Тароскоп з 13 по 19 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Таке враження, що нова робота почнеться з відрядження, протягом якого вас перевірятимуть на міцність та стресостійксть. Але ви налаштовані дуже позитивно, тому легко впораєтеся  усіма завданнями.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Незважаючи на велику кількість роботи, вас тішитимуть і самі виробничі процеси, і їх фінансові результати, адже зараз ви вже отримуєте і певні кошти від попередньої роботи. А може ще й аванси та пресії перепадуть.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Свята та відпочинок для вас триватимуть, а з ними – родинні застілля, дружні посиденьки, радісні зустрічі з близькими та знайомими. А ще і закордонні гості можуть приєднатися, або у вас буде можливість відвідати якісь країни.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви уже вирішите, що з вас досить усіх цих свят і варто б і попрацювати для різноманітності. Радісно візьметесь за звичні справи і навіть встигнете взяти участь у якомусь змаганні, де доведете свою унікальність та конкурентоспроможність. 

Лев (23.07 — 23.08)

Можливо, доведеться виринати із святкового забуття і одразу потрапити у вир непростої роботи. І закрадеться думка – а чи не кинути усі ці складнощі і проблеми і втекти на більш спокійне та тепле місце, де менше пристрастей і більше грошей.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви продовжуєте тішитися родинною єдністю та дружньою згуртованістю. До вас приходять та приїздять гості звідусіль і ви із задоволенням їх усіх приймаєте, порядкуєте у своєму домі і живете усім цим чудесним новорічним настроєм.

Терези (23.09 – 23.10). 

Життя досить спокійне та врівноважене, можна сказати дуже традиційне і ніякі зовнішні чинники не можуть зіпсувати його впевнений плин. Хіба що варто додати трохи мрій та фантазій, креативу та нових підходів до виконання своїх обов’язків. 

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ваша діяльність нині розумна і впорядкована, всі виробничі завдання вдається виконувати згідно графіку, хоч і проводите чимало часу у дорозі. Цей тиждень теж обіцяє бути досить грошовитим, як і попередній – до вас нині гроші самі притягуються.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ви ще не зовсім увійшли у робочий графік, ще потрібно трохи часу для того, щоб поступово вийти на попередні виробничі потужності. Втім, ви уже почали вмикати мозок і навіть придумали деякі цікаві ідеї, що полегшать вашу дяльність.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Питання забезпечення родини грошима зараз стоятиме досить гостро, бо потреби збільшуються, а ваш рівень доходів поки ні. Але саме зараз вам можуть запропонувати підвищення чи іншу роботу з більшою відповідальністю та кращою зарплатою.

Водолій (21.01 – 19.02)

Перед тим, як щось змінити, добре було б усамітнитися і ретельно зважити всі за і проти. Продумайте, як забезпечте себе усім необхідним для того, щоб безпечно подолати той бар’єр, який розділяє сьогоднішній день і майбутнє. 

Риби (20.02 – 20. 03)

Нині ви надійно тримаєте у руках усі віжки управління процесами. Все, чим би ви зараз не займалися, стосуватиметься майбутніх звершень, ви працюєте на те, щоб забезпечити надійну базу, подальших успіх, впевненість у завтрашньому дні.