Тароскоп з 20 по 26 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

У вас є всі шанси перемогти у конкурентній боротьбі і стати найкращими фахівцями у своїй сфері. І нині ви подолаєте усіх суперників, зберете усі призові місця та нагороди, але саме тієї потрібної вам пропозиції доведеться ще трохи почекати.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Нині вам буде що відсвяткувати у дружньому та родинному колі: чи то ви отримаєте підвищення на роботі, чи якусь перемогу у конкурсі, чи то просто гарні новини, які неодмінно захочете розділити з близькими людьми.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Цей тиждень може стати одним із найуспішніших тижнів місяця, коли ви відчуваєте піднесення, у вас повно сил та наснаги, та ще й навколо трапляються якісь дива і все відбувається саме так, як ви того хочете. 

Рак (22.06 – 22.07)

Прийшов час планувати і придумувати собі нові бажання та шляхи здійснення. Буденне життя може і не надто вражати якимись непересічними подіями, зате все досить спокійно і прогнозовано, тож можна виділити час і для майбутніх звершень.

Лев (23.07 — 23.08)

У вас нині все підпорядковано чіткому графіку і вам зараз краще не вибиватися з жорсткого таймінгу. Візьміть на себе відповідальність і дотримуйтесь правил – від цього залежить ваші спокій, рівновага і добробут.

Діва (24.08 – 22.09)

Нарешті і ви дочекались надзвичайних подарунків. І це можуть бути не лише якісь матеріальні речі, хоча і вони тако, але й здійснення того, про що ви давно мріяли – будинок, гарний відпочинок, далекі мандри.

Терези (23.09 – 23.10). 

Завершення чогось може стати початком нового життя. І якщо ви вирішили звідкись піти, то це означає, що ви вирушаєте в нову і незвідану ще дорогу, яка може стати гарною пригодою і привести вас до цікавих людей.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Вдалий період триває і навіть набирає обертів – у вас є постійні фінансові надходження і ви можете керувати цими процесами: уповільнювати чи прискорювати. І тут головне – закріпити ці результаті і убезпечити себе та гроші.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Хто там намагається перевірити вас “на слабо” і змусити вас захищати свої надбання і переконання? Та ви будь-кого переможете, особливо якщо питання стосується вашого добробуту та спокою вашої родини. Хай тільки спробують щось навіть нявкнути!

Козеріг (22.12 – 20.01)

Цей тиждень може стати початком цікавих перетворень і відкриттів, вам раптом захочеться проявити усі свої здібності і щось геніальне придумати для людства. Причому, ваш винахід може стати для вас у фінансовому сенсі досить успішним.

Водолій (21.01 – 19.02)

На початку тижня вам шалено не захочеться повертатися до ваших обов’язків і тільки зусиллям волі ви примусите себе, але дуже скоро знайдете втіху і себе співробітників, і серед друзів, і зрозумієте, що це справді щастя – мати таке чудове оточення.

Риби (20.02 – 20. 03)

Досить эмоційний тиждень передбачається, спочатку вам захочеться тиші і спокою аж до усамітнення і втечі від усіх, потім потягне до компаній та веселощів, які ви самі і організуєте. А зрештою знайдете спокій і натхнення з давніми друзями.