви весь час у роботі, у турботі, заробляючи гроші для себе та родини, проявляючи свої найвищі професійні якості. Відпочити вдасться тільки ближче до вихідних.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Досить спокійний та врівноважений період, коли ви здебільшого занурені в себе, живете досить замкнено, не ведетесь на яксь святкові провокації та більше цінуєте спокій та самотність, ніж якісь безтурботні загальні веселощі.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви нині добре відпочили, розслабилися, стали дуже натхненними, наповненими і напрочуд привабливими. І це може послужити спусковим механізмом до надзвичайної  активізації особистого життя. Залишиться тільки вибрати того, хто вам подобається.

Лев (23.07 — 23.08)

Родинне життя для вас нині дуже важливе. І ви готові зробити все потрібне для того, щоб усі ці застілля та веселощі, подарунки та традиції приносили задоволення не лише вам, а ще й наповнювали сенсом життя інших людей. 

Діва (24.08 – 22.09)

Тиждень може стати поворотним моментом до певних змін у вашому житті. І це будуть зміни на краще, вам стане набагато легше жити, хоч на самому початку ви можете і почувати певну напругу, намагаючись себе опанувати.

Терези (23.09 – 23.10). 

Традиції, яких ви дотримуєтесь, нині вам додадуть певний заряд на майбутнє, адже ці всі свята зміцнюють ваші стосунки з родиною, надають вам впевненості, підтримують вас у прагненні зберегти те, що у вас уже є і зробити життя ще більш змістовним.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Значно покращується фінансовий стан – до вас зараз приходять премії, аванси, повертають борги. І взагалі складається враження, що вам платять наперед просто за ваші знання, вміння та мудрість. І за те, що ви такі класні і позитивні.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Як не порадіти життю, коли здійснюються ваші найзаповітніші мрії, ви отримуєте чи то підвищення, чи то заохочення чи ще якісь ознаки того, що вас люблять та цінують. Крім того, що активізуються ваші зарубіжні контакти: виробничі, дружні чи особисті.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Початок тижня буде досить веселим та динамічним, сповненим радості, вечірок та приємних зустрічей, але з четверга час немов уповільнюється і ви замість веселощів починаєте замислюватися і дешо гальмувати.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ви налаштовані ще трохи відпочити у колі рідних та друзів, розслабитися і насолодитися відчуттям братерства та єднання. Принагідно встигнете і справи якісь вирішити, і мети досягти, і зробити важливий вибір і перший крок у новому напрямку.

Риби (20.02 – 20. 03)

Настрій у вас нині бойовий і ви, набравшись вдосталь сил, причому і фізичних, і інтелектуальних, готові зараз підкорювати нові вершини. І долати усі перепони, що стоять у вас на шляху. Будьте готові взятися за нові справи.